|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 9:26:18   
Tia-na
Jst se tudi vedno pikam zvečer, ker sem bolj zbrana pa še grzon mi je, da bi se med vikendi morala tako zgodaj vstajat kto med tednom pred službo. So mi pa nekatere stare borke predlagale, da poskusim zjutraj, ker so one opazile, da so imele boljše rezultate zjutraj. Moda naključje, morda ne ... ne vem.

Jst iglo porinem cca 2/3 pod kožo. Mi je pa sestra rekla, da ali naredim kožno gubo ali pa naj fejst napnem trebuh oz. kožo in zapičim. Da je isto. Injekcija pa naj skoraj reži.

Smešno je, ker za IUI sem tudi imela menopur, skratka, ista terapija pa mi je sestra Tatjana čist drugače razložila pikanje.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 9:28:09   
Tia-na
kajsica, počakaj še kak teden. Da se vse lepo zaraste in spočije v podvozju.
Meni tudi full manjka šport, sem že od punkcije "lenuh", ampak ne upam še nič počet razen sprehoda ... ko/če se pa ulije pa začnem na polno . user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 9:34:06   
kajsica
Tia-na, ja saj vem, da vsaj teh 7 dni ne bom kaj migala. Samo me pa zanima za naprej, kdaj je priporočljivo. Mi pa res manjka, pa tako lepo sem že šla dol. Čeprav samo 3 kg, pa je občutna razlika pri hlačah, sploh na trebuhu, kjer imam največ sala (na srečo celulita še ni user posted image ). Ne upam, pa pretiravati ali pa biti prehitra, da se spet ne bi mi kaj zakompliciralo, ker bi res rada naslednji mesec šla v postopek.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 9:42:11   
Tia-na
Jst sm po moji histero/laparo 14 dni počivala, potem sem pa normalno migala pa kar velik migam. ;)
Vendar sem imela samo diagnostični operaciji in mi niso nič delali ... mal pregledal podvozje. user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:07:02   
konina
jaz imam pa novo zvezdico! user posted image

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:12:03   
konina
čveke, ve boste pa s temle klepetanjem ves sonček pregnale! user posted image

lepo se imejte danes na pivu, soku, vroči čokoladi (Mmm)... Pa da ne bo kaj slabega slišati! user posted image  Potem pa poročat semle, prav!? Pa kakšno slikico nam nalepite, da nam bo še bolj hudo, ker nismo šle z vami. user posted image

kajsica, ti kar lepo še počivaj. Ne prehitevaj, tole je bila le operacija. Migala boš pa potem, ko te bo dete rabilo. user posted image  

sapi, upam, da se vse skupaj razvije tako, da bo čez nekaj mesecev dete z vami.

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:12:06   
ledenka


Dan: četrtek 03.04.
Ura: 17.00 naprej
Kraj: Supernova Rudnik LJ (Segafredo v pritličju pri stopnicah)

user posted image Prijavljene interesentkeuser posted image
     Pikovit
 Mismis
  Pija76
  Ledenka ("za par minut " - dej vsaj pol urce nouser posted image )
  Hormonček
  Mijavček (če ne bo lih bruh bruh stanje)

    Dakec

Na ročaj od torbice si bom zavezala eno rutko, pa če me bo katera videla, naj mi kar pomaha! bom pa tam že ob 17h, ker moram ob 17.30 res že it.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:17:10   
ledenka
Četrtek, 03.04.
Špelka12 - UZ
Lorby007 - UZ
lejla007 - NS


navijamo!!! user posted image user posted image user posted image  

Špelči, Lorby in Lejla, da je vse ok!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:25:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
Na ročaj od torbice si bom zavezala eno rutko, pa če me bo katera videla, naj mi kar pomaha! bom pa tam že ob 17h, ker moram ob 17.30 res že it.
 
Jest itak pridem kasneje cca ob 18.uri, tako da bom iskala 5 glasnih žensk na kupu.
 


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:25:31   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Četrtek, 03.04.
Špelka12 - UZ
Lorby007 - UZ
lejla007 - NS


navijamo!!! user posted image user posted image user posted image  

Špelči, Lorby in Lejla, da je vse ok!


Tem mislim se tudi jaz pridružujem...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:28:50   
Mijavček
Tudi jaz se pridružujem navijanju user posted image

Ledenka midve bova verjetno prve; jaz bom pa imela bel/bež 3/4 plašček, in bel/bež puli, pa očala mam.

Upam, da se bova najdle. Bom vse torbice prečekirala, sam da ne bo kakšen varnostnik za mano letel poluser posted image  

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:31:26   
ledenka
Mijavček, jaz bom imela pa oranžen usnjen plašč user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:33:16   
ledenka
da vas neki vprašam... a je normalno, da imam tak rahlo rjav zelo sluzast izcedek? user posted image  običajno tako, kot da bi imela O.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:37:12   
sapi
Tudi jaz držim pesti za naše nosečke, da jim UZ pokažejo srčka in NS, da je vse v redu.

ROZICA29  še enega testa ne bom delala kar bo pa bo sem se že sprijaznila z usodo ...
mismis  tako sem se odločila tudi jaz, lepo bom počakala ... sem pa v enem čudnem nevtralnem stanju takšnem brez čustevuser posted image ...  bo že ...
Pija76  ne gredo ti tele kratice user posted image ... hvala
kajsica dobro ti gre tole miganje in dieta pa kar 3kg ja na oblekah se najbolj pozna ...
konina že tri zvezdice, uh preden te ulovim bom morala še malo morje vsega napisati ... jaz sem bolj pesimistično nastrojena upam le, da ne bo kaj hujšega ... mož je bolj optimističen in moram biti pred njim kar lepo tiho v smislu, da ne bo nič, ker sem takoj kregana user posted image ...

