|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 8:42:44   
kajsica
Taja 27, poglej, tukaj pa se ti motiš. Ne obsojam ljudi zaradi drugačnosti, nikakor!!!!  Tudi jaz in ti sva drugačni, vsaka po svoje.

Niti me ne motijo takšni ljudje kot je Salome, kot je rekla srki, jih pač ne spremljam. Ti povem, da imam prijateljico, ki je biseksualka, pa točno ve kakšno je moje mnenje, ker tudi ona mi je enkrat razlagala, da je pač tako ker je pač eksperimentirala in ji pač odgovarja tako. OK saj ni panike, saj verjamem, samo to je eksperimentiranje, ne pa človeška narava.

Samo nobeden me pa ne bo prepričal, da je Salome ženska, ker razen tega da se daje v korzete, da liči na žensko in da si je dal joške delat, je MOŠKI!!!!! In tudi liči na njega.

Ne vem ali si kdaj že gledala oddaje o spreminjanju spola, jaz te ljudi občudujem, da so sposobni se popolnoma spremenit, se je pač mati narava res poigrala z njimi. Žal!!! Ampak ti ki to naredijo, ne postavljajo svojo drugačnost v to, da z njo služijo in tudi živijo življenje nasprotnega spola. Ne pa salome, ki živi kot moški, ko mu paše ali pa kot ženska ko mu paše.

Zamisli si, da si moški in da te ena kao dobra beyba dobi v posteljo, ti pa najdeš neki povsem drugega....

Še enkrat, to so v prvi vrsti ljudje, samo ne vedo kaj želijo in eksperimentirajo z naravo!!!! To me moti. Ne pa drugačnost!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 8:45:08   
Anonimen
Živi in pusti živeti!user posted image

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 8:48:51   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

mene motijo samo ljudje, ki obsojajo in mislijo, da imajo samo oni prav ... ljudje, ki ne priznavajo drugačnosti ... ljudje, ki zaničujejo vse, kar ne ustreza njihovim normam ... ljudje, ki mislijo, da bi se morali drugačni skrivati zgolj in edino zato, ker so pač drugačni ...

razumem pa, da obstajajo tudi ljudje, ki pač tega ne morejo razumeti ... žal


se strinjam. In če nekaj ne moreš razumeti potem je očitno to narobe. Tudi jaz takih ne maram.

Narava se lahko zelo poigra z ljudmi. Se rodijo otroci pri katerih ne veš spola. Ugotoviš ga lahko samo s kromosomsko raziskavo, če pa upoštevaš zraven še hormone je pa zmeda tudi na znanstveni ravni To so težke zadeve in ne gre za neko dušo ujeto v napačnem telesu. Če si priznaš svojo drugačnost in imaš zraven tudi "podporo" zunaj je vsem za čestitat in to je res pogum.

Tudi meni transeksualci "ne potegnejo", so mi po domače čudni, jih ne razumem. Ampak jaz vem, da je zato problem v meni in ne v njih. Jih ne obsojam, jih pustim pri miru. Škodijo nobenemu, lahko so samo super ljudje.

Aha vidim, da če bi si lulija odrezal bi bilo pa ok. samo potem bi moral živeti z moških al kako. čeprav homiči te ne motijo, hkrati pa ni vredu, če živi z žensko, če bi imel odrezanga. Če ima orodje je moški, če ga nima pa ne, ampak potem mora zamenjati tudi partnerja. V resnici je malo zmedeno. ne moreš določit kaj je ok in razumljivo in kaj ni.

< Sporočilo je popravil faca -- 20.3.2008 8:56:13 >

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 9:02:39   
taja27
kajsica  v bistvu me veseli, tale najina debata, ker je tvoj zadnji post napisan v popolnoma drugem tonu, kot tvoj prvi post, ki je slišati izredno nestrpen. v bistvu me sploh ne moti, da nekateri pač ne sprejemate drugačnih ljudi, tudi npr. Plemenita in Srki sta to jasno napisali, pa me njuni posti niti malo niso zmotili. zmotil me je le tvoj, zaradi žaljivega tona in obsojanja, da je Salome takšna kot je, samo zaradi keša. to me moti. Salome je takšna, kot je, zato ker JE TAKŠNA. pa tudi če ti temu praviš, da sploh ne ve kaj bi. OK, pač sploh ne ve kaj bi. in takšna, je čist OK. to, da si pa na tak način služi denar, je pa povsem njena izbira. tako, kot je tvoja, na kakršen koli način si pač ti služiš denar.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 9:12:30   
taja27
Zamisli si, da si moški in da te ena kao dobra beyba dobi v posteljo, ti pa najdeš neki povsem drugega....


