|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni M!
3.4.2008 19:30:04   
Akil
Ne vem kam naj tole temo vstavim, zato jo prosim po potrebi prestavite!

problem je sledeč:
Dva meseca nazaj sem nehala jesti KT, ker bova poskusila imeti še enega otroka. Imela sem prvo M in 25.3. bi naj dobila drugo, te pa ni!!!!
Naredila sem 5 testov nosečnosti in vsi so bili negativni. g imam šele 10.4.  Ko sem klicala kaj bi to lahko bilo narobe, mi je odgovorila da ti testi lahko pokažejo narobeuser posted image jaz za to še nisem slišala!!!!!  Tako, da me bo 10 dala na krvni test in UZ!!!
Ampak mene je tk strah! Kaj če je kaj narobe z menoj? Kaj če sem res noseča, pa je z otrokom kaj narobe?????
Kakšni so še razlogi za izostanek M????
Pomagajte!!!!  Prosim

L.p. Panična Akil!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni M!
3.4.2008 19:35:07   
Taula
Ko sem jaz nehala z KT, je prišla najprej na 30 dni nato tudi na 60 dni. Ciklusi so se mi čisto zmešali.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni M!
3.4.2008 19:45:38   
Anonimen
Mislim, da je strah čist odveč.

Tud men so se ciklusi zmešali, ko sem nehala jemat KT. Najprej mi je zaostajala en mesec, potem dva.. Potem je bila spet malo točna, pa je spet zaostajala..

To je čisto normalno, ker sedaj si jedla KT in je bila M vsak mesec sprožena zaradi hormonov. Sedaj pa pač nimaš tablet in ti jo nič ne sproži.

Tudi glede testa - če ti je 5 testov pokazalo negativno, potem skoraj 100% nisi noseča.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni M!
3.4.2008 19:46:24   
Anonimen
Se strinjam s Taulo, verjetno se ti bodo ciklusi podaljšali.

Tudi meni se je to zgodilo, sem imela M tudi na 40 dni, po pol leta pa je bilo spet vse ok-M na 29 dni.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni M!
3.4.2008 20:07:09   
Balonchy
Ne delaj panike in lepo počakaj! Drugače pa je to že milijonkrat prežvečena tema.
Mal pobrskaj in boš takoj odgovore (vsaj delne) našla. user posted image

Srečno! user posted image

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 3.4.2008 20:08:11 >

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni M!
3.4.2008 20:11:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Ne delaj panike in lepo počakaj! Drugače pa je to že milijonkrat prežvečena tema.
Mal pobrskaj in boš takoj odgovore (vsaj delne) našla. user posted image

Srečno! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image masta pa iste avatarjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
akil,po prenehanju kt,je možno,da imaš zelo zmešane cikle-jaz kt ne jemljem že skor eno leto,pa še zdaj nimamurejenih ciklov(od 28 do 41 dni)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni M!
3.4.2008 20:30:48   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Ne delaj panike in lepo počakaj! Drugače pa je to že milijonkrat prežvečena tema.
Mal pobrskaj in boš takoj odgovore (vsaj delne) našla. user posted image

Srečno! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image masta pa iste avatarjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
akil,po prenehanju kt,je možno,da imaš zelo zmešane cikle-jaz kt ne jemljem že skor eno leto,pa še zdaj nimamurejenih ciklov(od 28 do 41 dni)


jaz jih tudi ne jem ze vec kot leto...moji cikli pa so tudi se vedno na 26 do 34 dni...se malo pocakaj in ce M se ne bo, naredi test se 1x...sicer pa imas pregled pri G kmalu.  nic ne skrbi user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni M!
3.4.2008 22:40:37   
Anonimen
Tiste, ki ste imele po prenehanju KT neredne M - kakšne cikluse pa ste imele pred začetkom jemanja KT?


Hvalauser posted image

(odgovor članu _ancica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni M!
3.4.2008 23:28:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urskaj

Tiste, ki ste imele po prenehanju KT neredne M - kakšne cikluse pa ste imele pred začetkom jemanja KT?



Pred jemalnjem sem imela cikle dolge 28-30 dni, nato sem jih jemala okoli 2 let najprej Cilest, nato Yarina. Po prenehanju pa so bile M dolge od 24 dni do čez 4o dni. Šele sedaj po porodu se je stanje umirilo in imam cikle enako dolge 30-32 dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni M!
4.4.2008 12:01:45   
Akil
Torej je vse "normalno" (karkoli že to pomeni)???
Hvala, punce ste me en mal pomirile!!!!


Pa še eno vprašanje za povrhu:
Kdaj po nehanju KT lahko zanosim????


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni M!
4.4.2008 12:17:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Kdaj po nehanju KT lahko zanosim????



Nekateri G priporočajo 3 mesece pavze, spet nekateri pravijo, da so tabletek sedaj že tako varne, da ni več potrebno delati premora.  Odločitev je tvoja. Jaz sem vseeno počakala.

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?