Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2026
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
. Sem spet rjava....se takoj boljš počutim, zdaj samo moram na sonce ali v solarij
?

.
Sploh ne vem, kako ga naj še na zelenjavo navadim
. Je še terapevtka rekla, da kaj takega ne doživi glih vsak dan. Na poti nazaj pa naju je ujel dež (sva bla z vozom seveda) in sem potem v enem podhodu pod progo čakala 20 minut, da je vsaj malo ponehalo in potem šibala domov.
.
.
. ti pa bož že 2. teta
a je možno, da ga zdaj obrok bolj nasiti, ker je zraven meso??? ker je jedel kosilo ob 13h in ob 17h30 se je šele dojil.
?aja s P sem govorila v ponedeljek in mu takoj menjala čaj.dons ni delala.če bi bilo od čaja bi se že spralo?joj upam da hitro prideš,da ne bom panike zagnala.
. Pa sem se jst tud pred kratkim iz blond na rjavo preštrihala
.

