|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ločevalna
11.3.2008 13:25:51   
anita1984
sem skoraj 8m po porodu, pa še imam vedno +13. zanosila sem s 54 kg, taklo da sem s vsemi temi kg zase zelo obilna (za druge ne)- saj veste, da stare mame, tete...govorijo kako si lep če si mal okrogel.men gredo ob tem kar dlake pokonc!
nekaj zelo se še nisem obremenjevala s hujšanjem, ker sem do pred dobrega meseca polno dojila.sedaj pa se bliža poletje in morem in želim nazaj-vsaj na 56kg...kako mi bo to uspelo, pa še ne vem.
zato me zanima kako je s to ločevalno dijeto???kako se obnese in kako po njej hujšati?!
ali pa če ima katera kakšen drugi receptek-bi bla zelo hvaležnauser posted image
hvala in lepo se imejte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ločevalna
11.3.2008 13:58:52   
*erika*
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

tukaj imas neka o locevalni dieti,sama sem na njej od petka in sta 2 kili ze sli dol


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ločevalna
11.3.2008 16:10:34   
andie
Ločevalna na splošno zelo učinkovita, meni osebno se zdi še bolj učinkovita brez OH in sladkorja, torej beljakovinska z minimalno mlečnimi izdelki in nič sadja, namesto le-tega pa vitaminski dodatki.
Sama nism nikol tak hujšala, vidim pri mojmu fantu, ki je že parkrat udaru to dieto.
V 2 tednih zgubil 10kg.
Mislim pa, da je zlo odvisno od vsakega človeka, kakšna dieta mu najbolj leži.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ločevalna
11.3.2008 18:36:40   
pob@linček
ta dieta dela čudeže če se jo držiš.Sicer pa sploh ni težko.lp

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ločevalna
11.3.2008 19:28:31   
tropical
Če se jo držiš pomaga ja. Jaz sem jo delala dve leti nazaj in sem shujšala celih 10 kg user posted image . Zdaj ko dojim še 3x na dan pa ne vem ali jo lahko delam al ne. Eni pravijo da lahko drugi da ne zaradi tamalga.

Drgač, ko ne bom dojila več, jo bom gotovo delala nazaj, ker tudi jaz moram shujšati celih15 kg. Čeprav bi jo kar zdaj začela, če ne bi oviralo dojenje.

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ločevalna
11.3.2008 21:02:20   
vaney
kaj pa, če bi rada izgubila samo 5kg, ki mi jih je ostalo od poroda? je smiselno it na to dieto?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ločevalna
12.3.2008 10:38:43   
Inigo
kdaj pa lahko začneš tako hujšat? že med dojenjem? 

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ločevalna
12.3.2008 15:33:18   
Naja30
Med dojenjem raje ne. No, vsaj jaz nisem mogla. Je le taka prehrana, da sem se preveč slabo počutila in brez energije. Začela sem s to dieto, ko nisem več polno dojila, ko je mala že bila na GH. Nekje 8m po porodu, kot avtorica tega vprašanja. Šlo je dol, seveda, zelo hitro. No, potem pa sem ponovno zanosila user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ločevalna
12.3.2008 16:40:29   
mala pikica
Tiste, ki ste hujšalo s to dieto, ste kasneje spet pridobile kg nazaj?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ločevalna
12.3.2008 17:31:44   
majra
Da, ko sem zanosila user posted image  
Kako kilco dobiš nazaj, seveda če ne začneš takoj pretiravat in se nažirat.

< Sporočilo je popravil majra -- 12.3.2008 17:37:26 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ločevalna
13.3.2008 16:12:33   
Naja30
Ko sem pred leti prvič shujšala s to dieto, sem dobila kile nazaj po lastni krivdi. Fora je v tem, da moraš tak način prehranjevanja sprejeti ne samo za čas diete, ampak za skoz. Ampak to ni forum Hujšanje, tako da dovolj.

Ko sem drugič shujšala, sem jih tudi dobila nazaj ja, ker sem zanosila user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ločevalna
13.3.2008 19:45:19   
Anonimen
Naj omenim, ko sem bila kakšno leto nazaj na ločevalni, je bila tudi prebava  user posted image , kar za prej ne morem reči.
Ja, kg gredo dol, samo ne smeš se vagat vsak dan, to itak velja za vsako hujšanje, enkrat na teden je čisto dovolj. Sedaj sem spet na ločevalni in upam, da bom vstrajala. Lp

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ločevalna
14.3.2008 10:17:55   
vetrnica
tudi jst sem že sprobala ločevalno in je bila kar učinkovita, dokler je trajala. Sicer sem jo  zaradi prekinla že po 2 mesecih. Kg pa nekaj sem jih dobila nazaj, ampak po moji krivdi.
Dokler dojim je ne bom uporabila, se pa da pri kakšnem obroku pazit, da ne zmešaš vsega skupaj. Na primer pri kosilu kakšen dan ješ samo solato in beljakovine, kakšen dan pa solato in škrob, ali pa se izogibaš sladkemu. No, to je samo moje mnenje.


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ločevalna
5.4.2008 18:17:26   
barby78
Jaz sem se leto pa pol držala te diete,oz.dolkler nisem zanosila in moram povedat ,da sem z njo shujšala 15-17 kg.približno 2 kg sta skoz nihala gor in dol.meni ja bila to najuspešnejša dieta do sedaj,zato sem se odločila,da jo sedaj po porodu spet ponovim,ker mi je ostalo še nakaj odvečnih kg.upam,da bo tudi tokrat uspešna,kot je bila 1.ta dieta mi je všeč predvsem zato,ker lahko ješ vse,samo da si ločuješ.tudi lakote nisem nikoli občutila.

LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ločevalna
7.4.2008 11:00:07   
žanai
OJla!
Jaz sem s to dieto (ne točno z 90 dnevno ločevalno dieto, ampak s prehrano po Montignacu, ki tudi temelji na ločevanju) v enem mesecu izgubila 5 kg, ravno toliko kot sem si želela. Ta mala je bila stara 10 mesecev, se je še zmeraj dojila ampak ni bila več občutljiva na mojo prehrano. To se mi zdi pomembno, ker moraš pri tem načinu prehranjevanja zaužiti ogromno sadja (vsaj jaz sem ga).
Po enem mesecu sem spet začela normalno jesti in sem se začela rediti nazaj (1kg). Zato sem poskusno ločevala jedi le 2-3 krat na teden, ostale dni pa ne in mi je teža potem ostala še kakšno leto. Potem pa sem zanosila... in se spet začela rediti.
Ampak se glede teže sploh ne obremenjujem, ker bom potem spet shujšala nazaj z Montignacom. Ta način prehranjevanja je res fantastičen- ogromno ješ (in to zdravo), nisi lačen in kar shujšaš. Jaz  s kakšno dieto, pri kateri hujšaš tako, da ne ješ, ne bi zdržala. 

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ločevalna
7.4.2008 21:25:26   
zima22
jaz sem si zaradi dojenja (dojim še zjutraj in zvečer, dokler polno dojiš, po mojih izkušnjah ni dobro, ker mi je vedno ko sem začela pričelo zmanjkovati mleka) 90 dnevno malo prilagodila in sicer nimam sadnega dneva v celoti ampak izmenjujem 3 osnovne dneve, pa takrat ko je kao mesno dan, jem za večerjo mlečne jedi. Pa kadar sem lačna kako sadje, pa gre. Mleko ni izginilo, so pa izginili 4 kg v enem mesecu. tamali pa je star 11 m.

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?