Lepo se imejte danes na srečanju ...

sapi





(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:46:11   
Tia-na
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

da vas neki vprašam... a je normalno, da imam tak rahlo rjav zelo sluzast izcedek? user posted image  običajno tako, kot da bi imela O.


V postoku je skoraj vse normalno user posted image
Tudi jaz sem ga imela in sem se vedno ustrašila, da ni kaka ovulacija prehitela. Pa ni ... vse pod kontrolo ...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:46:27   
spelka12
sapi a pol še ni vse izgubljeno? Držim pesti za tebe, da vseeno uspe.
andreja07 kako si? Kaj bolje?
Čveke, čvekaste. Tolk strani v samo 4 urah user posted image user posted image . Pa vse sem zamudila user posted image .

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:55:07   
pikovit
Dobro jutro,

kako kaj?Tud mene zanima kako je Andreja opravla?
Sapi upam,da bo v sredo že velik bhcg.
Pija se učiš?
Mijavček in ledenka masta blind date.Mi bosta razložili,kako to zgledauser posted image
Kajsica ti kar lepo počivaj.Boš imela potem dovolj časa za telovoadbo.
Konina čestitke za novo zvezdicouser posted image .Kaj pa če bi ti tudi prišla?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 10:56:45   
pikovit
Spelka a se na pridružiš danes?Lepo bi bilo,kaj ne?user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:09:40   
Mijavček
Špelka ma danes UZ ob 17.30, ampak Špelč, sej lahko pol prideta, pa gre tvoj lahko za ta cajt mal v Intersport pogledat, če mu ni za bit med samimi babami.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:17:59   
sapi
spelka12 Ribičeva nad rezultatom ni bila zadovoljna ... potem je pa glede na to, da mi zamuja šele 3 bila malo bolj optimistična ... rajši bi videla, da mi ne bi dajali upanja ... jaz trenutno upam le, da ne bi bila kakšna IMN ... mož pa ni ravno navdušen nad mojim razmišljanjem in me vzpodbuja v smislu, da bova kmalu morala iti v šoping user posted image ...
kako pa je s tvojim UZ, kdaj ga imaš ...

pikovit kaj pa vem ... nisem preveč optimistična ...  hvala za lepe želje ...

sapi


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:18:06   
konina
pikovit, bi res rada prišla, pa ne morem. en kup organizacijskih težav, če hočem jaz iz svetovno oddaljene dolenjske do LJ pridet. Ve kar uživajte še zame!

lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:18:27   
Grethy
konina čestitam za novo  zvezdicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:20:36   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Četrtek, 03.04.
Špelka12 - UZ
Lorby007 - UZ
lejla007 - NS


navijamo!!! user posted image user posted image user posted image  

Špelči, Lorby in Lejla, da je vse ok!


Tem mislim se tudi jaz pridružujem...


Evo tudi mene ... se podpisujem pod te navijaške želje  !!!!!!!!!user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:22:10   
Abra
Mojga izvida pa še ni user posted image upam, da bo vsaj do popoldne prišel, drugače bo še en teden trajalo. Prav slabe volje sem, drug teden bo tri mesece od abrazije, jaz pa še vedno vsa spackana od tega. Zdaj bi se morala s pripravami na nov postopek ukvarjat, se pa s tem user posted image

Pija, me prav zanima, kaj bi Reš na našo topl listo rekel user posted image je kot ena čakalna doba user posted image prek vez pa tut hitro gor pridemo user posted image
Ti boš pa v dveh dnevih vse za izpit naštudirala. Bravo! Se sploh ne spomnim več, kako to zgleda ...

Kajsica, kakšen teden več si kar prvošči počivanja, bolje zdaj kot, da se ti kaj zakomplicira. Jaz sem počivala, pa mi nič ne pomaga. Jaz sem samo ene 2 kg izgubila, sem pa že vse nazaj dobila, tile živčki meni vedno kile dajejo, nč ne odvzemajo. Zdej sem še tolko prehlajena, da še ne športam, počasi bom začela in upam, da bo šlo kaj dol.

Sapi, jaz bi šla še kaj na Adrialab. Fajn je, da imaš rezultat iz istega laboratorija. Do srede je pa res dolga, najbrž bi se takrat videlo, če je slučajno IMN. Te pa čist razumem, si kot v nekem vakumu in bi najraje prespala do srede. Ma šit je to čakanje.

Katera je že za špikanje spraševala? Reš pravi, da je dobro, da se špikamo ob približno isti uri, kot pri njemu. Ok. 6. zjutraj. Tisti en ali dva vikenda že preživimo, jaz grem kar nazaj v postlo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:29:43   
krtekxx
Zdravo vsem. Vas že nekaj časa prebiram, ampak je res težko slediti ker tako veliko pišete. Prosila bi, če mi katera lahko odgovori na naslednji dve vprašanji: 1) Ali je normalno, da te po 6 dneh špikanja z Menopurjem (+ Suprafact) špika oz. boli tako kot med ovulavijo, pa še približno take vrste izcedek imam tudi, 2) Ali je kje kdaj kdo odsvetoval šport  med tem špikanjem (jogging za možgane sproščat)?

Sem pa prvič v IVF postopku, moj problem je sekundarna neplodnost, verjetno zaradi genskih nepravilnosti, tako, da imam IVF+PGD. UZ imam v ponedeljek, to je 9 dni po pričetku Menopurja.

Hvala.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?