|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2005
20.8.2008 8:56:09   
mama_milchy
Jutro,

ma evo me....sem doma na bolniški, imam strog počitek, ker sem prejšnji teden krvavela in mi je G dal Bolniško in tablete; s user posted image  je vse OK in sedaj tudi ne krvavim več, moram pa še ta teden odležat; na RR pokukam vendar ne za dolgo, ker ne morem sedet preveč. Drugače pa smo OK. Žiga je navihan kot vedno, počasi moram it z njim v laboratorij za izvide za operacijo, blato smo že dali včeraj, vodo in kri pa drug teden;
Kako ste pa ve?

Vesel, kako pa si ti pljučnico staknila? Kdo pa ti je Ajdo pazil? Torej dopust je pri vas odpadel?

ČL, do marca boste pa ja počakale user posted image ? No, sej lahko daste kakšen predlog, kaj veš, da si lahko premislimo....

No, se še kaj beremo; moj Žigec bi palačinke za zajtrk, če mi ga ne uspe prepričat, jih bom pač spekla,

Lp

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Majčice 2005
26.8.2008 19:13:12   
vesel
Ojlaaa Milchy!

Kako sm staknila pljučnico,ne vem! Očitno mi je imunski sistem malo oslabel. Kje je bila Ajda? Doma je bila zravn Atijem in malo pri teti. Zadnji teden je bila doma zraven atija,večinoma pa gor pri bratu in teti.
Ja dopust je odpadel.
Milchy držim pesti,da se ti nosečnost dobro izteče. Kolko tednov si noseča zdj?user posted image user posted image


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Majčice 2005
27.8.2008 8:33:11   
mama_milchy
Ojla,

ma samo da si ti zdaj zdrava; Ajdi je bilo najbrž hudo brez mamice; bosta pa zdaj nadoknadle za nazaj. A si jo vpisala v vrtec? Al bo še s tabo doma?

Jaz sem 11 tedenov user posted image , rok imam 19/3 in srčno upam, da bo vse OK.
No, jaz sem pa ravno na dopustu ugotovila, da sem v drugem stanju; smo se kr lepo user posted image  ko smo nardili test;

No, sem imela v ponedeljek pregled in je vse OK user posted image  ampak mi je kr podaljšal bolniško naprej do 4/9 pol pa bom itak zaradi Žigca doma, ker gremo drug teden na operacijo žrelnice, nam je včeraj P dala zeleno luč, ker ima vodo in kri v redu. upam, da ne zakuha kaj do ponedeljka.

No, uživajte, grem kaj postorit po hiši, kolko pač lahko ostalo bo pa možek, ko ustane.

Kje pa so ostale majčice 05?

lep dan

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Majčice 2005
31.8.2008 19:45:34   
vesel
No Milchy res sem iskreno vesela,da si noseča in,da bo bebika vredu. Ajdi je blo kar hudo ja ampak se jo je dalo kar potolažit.Ajda pa zopet ostane še to leto pri meni doma-je spet zavrnjena v vrtecu. Ampak po drugi strani je pa res,da hočem nadoknadit vse za nazaj,ker tudi mi premišljujemo še za en naraščaj. Treba še samo moža bolje spodbudit. Žigec pa je verjetno vesel,dojenčka ne? Pozdravi moža in žigecu daj en velik poljub v mojem imenu in držimo pesti,da se vse ok izteče operacije žrelnice.


KJE STE OSTALE BABE?user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Majčice 2005
6.12.2008 22:23:41   
Čungalunga
Kukuc, drage majčice user posted image  Kako ste kaj? Se nič več ne uspemo ujet tukaj...user posted image

Milchy, trebušček pridno raste? Še kakšna srečka user posted image ?

Pri nas smo sicer po starem, kljub temu je pa skoz pestro. Naš sredinček je fajn zaštartal šolo, edino naloge ga matrajo, ni ravno največji navdušenec - čist kontra starejši sestrici. Z najmlajšim imamo pa pestro, ga kar ena trma matra, skratka, dolgčas nam ni. Javite se kaj!

Lep december vsem skupaj user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Majčice 2005
31.12.2008 16:18:53   
Čungalunga
Živjo!

Sicer imam - kot kaže - samogovore user posted image , pa kljub temu: SREČNO IN ZDRAVO LETO 2009 vsem majčicam in njihovim najdražjim.

Lepo praznovanje želim,

vaša ČL user posted image

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 381
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?