|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 15:27:42   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: altati

Pension Manca, Radovljica

http://www.manca-sp.si/

user posted image user posted image user posted image user posted image hudo.
to bom pa jaz mojega desca vlekla.
si zasluživa malo time off. samo še varuška manjkauser posted image
koliko časa bova rabila?





3 ure definitivno!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 16:41:42   
*anč*
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

IZVIRNO SPOROČILO: psaša

Katera je že tista roža za ušesa?

natresk.  pa hitro se pozdravte!!



a si pozabila, da je netresk user posted image user posted image user posted image


nisem,sem prejšnjič,ko je ena sprašvala napisala obe verziji user posted image .


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 17:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

Dobro jutro!
Včerajšnji večer - popolni užitek!
Toplo priporočam vsem!
V celi hiši sva bili s frendico sami, na voljo sva imeli turško in finsko savno, ležalnike, jakuzzi, fotelje, tuše, sadje, vodo, časopise...v glavnem 4 ure  sva se izležavali, parili, mehčali in še kaj....in seveda, da bi bil učinek savne ja pravi, sva večer zaključili v Irish Pub-u z Guinessomuser posted image .....
Če se kateri Gorenjki (ali katerikoli drugi) kdaj da pridet na Gorensjko z veseljem rezerviram in gremo....cena na osebo je celih 15 eur-ov....Uživancija pa več kot popolna...in objekt res na nivojuuser posted image user posted image user posted image .

Naš mali je danes zjutraj že treniral hojo v petkahuser posted image user posted image user posted image . Samo da vidi moje salonarje, mi jih že ukrade, natakne in hodi po stanovanju v njih. Pismo, ne vem kakšne vrse fetiš je touser posted image user posted image user posted image . pa prav dobro mu gre, priznam...Ga moram enkrat ujet in pofotkat, a kaj ko tako beži pred mano, da mu jih slučajno ne bi vzela.....

Tia in gospod mož sta šla danes že na smučarijo, na Krvavec. Vreme imata več kot odlično, pomoje bosta noro uživala.

Tara jepa žal morala v šolo, čeprav naj bi tudi danes smučala na športnem dnevu, a je bil v zadnjem trenutku prestavljen na prihodnji teden.....

no, to je to....
Pa lep sončen dan vsem skupaj!




sem slišala za tole, da je fajn. Ima pa Iztok Čop zraven hišo ane ? To ima pa v bistvu, tast od Čopa....

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 828
   [Brisano sporočilo]
19.3.2008 18:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:27:35   
*anč*
čer!

dete spi user posted image . pr nas nič novega, razen tega,da se spet bojimo vode,najhuje je glavo pratuser posted image

mis
   super,da si odgnala bakterije! ti sam pij!

user posted image blaž za nove zobke!

muki
  kje si? pogrešamo te ...

full smo zgovorne... user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:33:33   
mis
Eko, mala se uspavauser posted image , jest grem teste popravljat, pol ko zaspi trdno grem pa še kuhinjo v red spravit. Danes smo jedli pirine palačinke, ker mala ne sme bele moke. Še do sobote zdržimo, pol pa upam da smo...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:35:33   
moci
kakšne pa so pirine palačinke? zelo zanič?

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:39:40   
mis
Niti ne. Sem pričakovala slabše. Glede na to da so poleg tega še brez beljaka in cukra so pa sploh dobre. Mala jih je kar same jedla, pa malo s skuto, zdej ko spi bova pa z možem navalila na nutellouser posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:46:15   
moci
user posted image packauser posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 20:48:18   
mis
Jah, zraven nje sem pa res uvidevna...user posted image  Zobam tud riževe vafljeuser posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 21:00:16   
moci
ja no, to je pa lepo.solidarnost.
jaz pa skrivaj bašem čokoladouser posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Oktobrčki 2006-4
19.3.2008 22:46:54   
@lina
dober večer!

danes sem spet v svoji stari formi, ko ob 22.33 nisem čist morto in v postelji, ampak trenutno za računalnikom. Prižgala sem vse mogoče stroje - pomivalca, pralni stroj, sušilca, naj mal šihtajo nočno tlako, jaz pa še vas preberem in malo napišem, da me ne boste pa čist zares čist pozabile! user posted image

