|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 9:00:33   
barika
jutro
ej, ej, skuba, skuba!!! a greste zdej v olimje???? če boste še naslednji teden tam, se pa mogoče vidimo, a velja, da ti pošljem SMS???
 

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 9:01:49   
Oranža
Dobro jutro drage moje

Kimi6 hvala za kavico in zajtrk....bila sta njami....user posted image user posted image
Potepinka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Marka. Pa da se čimprej pocajta pa da ni nič hudega.
Scuba, pišuka, hitr pot pod noge pa na dopust....delo počakauser posted image user posted image user posted image
Gruška nisi mi odgovorila za plavanjeuser posted image
Tintin kašno je pa kaj stanje s plavalnimi tečaji v KR? A morda kaj veš? Pa kranjčanke in okoličanke al boste kej hodile s škrati na plavanje?

No ja v glavnem, pri nas sije sončece, je pa hladno, ampak se ne damo in bova šla pol venuser posted image user posted image user posted image
Lep se mejte pa se tipkamo....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 9:42:18   
tintin
Vanja, v Kr je plavanje na oš jakoba aljaža, tukaj na planini. Jaz sem razmišljala, da bi šla, ampak tam nekje meseca maja. Evo, več info http://www.plavanje-dojenckov.com/
še kaka interesentka??

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 10:25:43   
Nana Liza
To je to čudo od strgalnika:user posted image


user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 10:33:23   
Nana Liza
Ali pa tole še poglej:
http://www.buyarabic.com/storeitem.asp?ic=HO248082CJ632


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 10:40:21   
sonchek
potepinka...upam da bo Marku kmalu boljše...kje pa si mu merila temp.?
user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 10:48:11   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

potepinka...upam da bo Marku kmalu boljše...kje pa si mu merila temp.?
user posted image



v ušesku

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 10:59:37   
martita
potepinka, poskusi še pod pazduho!!user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 11:15:47   
Dajica
potepinka-user posted image user posted image user posted image za MARKA

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 11:30:58   
manca
Hojla čvekiceuser posted image


nisem še uspela vsega novega prebrat, tako da bom najprej kar napisala kar imam za napisat.user posted image

Sem tko vesela, da bi šla kar okrog bajte skakat, pa magar po eni nogiuser posted image ..namreč moj dragi, predragi, najdražji možek je dobil službo. Je klical danes v Lj v tisto službo, kjer je bil pred včerajšnjim cel dan na preizkušnji in so mu rekli, da se je od treh kandidatov najbolje odrezal. Je šel zdele že v lj se zmenit pa dobit potrdilo, da je služba res njegova, za v torek je pa že pogodba obljubljena. Zaenkrat je služba za 6 mesecev, upam na podaljšanje. Je pa od 8ih pa do 16ih, kar me izredno veseli, sobote so frej. Pa začne že v torek.


Ok, še nekaj...najprej Gruška oprosti, ker nisem nič včeraj gor prišla. Namreč z Gruško sva se dogovarjali preko ZS-ja, da bi bilo srečanje pri meni doma (mi je šla punca zlata nekaj iskat v ikeouser posted image ). Tako da punce...jutri ne morem, imam pa v torek dopoldne čas...bova sami z Majo doma...ste za, da se dobimo pri meni ob 11ih? Sej navodila kam priti bi pa vsaki poslala na ZS. Aja, tintin, probaj dobit od svojega avto, ali pa suni ven iz avta sedež in se kateri v avto priključi.  Sej kavico znam skuhat, čaj tudi, pa še kakšni piškotki sledijo...sej je bolš kot v Qlandijiuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 11:54:57   
GB
Zdravo cveke. Res ste prave cveke , vceraj pogledam ena stran - dons zjutraj pa ze pet user posted image user posted image user posted image .

Moram vas vprasat tiste , ki ste uporabljale Mustelovo peno za temenca . Ali ste prale glavico s peno vsak dan ali kako ???? Jest namrec TIanni perem glavico vsak tretji dan in se vedno ima temenc ( precej manj kot prej ) . Hvala za odgovor.

pa se nekaj - a je se katera tko obsedena s otroskimi ceveljcki ??? Matr jest bi Tianni samo ceveljcke kupovala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 12:08:01   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Zdravo cveke. Res ste prave cveke , vceraj pogledam ena stran - dons zjutraj pa ze pet user posted image user posted image user posted image .

Moram vas vprasat tiste , ki ste uporabljale Mustelovo peno za temenca . Ali ste prale glavico s peno vsak dan ali kako ???? Jest namrec TIanni perem glavico vsak tretji dan in se vedno ima temenc ( precej manj kot prej ) . Hvala za odgovor.



jaz sem uporabljala še kremico od mustele ,sem jo namazala in pustila 5-6 ur potem pa umila z mustelinim šamponom,to sem delala 2X na teden.
samo šampon pri nas ni pomagal

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 14:52:43   
barika
Punce, a boste naročile tista strgala????

