|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby piškoti
28.3.2008 16:44:11   
Ekaz
Ko sem pediatrinjo vprašala kdaj lahko začnemo z baby piškoti je rekla, da naj jih preveč NE uporabljamo. Nič ni razložila zakaj! Jaz sem imela v mislih tiste, iz katerih delamo tiramisu. Sedaj pa sem odkrila ene druge, in sicer od Hippa, ki so nekoliko manjši in bolj čvrsti in tudi okusnejši od tistih za tiramisu. Tudi ti se imenujejo Baby. Super dobri so in še tako se ne drobijo. Ste svojim malčkom torej dajale baby piškote in če, koliko?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.3.2008 8:00:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 17:27:09   
_annela_
jaz imam tudi te od hippa!dala sem mu pri 5 mescu!prvo sva zacela po en piškotek,in cez par dni 2 zdaj pa poje recimo3,4 recimo zmiksam mu 3 piskotke,banano,ter malo mleka!star pa je 6 mescov!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 18:08:25   
CUKRČEK
moji otroči so jih tudi že jedli pri 6-ih mesecih in so še vedno živi in zdraviuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 18:50:35   
Paštetka
Jaz sem za piškotke, vendar ne pred 6. mesecem. Saj vsebujejo od jajc do glutena.

Sem pa odkrila v Dm-u zdaj ene ko so brez glutena in brez jajc. SIcer jih nismo poizkusili, ker že lahko jemo gluten, vendar me vseeno zanima, če je katera probala, kakšni so. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 18:52:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Sem pa odkrila v Dm-u zdaj ene ko so brez glutena in brez jajc. SIcer jih nismo poizkusili, ker že lahko jemo gluten, vendar me vseeno zanima, če je katera probala, kakšni so. user posted image


Ime??

Jaz sem par dni nazaj v DM-ju vsa vesela kupila piškote brez glutena, ko pa sem prišla domov, pa sem ugotovila, da so noter tudi jajca. Drugih na polici nisem našla. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 18:55:25   
Paštetka
Nimam pojma. Vem samo na kateri štelaži so user posted image . So bili samo je bilo tam gor par "posebni" izdelkovuser posted image . Bom pa šla jutri spet tja v štacuno in lahko pogledam

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 19:01:00   
Anonimen
Hvala tudi tu. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 21:40:55   
BODOČA 77
Hippovi baby keksi so brez glutena in brez jajc!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 21:44:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Sem pa odkrila v Dm-u zdaj ene ko so brez glutena in brez jajc. SIcer jih nismo poizkusili, ker že lahko jemo gluten, vendar me vseeno zanima, če je katera probala, kakšni so. user posted image


Ime??

Jaz sem par dni nazaj v DM-ju vsa vesela kupila piškote brez glutena, ko pa sem prišla domov, pa sem ugotovila, da so noter tudi jajca. Drugih na polici nisem našla. user posted image


Jaz sem jih tud kupila in doma vidla da so jajca noteruser posted image Tako da sem jih nesla nazaj.Se pa imenujejo ti izdelki FENIX.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 21:57:37   
Putka
Sem imela tudi jaz te brezglutenske iz DM, po obliki kot Leinbitz? Sem jih pa jaz pojedla. Plazma keksi so sicer brez jajc, imajo pa gluten in veliko cukra.


Moje mnenje je, da otroci ob uvajanju res ne rabijo sladkarij. Če že morajo kaj glodat, je to lahko rižev vafelj (naša jih obožuje) ali kos korenja. Imamo pa tudi Hippove doma, pa jih občasno z veseljem pomalica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 22:09:13   
kaya2007
no, nam so jih prej priporočali kot ne, zaradi nizke teže. jemo pa take brez glutena in brez jajc (plasmon, kupimo v ita), moram pa priznati, da meni niso preveč dobri, tudi sladki niso preveč. tamala jih pa zadnje čase tudi noče jesti, tako da se z njimi bolj afna.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BABY PIŠKOTI
28.3.2008 22:22:50   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

no, nam so jih prej priporočali kot ne, zaradi nizke teže. jemo pa take brez glutena in brez jajc (plasmon, kupimo v ita), moram pa priznati, da meni niso preveč dobri, tudi sladki niso preveč. tamala jih pa zadnje čase tudi noče jesti, tako da se z njimi bolj afna.


 kdo je dal takemu pediatru diplomo in dovoljenje za delo pa z velikim spoštovanjem do ostalih pediatrov, ki svetuje kekse pri nizki težiuser posted image

težo se dvigne s čim drugim kot s keksi, ki nimajo v sebi drugega kot sam škrob in sladkor.

ne vem zakaj bi otrok za dober razvoj potreboval kekse. user posted image user posted image

Kašico sadno zgostim s polnozrantimi   kosmiči,rižem...  med dnevom grizlja neslane riževe kolačke.