Maxica, ti se kar lepo na ulicah pokaži s to bundo, te bodo vsi spraševali, kdo je ta vrhunski dizajneruser posted image

psaša - od ritke pa k ušesom, al kajuser posted image  Pa še ti povrhu... pocajtajta se!

mis, bravo za pirine palačinkeuser posted image  jaz sem jih tudi zadnjič delala, prvi dan diete, pa nekaj ni štimalo, so bile preveč vodene, in vse skupaj niso ratale palačinke, ampak en šmorn, tako da smo pač šmorn jedli user posted image  (prevod v slo: praženec, menda se mu tako pravilno reče). A v soboto gresta? Midva najbrž tudi, v petek zvem...
Btw. naslednji teden gresta lahko s Tino na dneve odprtih vrat, od 25.3. do 4.4., če se ne motim...

še *anč* pokomentiram: mi smo sedaj v zadnjih dveh tednih uspešno odpravili strah pred vodo, ki se je pojavil od neznano kje - v banjo grejo vsi moji trije moški naenkrat. Dokler je Matjaž še čist zadrt in prestrašen, sedi pri mojmu v naročju, niti ne čist v vodi, potem se pa polahko čist sprosti in ga ni za ven spravit. Še dva tedna nazaj sem obupavala, zakaj se kar naenkrat noče več kopat, drl se je, kot bi ga iz kože dajalauser posted image

Aja, pa še to: a imajo čist povsod zdaj že samo poletno robouser posted image ...Sem hotela danes nabavit par majčk z dolgimi rokavi za tamaladva, pa v štacunah (res da sem bila samo v parih, ne čist povsod) samo kratke hlače in kratki rokavi user posted image  Hej, pri nas je še sneg zunajuser posted image

Drage moje, lepo se imejte in lahko ter mirno noč vsem skupaj!




(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 2:18:45   
Anonimen
no tako, gledamo tv, je pavza again ( gledamo pa american idol - kjer bodo izbrali 10 finalistov, torej gresta 2 ven )...pa vas malo berem....

A vaši mulčki, še vedno, ali pa spet, alkarkoli....mečejo flaške ko končajo s pitjem ? To mi gre počasi že kar malo na živce, ker ko smo nekje v restavraciji, parku, ...vrže tisto flašo nekam in to prav zanalašč....in prav gleda, če imam kje roko, da nebi ujela.....mah....
user posted image user posted image

@lina...sem opazila ja, da tudi tukaj prodajajo že poletno robo, kopalke, ležalnike, brisače....jest pa še vedno kakšno pametno bundo za drugo leto iščemuser posted image

moci...čokolada je protidepresiv, tako da upam, da se imaš dobro...user posted image

mis....bravo za pirine palačinke. Meni je ''pir'' ful dober, sploh mi je dober pirin kruh....

ah, mi se pa vode nič ne bojimo....banjo mu pripravim, tako z mehurčki, pa kakšno račko, ali karkoli, potem pa šprica, se tunka, pokaže kako on ''aja'' in se reži ko zmešan....edino tuš mu pa res ni všeč, tako da le tega pač ne uporabljam....

Pa še dobro jutro drage dame !

(odgovor članu @lina)
  Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 6:49:18   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*


sem slišala za tole, da je fajn. Ima pa Iztok Čop zraven hišo ane ? To ima pa v bistvu, tast od Čopa....


aha, točno takouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 6:50:00   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: moci

kakšne pa so pirine palačinke? zelo zanič?


ful dobre
Meni je pira bolj okusna od pšenice.
Veliko več okusa ima, res!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 6:52:14   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

Aja, pa še to: a imajo čist povsod zdaj že samo poletno robouser posted image ...Sem hotela danes nabavit par majčk z dolgimi rokavi za tamaladva, pa v štacunah (res da sem bila samo v parih, ne čist povsod) samo kratke hlače in kratki rokavi user posted image  Hej, pri nas je še sneg zunajuser posted image



jaz imam popolnoma enak problemuser posted image
sem želela Tari kupit ene 2 majčki z dolgimi rokavi, ker je skoraj vse prerasla in vsepovsod samo kratki na voljo. Sem bila v benettonu, h&m-ju, s.oliver-ju.....halouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 6:53:37   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*


mis....bravo za pirine palačinke. Meni je ''pir'' ful dober, sploh mi je dober pirin kruh....



draga moja, a imaš rada 'pir' ali 'piro'???? ali oboje?
eno je moškega in eno ženskega spola...
eno dobiš v tekočem stanju,drugo pa v trdemuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 8:39:12   
moci
jutro,
ugotavljam, da nekaj oktobrk stavka. kje je pa lucikauser posted image

pri nas je nebeško vreme, ko se malo ogreje greva ven. zoja je že zelo navihana in spet je začela pospravljat po omarahuser posted image
komaj čakam, da grem v službouser posted image

drugače so mi pa včeraj potrdili temo diplomske, potem sem pa eno uro po cobissu iskala kje bom dobila literaturo. pa ne vem, če bom lahko vse dobila. v novo mesto se ravno ne bi vozila. pa še piškota bom malo nadlegovala...