Mark user posted image user posted image user posted image . čim prej se pozdravi!!

kak mir je ko ni Gruške pa Scube, a?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:02:26   
tintin
manca, a veš da v torek pa ne morem - imamo cepljenjeuser posted image škoda....

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:05:19   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Sem tko vesela, da bi šla kar okrog bajte skakat, pa magar po eni nogiuser posted image ..namreč moj dragi, predragi, najdražji možek je dobil službo. Je klical danes v Lj v tisto službo, kjer je bil pred včerajšnjim cel dan na preizkušnji in so mu rekli, da se je od treh kandidatov najbolje odrezal. Je šel zdele že v lj se zmenit pa dobit potrdilo, da je služba res njegova, za v torek je pa že pogodba obljubljena. Zaenkrat je služba za 6 mesecev, upam na podaljšanje. Je pa od 8ih pa do 16ih, kar me izredno veseli, sobote so frej. Pa začne že v torek.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no sem ful vesela za vas

mark, upam,da si bolš

mi še mamo vedno dretje, ko je treba spat čez danuser posted image user posted image user posted image . tok je utrujena ampak spat pa ne. si meče dudo ven, sam da ostaja budnauser posted image . ponoč je še zmerom nemirna, je sicer mal bolš. ah,ahuser posted image

scuba, uživaj

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:07:19   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Tanayya, jest mam tud Mireno še v omari, ravno ta teden sem bla "bolna", sam jest tega ne dam noter user posted image !
Daj ti prva user posted image , pa sporoči, kako je, če bo kulll, bom pa še jaz user posted image !


Sej sem bla ze js prva pred dvema mesecema... a js pa ne velam user posted image

A te svecke in Canpol sirup, to mate na recept al to kr sam kupis v lekarni?? Ker bi jaz tud kako preventivo mela doma pa nimam razen gela za dlesni in vetrovnih kaplic cist nc...

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Ali pa tole še poglej:
http://www.buyarabic.com/storeitem.asp?ic=HO248082CJ632



user posted image , a to je ta ribezn?? K ta prve slikce ne vidm... sam tale pa ne vem kako sploh kaj zriba, a je to sam za banane?

Potepinka, upam da bo Mark kmalu bolje!

Manca user posted image  za moza!! Kdaj casti?user posted image

No, zdej pa se porocilo... Dons smo mel 3. posvetovalnico in je bil drugic cepljen- brez joka user posted image  (na splosno bolje prenasa kot prvo cepljenje). Vagali in merili pa naj ga nebi, pa sem vseeno prosila ce ga vsaj zvagajo, da vem ce se se tok rediva in tehta 8300g, sva bla pohvaljena, ker se ne redi vec tok.
ko bi one vedle da sva ze na GH user posted image

Dejte mi prosim svetovat... Tjas ma predpisane 4 ad3 kapljice dnevno in sem vprasala ce se kar tako naprej pa pravi da ja, da po 6. mesecu pa vsi dobijo isto dozo 10 kapljic... zdej se mi pa zdi, da bo pol to full preskok, a mislte, da bi mu blo fajn zdej devat 2 mesca recimo 6 kaplc pa pol po 6. mesecih 10 al kr pustim tko k je dohtrca rekla?? Se mi zdi, da vse k mate ad3 kaplce dajete vecjo dozo ko jaz pa neglede na to al so na flasi al dojeni user posted image

A mate kej predvelikonocno ciscenje?? jaz morm dans spalnico komplet spucat in obvezno okn umit!! tko da  kr grem user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:12:04   
tintin
Aja Manca, pa čestitke možku za službicouser posted image user posted image user posted image Bravo, sem zelo vesela za vas! 

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:15:10   
mama11
No, da se še mi pofočkamo na 2. delu.
 
Potepinka, upam, da gre Marku bolje.

Manca user posted image , kako ne bi uspelo, ko nas je pa toliko tukaj držalo pesti.

Ajtak, super. Pa kaj bi ti pa rekli glede GH, saj jo po 4. mesecu lahko pričneš uvajati. Glede AD3 ti ne vem svetovati, ker imamo pri nas D3. Mislim, da bi tole strgalo ribalo tudi druge zadeve - jabolko, korenček, itd, ampak ga še nimam, zato za zih ne vem.

Nanaliza, hvala za info glede strgal. Danes grem sicer v Merkur na Vič (bom na tistem koncu, ker grem dvignit osebno za pupo), če pa tam ne dobim, bom pa enkrat ta teden odromala še na Rudnik.

