|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 0:19:15   
kovač
Kdaj vstanete in koliko časa porabite, da se uredite za v službo zjutraj? Jaz se moram obvezno umiti lase na 2-3 dni zjutraj, da nisem vsa poležana, prham se pa vsak dan zjutraj in zvečer.
Koliko časa vam vzame ves ta ritual. Meni ne uspe vse skupaj opraviti prej kot v 30 minutah, če sem res hitra. Pa 5 minut mi vzame še, da se naličim. Obvezno pa si sedaj namažem tudi celo telo z mlekom, ker je mraz zunaj, da nimam presuhe kože.
Kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 6:21:19   
jer.za.
Zjutraj potrebujem 10 minut, da sem pripravljena za službo. Vstanem, se umijem,namažem s kremo,ličim se praviloma ne, edino če imam kak pomemben sestanek,se  oblečem-ponavadi imam že zvečer v glavi kaj bom oblekla, in šibam na vlak. Tuširam se vedno zvečer tik pred spanjem-edino poleti se tudi zjutraj, lase umivam zvečer in jih potem še polikam, tako da frizura ostane ista kot je bila zvečer. Lase pa umivam na 3-4 dni.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 6:27:05   
srki
Vstanem 4.40-4.45, ob 5.00 ali 5.05 sem nared za službo. Prham in lase umivam si zvečer. Ker, če bi še to počela, bi morala za lase sploh pol ure prej ustat.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 7:39:56   
anabanana
Vstanem ob 6.15, se umijem namažem s kremo, oblečem in šibam prošetatuser posted image ; delam ob 7h. Tuširam in lase si perem vedno zvečer.

V službi se potem našminkam in v miru spijem kavico - nimamo nekega rigoroznega režimauser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:06:44   
Volga
Vstanem ob 5.25, spijem pomarančni sok, pristavim kavo, se grem stuširat, se oblečem, grem pit kavo in čikat, to je nekje ob 5.50. Umijem obraz, se namažem. Ob 6.00 nekje se grem ukidat, potem umijem roke in zobe in zbudim malega. To je nekje 6.15, ga zrihtam in odpeljem v vrtec. Ob 6.40 sem nazaj doma, še enga počikam, dam v usta čigumi in grem v službo.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:07:39   
N _ B
Tuširam in umivam lase si zvečer. Poleti včasih zjutraj le vodo spustim čez sebe, da se osvežim. Pojem zajtrk, umijem, oblečem, naličim in grem. Za to rabim cca pol ure.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:15:00   
muška
Delam doma in zunaj , bi se lahko reklo na terenu user posted image  . Do10 sem za rač. v pižami, potem pa se v 10 min preoblečem in zrihtam, tako da sem ob 10.30 že na "drugem" delovnem mestu.  Imam pa to srečo, da imam take lase, da vedno zgleda kot da imam frizuro, od ličenja pa prakticiram samo šminko in pa maskaro za trepalnice. manj je več torej user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:15:51   
nuala
Rabim 10 min da grem lulat, si umijem obraz, operem zobe, počešem in oblečem.
Potem peljem psa ven za pol ure in ko pridem nazaj, se po potrebi stuširam in umijem lase, preoblečem. To tzrja 15 min, s sušenjem las vred.
Ličim se ne, včasih se namažem s kremo, če ne pozabim.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:29:03   
Anonimen
Ko sem hodila v službo, v nočno, sem si vzela kar nekaj časa; če pa sem šla zjutraj delati (no, za 10h), pa sem malo bolj pohitela.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:45:15   
viv_
Od vstajanja do zaklepanja vhodnih vrat 45 minut!

V tem času zrihtam sebe in obe tamalidve!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 8:47:59   
Maxica
Vstanem 6:15, 6:40 grem od doma. Tuširam in perem si lase zvečer. Zjutraj se preoblečem, umijem, naličim, sfriziram, si pripravim malico za v službo in grem.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 9:01:32   
Anonimen
doma. Tuširam in perem si lase zvečer. Zjutraj se preoblečem, umijem
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Od vstajanja do zaklepanja vhodnih vrat 45 minut!

