|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 16:32:06   
Dajica
Ojla hojla!

Srecanje je uspelo in sem bila prav pozitivno presenecena, ker sem nas pricakovala v majhnem stevilu, no, na koncu nas je bilo 7+ nasi soncki. Se je pa kasneje pridruzila se martita, nje pa zal ni na slikici. Pa se ena novembrka se nam je pridruzila. Ni se nikoli pisala na teh straneh, bere nas pa kolikor toliko redno. Lepo, da sem vas spoznala, vse ste prav lustne, sej to sem tudi predvidevala po vasem pisanju sodec! user posted image

Slikice v albumu, geslo: ljubljana

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:24:17   
gruška
Ciao punce, spet smo se imeli luštno na srečanju user posted image user posted image user posted image ,

končno sem spoznala Dajico in Mamo11, pa itak, kot da ju poznam že od nekdaj user posted image  ........... Pa še Pridružena se nam je pridružila (novembrka, ki nas bere, piše pa nikoli ne, ker nima niti svojga nicka ... pa se je predstavila kar kot pridružena user posted image ) ... U glavnem Pridružena, tudi tebe je bilo lepo spoznati, kot si verjetno prebrala, Ninočka odstopa mesto za plavanje ... če sta z Maticem za, se nam lahko pridružita ... Če bosta hodila, mi prosim pošlji ZS s tvojo kontaktno tel. št.!
Ajtak, lepo da si prišla v Lj., Martita, lepo da smo se po dolgem času spet videli, zate Scuba bi bilo pa že čudno, če te ne bi bilo na srečanje user posted image ........

Ninočka - POZDRAVITA SE user posted image user posted image  (se bom pozanimala, če lahko enkrat prideta na plavanje... )

Ko bom dala slikce v album, sporočim ....

Uživajte!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:27:48   
ajtak
Se strinjam, da je blo prou fajn!!

user posted image

Evo se podnapisi... ajtak, Dajica, gruška, Scubadiver in Mama11 user posted image
Ter seveda nasi soncki user posted image  bom probala, pol me pa popravte user posted image  Tjaš, Kaja, Taja,Lana in Tamara, a je kul al sem se kej zmotla??

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 17.3.2008 20:25:23 >

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:29:44   
gruška
Ajtak, sedi 5 user posted image  .....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:46:26   
gruška
Evo, še moje fotke so v albumu... geslo tko kot pri Dajici: ljubljana ... saj nas že poznate, pa je vseeno v opisu pod sliko napisano katera je katera user posted image ......

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:51:13   
scubadiver
Se čist strinjam, res je blo luštno.
Dajica, Mama11 in Pridružena zelo lepo vas je bilo spoznati, Ajtak, Gruška, martita vas je blo pa lepo videt user posted image ..

Midve sva šli potem še v Muller-ja pa v čistilnico, pa po kruh pa na pumpo in je bla ura skoraj 4 ko sva prišli domov. Me je klicala prijateljica da bi prišla okol petih do mene da bi naredili odtis Laninih rokic in nogic, jaz sem mela pa štalo v stanovanju. Tko da sem šla na hitro pospravljat. Pred 10 minutami me je pa klicala da je ne bo, ker je njen desc po službi zaspal in še kr spi user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 18:57:52   
ajtak
Pisuka Scuba zdej si pa brezveze pospravlala user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:00:56   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Pisuka Scuba zdej si pa brezveze pospravlala user posted image



Scuba, maš vsaj pospravljeno user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:06:56   
scubadiver
hehe ja sej se ne pritožujem, vsaj za silo je pospravljeno user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:15:28   
gruška
A ste vidle, da imajo v Leclercu v akciji igralni center za SAMO 15,90€ ? Če ga slučajno še katera nima ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:22:18   
ajtak
Aja, nas Tjas ma danes 4 mesece user posted image  in seveda casti
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:22:24   
Oranža
Ojla punce

Kooooolk ste faaaaaajneeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nama je prav hudo k nisva mogla zravenuser posted image user posted image user posted image , ampak sej se kmal spet kej dobimo a ne.
Pridružena dobrodošla pa kej še napiš, da bomo še ostale te spoznaleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ajtak a boš v Kr tud prišla na srečanje?
Jst sem v glavnem dopoldan letala po opravkih, popoldan sem pospravljala, ker ju3 dobim obiske iz službe, zdej me pa čaka še peka.
Pa nekaj malega moram do konca še pospravit.
v glavnem se tipkamo kasneje......

