|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je mogoče??
6.3.2008 21:22:34   
vesel
Moja hči bo maja stara 3 leta. Danes po popoldanskem počitku,ko je vstala se je začela čudno obnašat oz.nejevoljna,ful slabe volje ter začela narahlo jokat kot,da jo kaj muči. Pribl.po 15 min.ko je vstala iz posteljice ji zmerim vročino in je imela v ušeskih 37,3st.C. Jo potipam zraven ušeskov,če bi bila reakcija na vneto uho je bila rahla.

Zanima me ali je mogoče,da ima vnete ušeske tudi brez t.temperature??

hvala za odgovore in nasvet.

_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je mogoče??
6.3.2008 21:25:41   
moje sonce
pozdrav...ja je mogoče,to se je zgodilo mojmu sinku že kar nekajkrat,ampak vseeno k zdravniku,pa lp

_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je mogoče??
6.3.2008 21:34:17   
tinaaja

tud mene zanima ta odgovor, se nasa tud skoz po useskih boza, pa nekaj jokca user posted image

No upam, da niso useska.

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 6.3.2008 21:39:29 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je mogoče??
6.3.2008 21:37:29   
lelaval
Vnetje ušes lahko ima brez vročine. Bi bilo fino se pokazat pediatru.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je mogoče??
6.3.2008 21:56:05   
muha1
Seveda je mogoče. Naša je imela sedaj že tretjič vnetje ušesk brez vročine in celo brez večjih bolečin. Pojdita k dr., morebiti bo potreben antibiotik.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je mogoče??
6.3.2008 22:10:56   
cv105
tudi pri nas je vnetje ušes potekalo brez vročine ... je pa tako jokal od bolečin, da nam je bilo takoj jasno, za kaj gre ... dežurni zdravnik zvečer ni sicer "nič našel", pediatrinja nam je pa zjutraj takoj ATB predpisala

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.3.2008 22:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je mogoče??
7.3.2008 9:42:16   
Una
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Vnetje ušes lahko ima brez vročine. Bi bilo fino se pokazat pediatru.


Točno tako.


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je mogoče??
7.3.2008 12:26:18   
ninocka
Vedno  ma vnetje brez temperature (itak je nikol nima), tamal pa zdej tudi ne. Se pa ponavadi tavecjemu iz useska pocedi gnojcek, pa take slabe volje je oz. se kar stiska in crklja, kar ponavadi ne pocne.
Tamalmu se je pa zdej isto gnojcek poocedil, jokal zaradi boleci ni, je rekla P, da ni tolk hudo in ni dala antibiotikov ampak kapljice (Tobrex, so za ucke drugace).
Starejsi je pa enkrat mel vnetje lih, ko smo bli na pediatricni, pa  ni dobil nic, ampak mu je P tam samo operil predpisal in fajn nosek izpirat.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je mogoče??
7.3.2008 14:38:49   
Anonimen
Moja je ravno zdaj na antibiotikih, vneto uho- brez povišane telesne temperature.
ja, možno je!

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je mogoče??
7.3.2008 15:21:41   
Pajaca
Ja je možno, zakaj pa ne? Naša je bila še zelo dobre volje zraven,da sem mislila, da se heca, pa so bila vneta ušesa.

Tud norice se prboli samo s pikami in čist normalno dobro voljo in brez temperature, pa še brez praskanja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?