|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 10:57:42   
halep
v HM v Celju na oddelku za nosečnice?

Mogoče nisem dala na pravi forumuser posted image , pa vseeno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 11:44:52   
Naja30
Nimajo.
Dobre dobiš v mullerju. In poceni so.

(odgovor članu halep)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 13:04:51   
Anonimen
Tudi jaz sem bila zadovoljna z Mullerjevimi, poceni in kvalitetno. LP

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 14:32:50   
Lunca1
meni se pa najbolje obnese triumphov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 17:12:19   
skuštrana
Imajo, ampak ne vedno. Imajo jih pa tam kot spodnje perilo in ne med nosečniškimi oblačili.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 17:54:02   
halep
Hvala vam!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 19:57:45   
Alfabeta
No, samo komentar glede Mullerjevih modrčkov za dojenje...Meni niso všeč, ker imajo premajhno odprtino za dojenje. Ta zgornji del ko odpnem, je spodaj še en del modrčka in je v bistvu malo večji od avreole. Je pa res, da imam sama velika prsa, C ali D košarico. So mi veliko boljši od Lavie, samo se precej dražji. Pri teh se, ko odpneš košarico, odpre cela dojka, nič ne pritiska,....

To je samo moje mnenje

(odgovor članu halep)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali imajo modrce za dojenje
6.4.2008 20:56:21   
nian
jaz uporabljam tiste iz baby centra, ker so zelo udobni. imam jih gor 24 ur na dan, z blazinicami, ker bi bilo drugače vse mokro. millerjeve imam pa gor za sprehode ipd, ker me vežejo.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali imajo modrce za dojenje
8.4.2008 8:29:55   
julia
Jaz moram reči, da imam enega iz HM-a, saj je v redu, imam pa tudi dva od Naturrane, ki sta bombažna brez čipke res enkratna,jaz sem ju sicer naročila preko interneta iz Nemčije, drugače jih imajo tudi v Neckermannu, res so full v redu.

lep dan

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali imajo modrce za dojenje
8.4.2008 11:23:53   
jajula
v ljubljanskem HMu imajo modrce za dojenje pri nosečniških cotah, to da pomoje jih morjo met tud v Celju.
jst sm tud kupla najprej Mullerjevega, pa je itak bedno to ker nimajo garderobe, tko da sem valda falila. mam pa drugač številko 85B in njihov najmanjši modrc mi je bil preozek čez hrbet, košarica se jim pa šele pri C začne tko da mi je bla ful prevelka...kt da majo vse bejbe ful ozek trup in velke joškeuser posted image
sm pa kupla potem enga lepšega od triumpha (res so kvalitetni), pa enga cenejšega od premaman-a v emporiumu (15e).

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali imajo modrce za dojenje
8.4.2008 12:43:39   
Soncnica Sandra ***
jst sm tud kupla najprej Mullerjevega, pa je itak bedno to ker nimajo garderobe, tko da sem valda falila. mam pa drugač številko 85B in njihov najmanjši modrc mi je bil preozek čez hrbet, košarica se jim pa šele pri C začne tko da mi je bla ful prevelka...kt da majo vse bejbe ful ozek trup in velke joške


Tudi jaz sem ga kupila v Mullerju, samo sem ga potem nesla nazaj. Sem vzela velikost 95 in seveda mi je bil ful preozek, tako da ne vem kakšne številke imajo tam. Večjih pa itak nimajo, tako da ne vem kaj mislijo, da obstajajo samo ženske s prsmi do veličine 95? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali imajo modrce za dojenje
8.4.2008 17:47:42   
pizamca
Samo za info... zadnjič sem v Sparu videla modrce za dojenje za 13 evrov, pa zdeli so se mi mehki, z veliko odprtino. Verjetno bom šla kar tja enega kupit. Sicer pa, tudi meni se zdijo tisti z Muellerja premalo mehki in s premajhno odprtino.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?