|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 7:59:49   
spetkrena
Zaradi "izrednih" razmer sem morala za ta mesec prehenati z jemanjem KT 6 dni pred koncem zavitka (ostalo mi je še torej 6 tabletk,ki sem jih zavrgla)

Pa me zanima, če je zaščita s KT zanesljiva, kljub temu, da sem skrajšala ciklus?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 11:02:03   
Anonimen
ne zaščita ni zanesljiva, nikakor se ne zanašaj na to.

(odgovor članu spetkrena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 11:22:58   
polona5
Če si  potem, ko si prenehala s KT, naredila le 7 dnevni premor in nato nadaljevala z novim zavitkom, je zaščita zanesljive!!! LP

(odgovor članu spetkrena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 11:56:26   
emmy
Se strinjam s polona5.

Sem to že večkrat storila pa potem po 7 dnevnem premoru spet normalno jemala KT naprej in je bilo vse ok.


(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 12:00:45   
ninataja
Ne, mislim da to ne drži kar pravita predhodnici. V zavojčku je 28 tablet in te moraš pojesti, da se ti ohrani zaščita in ne smeš nehati jemati (recimo v 20 dnevu). Lahko kvečjemu nadaljuješ z naslednjo škatlico tablet in s tem prestaviš krvavitev ...  

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 13:51:01   
polona5
Ninataja, v zavojčku je 21 tablet in dr.Pušenjak pravi tako, da če narediš le 7 dnevni premor in nato začneš z novim zavojčkom je kontracepcijski učinek zanesljiv, če pa narediš daljši premor, moraš pojesti vsaj 7 tableta, da začne zaščita ponovno delovti. Saj čene si lahko vsaka na njegovi strani to lahko prebere. Tudi sama sem to že prakticirala in je delovalo. LP

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 13:58:50   
polona5
Spetkrena no saj sem lih kar opazla, da ti je verjetno prav tebi Pušenjak odgovoril prav tako kot jaz. Lp

(odgovor članu spetkrena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KT - krajši cikel - zanesljivost?
24.3.2008 15:11:42   
spetkrena
Ja, sem preverila še pri strokovnjaku user posted image

pa se mi zdi, da sem že enkrat pri njem brala, da je potrebno jemati tabletke vsaj 7 dni (pa potem 7-dnevni premor), da so zanesljive

Vseeno se pa tudi vam najlepše zahvlajujem za vse odgovore

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?