|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ionizator oz. čistilec zraka
23.3.2008 22:28:02   
Janeja
Kupit moramo nekaj za čistit zrak. Mož je alergik, zdaj pa še Lea nekaj kašlja. Pa ves čas že imam občutek, da bi bilo boljše, če bi imeli nekaj, kar bi nam vsaj malo prečistilo zrak. Zdaj pa ne vem, kaj je boljše: ionizator ali vlažilec zraka? Ali pa kombinacija obeh?

Kakšne so kaj vaše izkušnje s temi aparati? Katero znamko imate in kaj mi priporočate?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
23.3.2008 22:35:54   
* Mateja *
Čau! Mi imamo vse kar rabi otrok z problematičnimi dihali!! user posted image user posted image

V sobi imamo ionizator, ga imamo že od prihoda domov iz bolnice in ga nikoli ne sklopimo. nekaj mora biti na njem, ker se okol njega vedno znova nabira prah in umazanija, tako da mislim, da nek učinek ima. Smo ga pa kupili prek ene revije, bi mogla prav pogledat,
Imamo pa tudi vlažilec, ki letos ni bil v uporabi. Lani  in leta pred tem smo ga pa meli ful vžganega zaradi nejca, da je bil zrak max. vlažen. To pozimi, drgač ga nismo meli upaljenga. Smo ga pa kupili V medigo trgovini, je bil precej drag. Je pa ful velik, tako da ga moram meti na pultu. je pa tudi čutit kdaj je bil vžgan.

Mi smo meli vsako posebi, ma mislim, da se da kupit vse v enem kosu, pa še vse skupaj pride ful majhno in lepo na pogled. Mal pošnofej na internetu, boš kej dobila!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
23.3.2008 22:46:59   
Janeja
Saj glih to je moj trenuitni problem. Je na internetu poplava raznih ionizatorjev in vlažilcev in se enostavno ne moreva odločit katerega.
Zato pa upam, da dobim kakšne konkretne predloge in izkušnje.

Mateja, prosim poglej katero firmo imaš in javi. OK?


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
24.3.2008 8:31:08   
*pepelka*
http://www.potencial.si/
No tukaj je tale za katerega je na piki vedno veliko povedanega. Mi ga imamo tudi namen kupiti.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
24.3.2008 9:30:37   
paris
Tak ionizator (kot v linku) imamo mi že kakšnih 7 let in smo zadovoljni.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
24.3.2008 13:27:11   
Anonimen
Sva imale ionizator, BV, vlažilec je pa fajn, večinoma ga štekam ponoči, če kdo od nas kašlja. 

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
25.3.2008 10:54:31   
luka jan
Tudi mi imamo tega črnega, kot si ga navedla v linku in smo zelo zadovoljni. Imamo ga v spalnici kjer spimo in je fajn zadeva. Samo delovanje le-tega najbolj opazim takrat ko čistim, saj je v spalnici neprimerno več praha po tleh kot v drugih prostorih.
Imamo pa še vlažilec zraka, ki ga uporabljamo predvsem pozimi ko je zrak suh in pa takrat ko je mali prehlajen. Tud s tem smo zelo zadovoljni. Firme ne poznam, smo kupl enga ki so nam ga svetoval v trgovini. Aja, pa tud vlažilec ima neko funkcijo negativnih ionov.

< Sporočilo je popravil luka jan -- 25.3.2008 10:55:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
26.3.2008 15:51:21   
petrcamg
Tudi mi imamo ta ionizator že nekaj časa in sem z njim zelo zadovoljna. V spalnici npr. se pozna če pogledaš proti oknu da ni v zraku nobenih lebdečih delcev, po tleh v stanovanju pa se prah nabira kar po kupčkihuser posted image . Ni lepo za videti (zgleda kot da nisi pospravil že celo večnostuser posted image ), prahu je pa v zraku občutno manj.

Dolgo časa sem imela ta ionizator v veži na omari in čez čas je stena okoli omara postala ful sivauser posted image .

Vlažilec bi pa tudi jaz potrebovala, pa tudi ne vem za katerega naj se odločim?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
29.3.2008 12:36:32   
pikecpokec
Zadnjič sem gledala eno oddajo o ionizatorjih. Ja pa takole: ionizator ''izdeluje'' negativne ione, ki se lepijo na prah v zraku in jih potegne na tla. Tako da če imaš majhne otroke, ki se plazijo po tleh, ni najboljše, ker se prah zbira pri tleh. Potem je boljše kupit ionizator s hepa filtrom, ki hkrati še čisti tisti prah, tako da ga v bistvu sesa v sebe.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
29.3.2008 22:28:48   
Anonimen
Jaz imam ionizator Breathe dihaj zdravo.  http://www.breathe.si/ionizator_aromaterapija.html

Če bi ga katera kupila ga prodam.
Imam tudi lučko in esence za aromaterapijo.

Več na ZS

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
29.3.2008 22:42:59   
Roberta69
Mi2 imava ionizator (iz Top Shopa), ampak mislim, da je isti kot v zg. linkih in ni ne vem kakšne revolucije in baje, da tudi ti z ogljikovo nitko niso najboljši... sicer pa je tisoč različnih mnenj. Mi2 namerava kupit vlažilec in sicer takega, ki deluje kot vetrnica v vodi, ki vleče zrak skozi vodo in ga pri tem prečisti - baje da je ta starinska tehnika najboljša, stane pa okrog 300 eur (pravijo, da če že kupuješ to zadevico, je tu bolje odšteti kak evro več). Zaenkrat pa imava takega plastičnega, ki stoji na radiatorju, ki nama ga je priporočil strokovnjak za les.. no in glede tovrstnih vlažilcev strokovna mnenja niso najboljša, pa tudi jaz ne opazim drastične izboljšave. Drugače se bova pa najprej spustila v nakup vodnega sesalca in sicer sva se odločila za Hylo, ker jo vsi alergiki ful pohvalijo in še nimajo neke poplave reklam ter samo en izdelek, pa tudi predstavitev se nama je zdela v redu in še uporabljaš ga lahko za čiščenje zraka.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ionizator oz. čistilec zraka
30.3.2008 22:14:04   
Anonimen
Moj izgleda kot posoda za limonado. Prepihuje zrak skozi vodni slap. Za tega sem jaz brala, da je med boljšimi.
Jaz sem z njim zelo zadovoljna, res je super zadeva, je vlažilec in ionizator.


(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?