_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 11:53:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Če že morajo kaj glodat, je to lahko rižev vafelj (naša jih obožuje) ali kos korenja.



To mora biti kakšen poseben, otroški? Kje jih kupiš?

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 12:13:09   
kaya2007
kdo je dal takemu pediatru diplomo in dovoljenje za delo pa z velikim spoštovanjem do ostalih pediatrov, ki svetuje kekse pri nizki teži


no, tega nasveta nisem slišala od enega pediatra, ampak celo od večih...od našega sicer ne. se ga pa nisem držala, tako kot mnogo drugih dvomljivih nasvetov ne...ampak veš, če otrok noče jesti, mu boš tudi piškote dal, če vsaj te poje. in bravo zate, če ima user posted image  rad neslane kekse in kosmiče user posted image

riževi vaflji so pa navadni, ne otroški, imajo jih povsod več ali manj..naša jih ne mara user posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 12:53:47   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Če že morajo kaj glodat, je to lahko rižev vafelj (naša jih obožuje) ali kos korenja.



To mora biti kakšen poseben, otroški? Kje jih kupiš?


zakaj bi bil poseben? Jaz jih kupim v šparu. tiste okrogle. Eni so navadni,.... Pa koruzne vaflje imata moja dva tudi rada

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 13:54:18   
andie
Moja misli, da so riževi kruhki igračauser posted image
Js sem ji dajala pri 6mes Hippove piškote, ampak ko so se raztopili v mleku, so mi zgledli ogabno mastni. Tak da sem potem dajala Plazma, to še zdej je s sadjem ali mlekom. Za grickat ima pa Savoiardi z manj sladkorja.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 17:20:04   
pupa79
moji user posted image dajem HIPP piškote in jih ima zelo rada. Fajn so, ker so bolj trdi in se ne razmočijo tako hitro kot ostali baby piškoti (npr. za tiramisu)

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 17:50:22   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kdo je dal takemu pediatru diplomo in dovoljenje za delo pa z velikim spoštovanjem do ostalih pediatrov, ki svetuje kekse pri nizki teži


no, tega nasveta nisem slišala od enega pediatra, ampak celo od večih...od našega sicer ne. se ga pa nisem držala, tako kot mnogo drugih dvomljivih nasvetov ne...ampak veš, če otrok noče jesti, mu boš tudi piškote dal, če vsaj te poje. in bravo zate, če ima user posted image  rad neslane kekse in kosmiče user posted image

riževi vaflji so pa navadni, ne otroški, imajo jih povsod več ali manj..naša jih ne mara user posted image


imaš popolnoma prav ko otrok ne je dosti, ko ne pridobiva na teži si že srečen če poje vsaj keks pa čeprav ni kaj posebnega v njemuser posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BABY PIŠKOTI
29.3.2008 19:59:36   
muck
Jaz sem svojemu dajala Savoiardi piškote (v Mercatorju), ki so brez glutena in brez jajc, če se ne motim (brez beljaka so 100%). So pa taki kot tisti za tiramisu in se ful drobijo. Sem mu jih vedno naribala v jogurt oz. sadje.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BABY PIŠKOTI
31.3.2008 19:17:32   
hillmagic
mi smo kupili od hipp piskotke je pa res da ne vem ce so brez jajc in glutenauser posted image  

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BABY PIŠKOTI
31.3.2008 20:48:27   
Kati81
Savoiardi piškoti imajo mislim da 40% rumenjaka v sebi. Hippovi piškoti pa imajo 100% gluten za jajca pa nisem sigurna.

žNaša je večino piškotkov od Hippa, milupe, savoiardi, wanner, plasmon,...

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BABY PIŠKOTI
14.4.2008 12:57:19   
muck
Evo, končno sem najdla ene piškotke, ki so brez jajc (so z glutenom), se ne drobijo in jih naš lahko normalno je. Se kar topijo v ustih in se mu nič ne zaletavajo (8m). Dobila sem jih v Mulerju so pa od Alete, pa še dragi niso. 

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?