V tem času zrihtam sebe in obe tamalidve!


se podpišem. sam da zrihtam 1 tamalo, pa mačka nafutram pa še kake cune dam prat al pa sušit, pa tamali 3x risanko na you tube zamenam :)

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 9:16:43   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

doma. Tuširam in perem si lase zvečer. Zjutraj se preoblečem, umijem
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Od vstajanja do zaklepanja vhodnih vrat 45 minut!

V tem času zrihtam sebe in obe tamalidve!


se podpišem. sam da zrihtam 1 tamalo, pa mačka nafutram pa še kake cune dam prat al pa sušit, pa tamali 3x risanko na you tube zamenam :)


Kolk sta hitre. Jaz zase in za oba otroka porabim ca. 1 uro in 10 minut - ravno danes .user posted image

Zato sem tako vesela, da ima otroka ponavadi zjutraj on čez. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 28.3.2008 9:17:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 9:43:08   
Mandek
Vstanem ob 6.30, na tri dni si obvezno zjutraj umijem lase, pristavim za kavo, pripravim zajtrk in se grem tuširat. Ob 7.10 zbudim dragega, se oblečem in z maškarado vsedem na kavč v dnevni, kjer se ob pitju kavice namažem in sem do 7.40 pripravljen aza odhod. Začnem ob 8., ampak včasih prideva par minutk čez, kar pa ne predstavlja nobene panike:)
kako bo od oktobra dalje, pa še ne upam razmišljatiuser posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 9:48:56   
ciboxa


Od vstajanja 4.45 do zaklepanja vhodnih vrat 5.30, porabim 45 minut!

V tem času zrihtam sebe.

Otroka pa nerabim zgodaj zbujat, ker delava izmenično, tak da gre tamali šele ob 8.00 uri v vrtec

< Sporočilo je popravil ciboxa -- 28.3.2008 9:52:52 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 9:57:34   
Anonimen
Vstanem ob 7.00-7.10, tuš, umijem zobe in fris, se oblečem, namažem, mal lase na svoje mesto postavim(mam itak čop običajno), dam mačkoma vodo in hrano in ob 7.30 letim v ljubljanouser posted image . V bistvu porabim zjutrej ene 15-20 min da se spravim k seb.
Lase si pa umivam vsak drug dan zvečer.

Aja, kavo pa pijem v službi. Prižgem comp in grem dol na kafe.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 28.3.2008 10:02:36 >

(odgovor članu ciboxa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 10:01:58   
Anonimen
Jaz rabim skoraj eno uro, da popijem kavo in pridem toliko k sebi, da se lahko zrihtam. Tuširam se zvečer, tako da zjutraj porabim kakšnih 5 do 10 minut, da se uredim. Pa otroka nekako sproti priganjam, da se oblači in potem umije.
Sicer pa vstaneva okrog 6.30, od doma pa uspeva iti ob 8.40. Komaj, da nama rata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 10:11:03   
Anonimen
Vstanem ob 6.15, zrihtam Matija, Ana se sama. Vmes se oblečem, naličim, posteljem postelje, preluftam in fliknem vase dva kivija. Ob 7h gremo vsak na svoje. Po mojem da sem kar hitra.