to je popolnoma brezpredmetno ... ker si ne morem zamisliti, da sem moški, ker enostavno preveč uživam v tem, da sem ženska ... lahko si pa zamišljam, da me hoče osvojiti ženska, ki se izdaja za moškega ... in ja, bi bila presenečena, ko bi ugotovila kje tiči zajec ... tako, kot bi bila presenečena, če moški ne bi skrbel za higijeno ... če bi imel kakšne meni nesprejemljive spolne želje ... itd. ... in v vseh primerih jo bi verjetno ucvrla (govorim hipotetično)... ampak zaradi sebe ... ne zaradi njih... ker pač vem, da so mi všeč moški z vsemi pritiklinami, ker so mi več čisti moški, ker so mi všeč moški, ki se ne bojijo pametnih žensk, ker so mi več moški, ki vejo kaj hočejo (s sabo in z mano), ker so mi več moški, ki se ne brijejo po telesu ... zdej sem pa že močno skrenila s teme user posted image

sej drugače Salome sploh ne skriva, in ne lovi moške, da jih bi presenetila s čim ...

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 9:57:06   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Zamisli si, da si moški in da te ena kao dobra beyba dobi v posteljo, ti pa najdeš neki povsem drugega....


to je popolnoma brezpredmetno ... ker si ne morem zamisliti, da sem moški, ker enostavno preveč uživam v tem, da sem ženska ... lahko si pa zamišljam, da me hoče osvojiti ženska, ki se izdaja za moškega ... in ja, bi bila presenečena, ko bi ugotovila kje tiči zajec ... tako, kot bi bila presenečena, če moški ne bi skrbel za higijeno ... če bi imel kakšne meni nesprejemljive spolne želje ... itd. ... in v vseh primerih jo bi verjetno ucvrla (govorim hipotetično)... ampak zaradi sebe ... ne zaradi njih... ker pač vem, da so mi všeč moški z vsemi pritiklinami, ker so mi več čisti moški, ker so mi všeč moški, ki se ne bojijo pametnih žensk, ker so mi več moški, ki vejo kaj hočejo (s sabo in z mano), ker so mi več moški, ki se ne brijejo po telesu ... zdej sem pa že močno skrenila s teme user posted image



No pod to pa se še jaz podpišem to jr to kar spada k moškim, sem na drugi temi napisali, da so meni osebno latinoti.....uh ah oh in sploh!!!user posted image user posted image

Lej, nobeden moj post ni bil namenjen temu, da bi koga žalila, niti pod razno. Saj sem že v prvem postu napisala da smo vsi ljudje.

O transeksualnosti, pa nisem govorila o Salomeju, ampak nasplošno. Nič nimam proti njemu, samo določene izjave so me malce pokurile in sem mogoče bojl ostro odreagirala kot bi hotela. Ker on za moje pojme, dokler tako živi kakor živi, ne bo nikoli atrakcija in ženska, ampak nek frick. To pa je spet moje osebno mnenje....in ga niti nimam želje spoznati niti od blizu blizu videti. Žal je tako!!!!

Jaz glede Salomeja in njemu podobnigovorim le to, da sami ne vedo kaj želijo in so pač takšni kot veter piha. To me moti, karakter glede usmerjenosti, ki je ni.

Poglete vsi skupaj, ker na to temo se ne bom več oglašala. Vsak ima svoje mnenje, vsak ima svoje življenje, eni vemo kaj želimo, drugi ne vedo in eksperimentirajo.

Cenim pa ljudi, ki se soočijo s svojo drugačnostjo in tudi živijo potem s svojo drugačnostjo ( pa ne na pol), cenim inteligenco, cenim poštenost in dobre besedne bojeuser posted image ......cenim pa še dosti ostalih človekovih vrlin. Res pa je da svoje mnenje dostikrat izražam na glas.

Lepo se imejte!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 10:08:14   
gojska
a o hermafroditih pa še niste nič slišale ?

poglej

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 10:10:55   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Jaz glede Salomeja in njemu podobnigovorim le to, da sami ne vedo kaj želijo in so pač takšni kot veter piha. To me moti, karakter glede usmerjenosti, ki je ni.



Mogoče je pa tudi to usmerjenost. da si nekje vmes. Ne levo ali desno ampak na sredini.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 10:12:32   
taja27
a o hermafroditih pa še niste nič slišale ?



hmmm ... so bili ... so ... in bojo

in največ, kar lahko človek doseže je to, da se lahko sprijazni z drugačnostjo ... in najlažje je sprejeti drugačnost drugega ... kajti za sprejem svoje drugačnosti potrebuješ veliko, veliko več moči ...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
20.3.2008 11:00:35   
gojska
a o hermafroditih pa še niste nič slišale ?



hmmm ... so bili ... so ... in bojo


in največ, kar lahko človek doseže je to, da se lahko sprijazni z drugačnostjo ... in najlažje je sprejeti drugačnost drugega ... kajti za sprejem svoje drugačnosti potrebuješ veliko, veliko več moči ...


gre se zato, da so moški in ženski spolni organi na eni osebi tudi delo matere narave. Če boste že kaj razlagale svojim otrokom.

taja27  to so velike besede, samo večinoma nas moti tudi to če kdo drugače misli kot mislimo, da bi moral mislit mi. Vsa ta tema je dokaz.
Ali je pa kriva lunauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil gojska -- 20.3.2008 11:02:30 >

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 3:35:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: faca
Narava se lahko zelo poigra z ljudmi. Se rodijo otroci pri katerih ne veš spola. Ugotoviš ga lahko samo s kromosomsko raziskavo, če pa upoštevaš zraven še hormone je pa zmeda tudi na znanstveni ravni To so težke zadeve in ne gre za neko dušo ujeto v napačnem telesu. Če si priznaš svojo drugačnost in imaš zraven tudi "podporo" zunaj je vsem za čestitat in to je res pogum.