Naraščaj, jaz sem v 3. mesecu rabila slab teden, da sem jo navadila spat podnevi (med enim in drugim dojenjem zdaj spi 40-60 min); o tem sem že pisala, kako je potekalo. Ampak če prav razumem, ste to že obvladali, pa ga zdaj po novem sračka. Vem le to, da zaspi veliko težje, kadar je bolj utrujena. Zato jo uspavam po prvih znakih utrujenosti (zeha, menca oči in se vleče za ušesa ter odvrača pogled od dogajanja in se kar nekam zastrmi).

Še dobro, da sva naredili en ornk sprehod ob 1h; trenutno imamo pri nas kar naenkrat spet snežni metež user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:16:26   
mama11
Aja, meni kar naenkrat pri nobeni ne pokaže več avatarjev. Kako mi je pa to uspelo naštelat?

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 15:49:23   
BrinaS
Ajtak, Tina ima 3 kapljice AD3 na dan, Maks je bil na 7 kapljicah AD3 in se mu ni doza povecala po 6 mesecuuser posted image

Potepinka, user posted image  za Marka, da se cimprej pozdravi.
Manca, bravo user posted image za mozevo sluzbo.

Narascaj, tudi Maks mi ni spal cez dan skoraj nic in se drl od utrujenosti, potem pa smo sli na morje pri njegovih 4m in vzeli sportni del vozicka; stanje se je cez noc stanje spremenilo. Vse naokoli ga je zanimalo in zrak je naredil svoje, tako da je zacel uzivati v voznji in pa spati v vozickuuser posted image   Drzim pesti, da se vam stanje popraviuser posted image

Ninocka, user posted image za kosarkasa in njegova pljuca.
Jaz sem tudi Tino danes peljala k P, ker je pokasljevala in imela zabasan nos. Sem bila cisto presrana, da se je kaj nalezla,  pa so na sreco pljuca, grlo in usesa cistauser posted image  Maksu pa tudi vec ne pokajo, tako da z vikendom ukinjamo ventolinuser posted image
Upam, da Evan odpihne tegauser posted image user posted image

Mi bomo tudi v soboto barvali jajcka

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 16:14:47   
nicolina
Ojla,
danes je pr nas kar pestro, sploh nisem uspela prit do računalnika, ker je bil cel dopoldan taka tečka, da groza. user posted image user posted image  Tudi ponoči se je zbujal na dve urce, ma sm čist povena. Jaz ne vem, al je lačen al kaj mu je..
Sem šla danes kar kupit v lekarno Od Novalaca žitno kašico ( riž) in mu bom počasi začela dajat kot večerni obrok, morda bo kaj bolje. Res ne vem, več kaj nja naredim  user posted image  je bil prej tako utrujen, sem se vlegla k njemu in sva skupaj zaspala in HB on zdej še spi. Jaz sem pa končno lahko malo pospravla in si skuhala kavico. user posted image

Scuba, lepo se mejte v Olimju...
Manca user posted image user posted image user posted image  za moževo službo.
Potepinka, upam da bo Marku bolje. user posted image

Ajtak, Calpol sirup lahko kupiš v lekarni brez recepta, jaz sem ga tud kupla prevntivno, no pol sem pa dobila pri cepljenju še recept za svečke.
Mi imamo D3 kapljice, ko smo pa imeli v začetku AD3, nam je P že takoj predpisala 7 kapljic, tako da če nima nobenih težav, da bi ga kaj črvičlo, mu po moje lahko povečaš dozo.
Ampak jaz kar pozabim dat te kapljice, no saj vsak drug dan se spomnem...user posted image
 
VB jaz sem z Mustelino peno umivala glavico vsak dan in je šlo po kakšnem tednu čist dol.

Če bo katera nabavljala ta steklen ribež, a bi ga lahko še prosim zame? Tle pr nas ga nisem nikjer zasledila, lepo prosim...user posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 17:06:29   
ajtak
mama11, pr nas vstrajno ponavljajo, da do 6 meseca nic drugega kot samo mleko, se caja ne user posted image . Ah ko jih sisa...

Aha pol bom pa js tut tale sirup nabavla za vsak slucaj. Smo bli ze 2× cepljeni pa nikol nisem dobla nobenga recepta...

Nc, grem dalje pucat!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 19:02:38   
barika
Ajtak, calpol je malo več kot 3€

a je še katera ful zmatrana, pa jo vse boli itd.??? še dobro da imam drug teden dopust, da se lahko malo spočijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 19:15:50   
gruška
GRRRRRRRRRRRRRRRRRR - cel roman sem napisala, pa mi napiše WE ARE SORRY user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ............

Bom kasnej še enkrat, samo da povem Manci in Martiti, da sem dobila v Ikei, kar sta želeli....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 19:17:16   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika

a je še katera ful zmatrana, pa jo vse boli itd.???



Tko sem se počutila pred enim letom, pol sem pa izvedela, da sem noseča .... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?