Me je pa pred 2 dnevoma tamal poscal, ko sem bila že nared za odhod user posted image  Tako da se je malo zavleklo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 10:34:59   
snake
vstanem ob 7. grem scat, sr_ t, umijem obraz, zobe, to vse v petih minutah naredim!spijem vedno kozarec vode, potem se lepo na rahlo naličim,se oblečem!!! pol pa še vsako jutro kaj pospravim ali mizo, ali dam sušit štrace, karkoli, tako da ob 7.30 štartam....lase pa tuš vedno zvečer, edino ko imam perilo se še zjutraj tuširam!skočim pa dosti krat k frizerki po službi tako da mi ni treba vedno skrbeti za čupo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 10:51:45   
MARTINŠČICA
Če sem prav prebrala, samo ena med vami zajtrkuje, pa še to sok in kavo. No, nama največ časa zjutraj pobere priprava zdravega zajtrka (in malice zame za v službo), pa da to pojeva in pospraviva vso posodo in aparate (ožemalnik, mikser, sokovnik ...). Tuširava in glavo pereva si oba zjutraj. Jaz se po tuširanju po navadi še celo namažem z mlekom za telo. Ko je eden pod tušem, drugi "odmetava breme" na WC-ju, obeša perilo, pripravlja zajtrk ... Napraviva se oba hitro. Obraz si napleskam s tonirano kremo, našminkam si ustnice in trepalnice. Se mi zdi, da sva fajn usklajena, pa se kljub temu približno eno uro po vstajanju ne zbaševa od doma. Res bo pestro, ko prideta še user posted image user posted image  na svet. Me zanima, koliko bo takrat naš rekord. user posted image

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 11:08:47   
babylove
Vstanem 4.40-4.45,


O groza, kdaj pa hodiš spat?
Nasploh me zanima za tiste, ki vstajate pred šesto, kdaj zvečer zaspite?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 11:12:05   
pikecpokec
Sem ugotovila, da bi zjutraj lahko spala vsaj 15 minut dlje, če mi ne bi bilo treba sr*t . Ampak moja peristaltika se zbudi takrat kot jaz, tko da nimam izbire user posted image .

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 11:20:30   
HuAnita
Imam živo budilko - 6-00 začne zločko prepevati: Maaaaaami, mamiiiiii, Odiiiii haja.... (Nodi prihaja)
Greva v dveno, da lahko Capinka še spi. Naredim čaj za oba ali vse tri, če je ati še doma, stisnem pomarančni sok, pripravim zajtrk, vmes se Capinka zbudi.
Slečem malega, da se mu malo rita od plenice prezrači.
Pojemo, jaz bolj na hitro in s sokljim okom - ker zločko je še mali in se ful popacauser posted image .
Malo pred 8.uro mi uspe, da je deca sita ob oblečena, ju razvozim, 8.20 sme doma, umijem zobe, oblečem, šibam v službo - peš 5 minut. Ponavadi si tam namažem trepalnice, malo veke in to je to....
Tako da - neurejena totalno, tako ali drugače...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 11:52:21   
jer.za.
Nasploh me zanima za tiste, ki vstajate pred šesto, kdaj zvečer zaspite?

Običajno vstajam ob 5.30. Z možem ivava ritual, da vsak večer, ko gresta mali spat, to je malo pred osmo, spijeva kavo-večinoma kar v postelji, in jaz običajno zaspim tam okoli 21.00. Včasih tudi že prej. Če pa grem kdaj še ven zvečer, in se bolj pozno vrnem-tam okoli polnoči, mi tudi ni problema zjutraj vstati. Čeprav vsake toliko časa, približno enkrat na mesec me mož zjutraj "pocrklja" in ustane, porihta mali, mene pa pusti spati.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:18:27   
MamiBom
Vstanem ob 5.30 in v kopalnici porabim ene 20 minut, potem se oblečem, budim moža za zajtrk, v kaki urici se odpraviva od doma.

Tuširam se zvečer, ker zjutraj enostavno primanjkuje časa za to, lase si operem 2x na teden. Naslednje jutro po pranju si jih malce polikam, da nisem preveč skuštrana in to je to.

Glede splošne urejenosti mi je važno, da nosim čiste obleke in da imam prijeten vonj, se pravi po kaki fajn kremici, parfumiram se minimalno, ker imam bolj občutljivo kožo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?