@lina, večkrat se oglasi, ampak pozabile te pa ne bomo.
jaz sem kupovala zoji pred kratkim v h&m in c&a v kranju, pa so imeli še dolge rokave. so imeli pa zato decembra bodye s kratkimiuser posted image user posted image

lina, zoja poliva iz flaške po stanovanju, prav meče je pa ne. imamo pa zato potke od soka po hodniku in kapljice povsod, izgleda kot zares zanemarjena luknja. sem jamrala na bloguuser posted image
čokolada je protidepresiv, ko useka slaba vest je pa depresivuser posted image



(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 8:54:15   
pikapolona2
jutro,
jst nč ne štrajkam....sam sama pri sebi sem sklenila da dokler ne napišem diplome vsaj v grobem bo manj RRa....tako da se bom javljala in bolj poredkouser posted image .

Tudi mi smo bili malo bolani......Brina je v ponedeljek zakuhala....v torek brez vročine in sračkala včeraj pa je bila že OK......ni mi jasno kaj bi to bilo? Sem jo danes odpeljala  varstvo ....pa če bo kej narobe sem itak samo 1km stran pa letim po njo.

Jst pa hitim nadoknadit tele 3 dni...mal podelat potem pa pisat dalje.




(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 8:54:25   
mis
oj

@lina, ja, jaz tudi zvem jutri za soboto.
Bom sigurno šla na dneve odprtih vrat.
Naša je zmer norela da bi šla v banjo, zdej pa dva dni noče. Pomoje povezuje banjo in spanje. Tako da sem jo včeraj s prelivanjem kozarčkov v banjo spravla.
Naše palačinike so ble super. So ratale. Sem dala pa tud riževo moko vmes.

Morava it v BTC. Moram nekaj še za šolo kupit, pa eno tako fino majčko sem v izložbi vidla. k je čist obična, pa primerna za nosečnice. Res je ta moda naklonjena nosečnicam.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 12:29:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*


mis....bravo za pirine palačinke. Meni je ''pir'' ful dober, sploh mi je dober pirin kruh....



draga moja, a imaš rada 'pir' ali 'piro'???? ali oboje?
eno je moškega in eno ženskega spola...
eno dobiš v tekočem stanju,drugo pa v trdemuser posted image !


obojeuser posted image user posted image

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 13:46:46   
piskot
dan.

drop dead. domov smo prisli ob 1:30, martin se je zbudil ob 5:00. sem cist zalimana, mislit ne morem, kar sem hotela komentirat, sem itak pozabila, se pa strinjam z vsem user posted image .

altati vam noce povedat, ampak gorenjke, danes med 17 in 19 so fifi in cvetlicniki v merkurju na primskovem.

ostanite v cvetju, se tipkamo zvecer, ce bom lahko se prste premikala.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 14:00:57   
moci
sem vidla, da je fifi, ko sem gledala za knjigo želja.
samo midve verjetno ne smevauser posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 14:10:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

dan.

drop dead. domov smo prisli ob 1:30, martin se je zbudil ob 5:00. sem cist zalimana, mislit ne morem, kar sem hotela komentirat, sem itak pozabila, se pa strinjam z vsem user posted image .

altati vam noce povedat, ampak gorenjke, danes med 17 in 19 so fifi in cvetlicniki v merkurju na primskovem.

ostanite v cvetju, se tipkamo zvecer, ce bom lahko se prste premikala.



jest pridem...

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Oktobrčki 2006-4
20.3.2008 14:21:15   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: piskot


altati vam noce povedat, ampak gorenjke, danes med 17 in 19 so fifi in cvetlicniki v merkurju na primskovem.



altati se ta informacija res ni zdela omembe vredna...priznamuser posted image
i'm sorry....

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?