|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP PLIKO P3
26.3.2008 8:17:34   
aleksi
Vse , ki imate ta voziček prosim za info kolk so funkcionalne svetle barve, ker je mojemu tale všeč
http://www.pegperego.si/si/pliko-p3-classico-bubbles-black-i7139.shtml , pa ne vem kolk hitr se umaže oz. če črna barva zbledi? Tale je verjetno bolj uporaben kar se barv tiče, ne?
http://www.pegperego.si/si/pliko-p3-classico-bubbles-green-i7138.shtml
V trgovini so sicer rekli, da se vsi oblazinjeni deli vozička perejo, ampak še vedno ne vem kaj bi.

Kakršnekoli info iz prve roke bom zelo hvaležna (vse obstoječe forume sem že prebrala)!!


< Sporočilo je popravil aleksi -- 26.3.2008 8:18:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 8:24:48   
Maxica
Mi sedaj že četrto leto redno uporabljamo Plikota, sicer imamo tistega, ki je rdeče bež barve. Umaže, kaj pa vem. Nič kaj pretirano. Dobro, če otrok malica v njem, pa če se usede z umazanimi čevlji vanj, normalno, da se umaže. Vendar mi pri tem pazimo, itak se pa vse sname in da oprati, tako da sploh ni panike. Tudi da bi kaj pretirano obledele barve, nimam občutka.
Se mi pa zdi drug voziček, ki si ga pripela, skoraj bolj simpatičen, oz.barve so bolj take nežne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 8:40:14   
kristinaj
jaz imam modrega na bele kvadratke in ni videti, da bi bilo kaj umazano. nismo še tako veliki, da bi noter jedli, bo pa vsekakor umazan, sedaj na poletje, ko bo mala hodila gor in dol, po možnosti s čajem, sokom, piškotom in kaj...... šlauf, krtačo, milo in opereš, ker za podlogo prat  moreš neki šraufat, meni se pa lih ne da tega delat.....

kar se pa barv tiče, mi je osebno bolj všeč prvi........

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 9:02:59   
sani1
Jaz ti povem, da barva ne zbledi. Niti črna.
Umaže se pa čist odvisno, kje voziš in kako pač paziš stvari. Ampak se da čisto vse oprati v pralnem stroju in z lahkoto se vse sname in nazaj "namontira"... tako, da ti se samo še odloči katerega bi raje imela...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 9:22:23   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz imam modrega na bele kvadratke in ni videti, da bi bilo kaj umazano. nismo še tako veliki, da bi noter jedli, bo pa vsekakor umazan, sedaj na poletje, ko bo mala hodila gor in dol, po možnosti s čajem, sokom, piškotom in kaj...... šlauf, krtačo, milo in opereš, ker za podlogo prat  moreš neki šraufat, meni se pa lih ne da tega delat.....

kar se pa barv tiče, mi je osebno bolj všeč prvi........


Nič ne rabiš šraufat, samo odpneš lepo, pa je.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 10:02:09   
noe
Jaz sem imela pri Vidu tudi to rdečo - bež kombinacijo, pa ni niti obledel , umazal pa se je samo toliko kot ga je Vid   s kakšno žemljo ali kaj podobnega.
Sedaj pa sem kupila 2 leti starega prameteja črno- bež barve in je tudi takšen kot nov.
Prala pa sem ga jaz kar z vapom in gobico.
Če bi jaz kupovala novega , bi kupila tega zelenega, ker je res lep.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP PLIKO P3
26.3.2008 10:20:23   
frutka_
Plikoti so mi načeloma zelo všeč. Ampak točno tale barva in rdeča ter zelena z mehurčki imajo nemogoč material. Čista plastika. Od vseh modelov zgleda tale najlepša ampak res čisto plastična. V trgovini potipaj ta model in recimo navadnega modrega ali rdečega. Groza! Kot da bi z roko božal folijo.
Sicer se PP-ji perejo brez težav, smao dol odhaklaš pa vržeš v stroj.

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP PLIKO P3
1.4.2008 8:36:22   
aleksi
Evo, padla je odločitev. Kupila bom barvo BAMBU- nežno zelena v kombinaciji s črno. Hvala punce za pomoč.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP PLIKO P3
1.4.2008 9:56:54   
frutka_
Lepo!user posted image

(odgovor članu aleksi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?