Tjaš vse naj naj naj za 4 mesece user posted image

< Sporočilo je popravil vanja.v -- 17.3.2008 19:24:47 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:27:30   
ajtak
vanja ni problema, bom! Sam mors najprej ti v celje user posted image
Kr vprasi Grusko , jooly in Scubo kako to gre user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:48:27   
Laubica
Tjaš vse naj naj naj za 4 mesece
Čestitke tudi od mene
Kak vas je fajn videt-komaj čakam da pridete v MB-Gruška kako si pa ti suhaaaaaaaaa-srečnica sem ti faušuser posted image user posted image saj Dajica nič ne zaostaja za tabo ,jaz se pa lahko drugim pridružimuser posted image user posted image user posted image
Punce moje drage -jaz sem pa ta večjega danes zjutraj pospremla -je šel v šolo v naravi v Čatež za 5 dni in ga že pogrešamuser posted image user posted image user posted image in da sem se malo potolažla sem si mogla kupit novo Nokijo 5310-kak je lepaaaaauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:54:42   
ajtak
Laubica, ne smes Mami 11 delat krivice pa jo v isti kos z nama s Scubo dajat, me smo extra kategorija user posted image user posted image , a ne scuba user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 19:59:30   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Laubica, ne smes Mami 11 delat krivice pa jo v isti kos z nama s Scubo dajat, me smo extra kategorija user posted image user posted image , a ne scuba user posted image .

Se globoko opravičujem-jaz sem samo extra suho Gruško najbolj videlauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:01:53   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Laubica, ne smes Mami 11 delat krivice pa jo v isti kos z nama s Scubo dajat, me smo extra kategorija user posted image user posted image , a ne scuba user posted image .

Se globoko opravičujem-jaz sem samo extra suho Gruško najbolj videlauser posted image



Laubica, a veš zakaj Martite ne vidiš na sliki? Zato ker je tok suha, da se je sploh ne vidi ... user posted image  ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:04:09   
nicolina
Super slikice user posted image user posted image
Sej sploh ni važno, al so težka al lahka kategorija user posted image , te novembrske levinje so vse fajn in najlepše daleč naokrog, komaj čakam, da vas tud jaz spoznam user posted image .

Tjaš, čestitke za 4 mesece user posted image user posted image user posted image .

Mi smo bli tud skoraj cel dan odzunaj, smo se prejle skopali, zdej pa že spi. Jaz grem pa mal BB gledat, se pol še kaj javim...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:04:32   
sonchek
no vidim da ste se spet imele ful fajn v dobri družbi..tudi mi dve se pridruživa, takoj ko bo lepo vreme na kakem sončku...

naša že spi..sej kaj ne bo, če pa ob šestih zjutraj že rogovili..hihiii

..jaz grem pa tudi počasi pred tv..pol pa spat...

lep večer še naprej..
nočko

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:05:48   
sonchek
..aja..tjaš VSE NAJBOLJŠE!!!!
pa hvala za tortico...

< Sporočilo je popravil sonchek -- 17.3.2008 20:06:15 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:08:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Super slikice user posted image user posted image
Sej sploh ni važno, al so težka al lahka kategorija user posted image , te novembrske levinje so vse fajn in najlepše daleč naokrog, komaj čakam, da vas tud jaz spoznam user posted image .



To si pa lepo povedala user posted image user posted image user posted image   ... Taja dobro taščo boš imela user posted image user posted image  ... (Debeluška bo spet komentirala user posted image )


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:10:04   
Laubica

Objave: 976
Član od: 6.10.2004
Kraj: BK
Status: odsoten Super slikice
Sej sploh ni važno, al so težka al lahka kategorija , te novembrske levinje so vse fajn in najlepše daleč naokrog, komaj čakam, da vas tud jaz spoznam .
Saj tudi jaz to mislimuser posted image user posted image user posted image
Laubica, a veš zakaj Martite ne vidiš na sliki? Zato ker je tok suha, da se je sploh ne vidi ...
Ti si prava faca


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:36:37   
scubadiver
Ajtak jaz nisem kriva če so ostale podhranjene, očitno je kriza pri njih s hrano user posted image . Me je kr strah če bo kdaj mal bolj pihalo.. sej jih bo suhice vse odneslo, midve sva pa mal obtežene user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:38:42   
Laubica
Skuba -saj jaz sem tudi -nič batuser posted image user posted image user posted image ampak pač zavidam tistim ki nisouser posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:39:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ajtak jaz nisem kriva če so ostale podhranjene, očitno je kriza pri njih s hrano user posted image . Me je kr strah če bo kdaj mal bolj pihalo.. sej jih bo suhice vse odneslo, midve sva pa mal obtežene user posted image



Scuba, zato se pa jaz tebe "držim" ... grem na srečanje, če si ti zraven, drugač ne user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?