|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   panika pred ponovno nosečnostjo
18.3.2008 19:44:29   
Viki-2
Menda nisem spet noseča. Doma imam 4 mesečnega sinčka in si ne želim še enega. Pred 10 dnevi sva z možem imela prvič spolni odnos po porodu. Z kondomom. Že januarja sem imela neko krvavitev in potem čez približno 20 dni drugo, ki je že izgledala kot prava mesntruacija. To je bilo 15.2. Zdaj pa naslednje ni in me panika, da nisem zanosila. Kondom ni počil, vsaj opazila nisva ampak mene kar skrbi. Včeraj sem naredila test in je bil negativen. Ali bi že pokazal morebitno nosečnost? saj je minilo le dober teden od odnosa, ampak od zadnje m. pa več kot en mesec. Ne vem, no. malo sem zmedena , saj se vidi ne? in panična. Kako ste pa ve dobivale prve menstruacije po porodu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
18.3.2008 19:49:09   
taška30
Joj, nikar take panike. Menstruacija po porodu zna bit še nekaj časa zmešana. Jaz sem rabila ene 5 ciklov, da sem prišla nazaj na 28 dni. Vmes je ni bilo po 50 dni, 40 dni itd...čist zmešano.
Sploh pa glede na to, da sta bila zaščitena s kondomom, ki NI počiluser posted image , mislim, da je vsa panika odveč.
Lp

(odgovor članu Viki-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
18.3.2008 19:49:54   
anju
tudi jaz sem dobila 15.02. prvo menstruacijo po porodu. druge še ni. noseča pa menda ja nisemuser posted image
ma si mislim, da traja nekaj časa da se urediuser posted image

(odgovor članu Viki-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
18.3.2008 22:56:01   
Naja30
Pri meni je tudi bila po porodu zelo neredna. Sem naredila 2-3 teste. No, 3. pa je bil pozitiven, ampak smo delali na tem!user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
19.3.2008 7:29:34   
srki
Po mojem se ti samo še ciklusi niso uredili.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
19.3.2008 18:32:22   
Anonimen
Joj, brez skrbi. Če sta imela zaščitene odnose in kondom ni počil, potem ni panike user posted image . Ciklus rabi, da se uredi, pri meni je bilo to pol leta, en ciklus na 30 dni, naslednji na 50, potem na 24, ena M dolga 2 dni, naslednja 10,... Šele po pol leta se je normalizirala. Daj telesu čas.

(odgovor članu Viki-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
20.3.2008 11:15:38   
kristinaj
jaz sem dobila prvo m 3m po porodu in priznam, da so bile dokaj redne.

če si noseča se pa ne sekiraj, skupaj bosta rasla, skupaj iz plenic, imela bosta družbo drug drugega.... v vrtecu bo 2. zastonj.....

(odgovor članu Viki-2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: panika pred ponovno nosečnostjo
21.3.2008 8:25:04   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Po mojem se ti samo še ciklusi niso uredili.


Se strinjam!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?