Ja. Ampak to s Salome-jem nima nobene zveze. Salome (oz. Nenad) se je rodil-a kot moški in še vedno je moški v vseh uradnih postopkih, torej pred "očmi" države. On je državljan in ne državljanka. Brez make-up-a in oblek (neupoštevajoč umetne joške, ki so samo vsadek, ne dokaz spola) ima telo moškega, ton glasu je moški (kadar ne igra ženske), kromosome ima moške - no, prav, dušo pa žensko. Ampak če bi bil on tako zelo prepričan, da je ženska, ujet-a v moškem telesu, potem bi si spremenil spol, kakor je nekje zgoraj napisano. Vendar tega ni naredil. Ker od tega, da je transseksualec, predobro živi. Salome ni popolnoma nič drugega kakor dobra marketinška poteza. Za dober denar si tudi jaz malce bolj stabilno namontiram kakšnega dildota. user posted image

Tako, da... fizično je Salome moški... psihično pa... hja, kakor za koga.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 7:50:17   
taja27
Za dober denar si tudi jaz malce bolj stabilno namontiram kakšnega dildota.


no plemenita, pa si sama prišla do ideje, kako do denarja ... ne boš rabila nobenega kredita user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 7:57:06   
Anonimen
A veš kaj? Če si pa z dildotom prislužim parcelo in hišo, potem si ga pa trajno prišijem! user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:03:53   
taja27
A veš kaj? Če si pa z dildotom prislužim parcelo in hišo, potem si ga pa trajno prišijem!


ja 'lubica moja' baje je vsako delo častno ... nekatera dela so pa tudi izredno dobičkonosna ...user posted image  ... zdej je pa vse odvisno od tvojih mej ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:04:43   
Anonimen
Tudi k***i imajo meje, ja... PREdolgi pa spet ne smejo biti. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:05:56   
taja27
plemenita ... spat bo treba it! kaj sploh še delaš pokonci, a kufe piješ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:06:27   
Anonimen
Yep... ta zadnjega pred spanjem... kako pa veš?! user posted image user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:10:55   
taja27
čarovnica sem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:11:46   
Anonimen
Mene tudi nekdo tako kliče. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:14:52   
taja27
ampak jst sm taka mala ... sej drugi ne vejo

in kdo tebe tako kliče? a tisti, ki si ga začarala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:15:37   
Anonimen
Nisem nikogar začarala... samo nekdo se me ne more znebiti, pa je prepričan, da je to zato, ker sem čarovnica. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:23:10   
taja27
Nisem nikogar začarala... samo nekdo se me ne more znebiti, pa je prepričan, da je to zato, ker sem čarovnica.


a takšna si? user posted image user posted image

no, mene je pa težje dobit user posted image . znebit pa ne ... grem sama prehitro ... ni šans, da bi me mogu kdo deportirat!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 8:25:34   
Anonimen
Jst se grem pa zdej počas deportirat u pojstlo... BREZ SALOME-JA! user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 9:01:44   
Pobalami
Ja plemenita 007. Rodil se je kot moški in je moški še zmeraj. Ti praviš, da če bi se počutil kot ženska bi si pač spremenil spol in bil ženska.

Ker tega ne naredi je edina možna razlaga da je tako zato, da več zasluži.

Ampak ali ni možno (pustimo zdaj salomeja, ker on lahko da samo služi...), da se nekdo lahko počuti in moški in ženska? V bistvu ne ve kaj je oz. kaj bi rad bil. Ali misliš, da je to nemogoče, da se tako ne da čutit in da tisti, ki so nekaj vmes delajo to zaradi zaslužka?

pa dobr se naspi.user posted image

< Sporočilo je popravil faca -- 21.3.2008 9:02:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Salome poročen/a že 5 let??
21.3.2008 9:08:14   
Anonimen
Mogoče bi blo fajn da se prepričate s čem se salome preživlja. S svojim tičkom se pač ne, niti ni toliko prisoten v medijih. Tko da s tem nič ne služi.
Drugač pa jaz nekak razumem da si ne spremeniš spola, če imaš pol ful možnosti da nikoli več ne boš užival v seksu. Očitno tud od operacij nič ne veste.
Najlažje je pa kle neki lajat od česa nekdo živi in zakaj, pa sploh veste ne od česa živi.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?