|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 7:50:11   
@ŽOGICA@
Živjo mamike!:bravo:

Kako ste-upam, da čim boljše.:)-
Zanima me, koliko kg ste izgubile takoj po porodu9nebesa in seveda koliko ste jih v nosečnosti pridelale:(. Jaz sem v prvi nosečnosti pridelala 18 kg:(( in sem jih s porodom izgubila 12:)-. Zdaj me pa zanima, kako je tudi s tistimi, ki ste jih pridelale zelo malo:rozica:, kajti sem v 36 tednu nosečnosti z +1,5 kg. Koliko ste jih izgubile?! Pišite vse!!:miska::angel::kuza::metulj:

HVALA ZA ODGOVORE!!:kuza: piškotke pečt
35t 2 dni:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 7:57:04   
Pikabu
Oj Adela.

Pri meni je bilo tako. Zredila sem se le za 4 kg. Takoj po porodu jih je šlo 8 dol, ampak PAZI TO. V enem mesecu sem se zredila nazaj na težo pred zanositvijo, kljub dojenju, sprehajanju, trebušnjakom. Pa se nisem nažirala, pa jedla sladkarije in podobno. Zdaj pa držim težo ob zanositvi.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 8:42:49   
puri
Jaz sem se prvič zredila za 15 kg in mi jih je šlo po porodu dol 10, drugič, sem se pa zredila 12 kg, pa mi jih je šlo dol samo 7,....v obeh primerih mi jih je po porodu ostalo 5, čeprav sem se različno zredila,.... začela sem pa pri obeh z enako težo!

lp:)

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 8:43:12   
mammy26
jaz pa nisem ta srečnica kot vidve. Jaz sem jih pri prvih dveh pridobila 19 kg, in mi je po sinu ostalo 15, pri hčeri pa isto še 12. A sem potem pridno izgubila 34 kg, in tako pristala na teži 58kg. Kako bo pa sedaj, pa bomo videli, saj imam čisto bolj pravilne prehranjevalne navade kot sem jih imela prej.

mammy26, :nosecka: 24t

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 8:47:50   
Vera*
Jaz sem se zredila za 40 kg.:ups::ups:Vse mi je uspelo spraviti dol v 2 letih.Naj pa povem da sem med nosečnostjo ooooooooooogrooooooooomno jedla.:ups:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 8:52:15   
Anonimen
Zredila sem se za 22, s porodom sem jih izgubila 5,5.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 8:54:30   
špelin@
V prvi nosečnosti sem se zredila za 13 kil, dan po porodu sem jih imela 8 manj, v naslednjih dveh tednih sem pristala na predzanositveni teži.

:angel:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 9:00:58   
lutka
pri zadnji nosečnosti sem se zredila za 16 kg.Ko pa sem po porodu stopila na tehtnico sem jih imela 18kg manj.
se pravi da sem imela še 2 kg manj kot pred zanositvijo:bravo::bravo:. Je pa res,da po porodu nisem mogla skoraj nič jest.Bila sem slabokrvna,pa še dva črveka:duda::duda: sem morala rihtat:)-:)-:)-
lp

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 9:37:40   
jagoda
Zredila za 17 kg. S porodom izgubila 11, ostalo v 5. mesecih. Še vedno pa mi je ostal trebuh, kljub istim kilam:(:(:(

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 9:38:32   
Mirna
Jaz sem se zredila kar 20 kg, sem bila ze skoraj da malo "okrogla". Po porodu mi je slo dol v trenutku 15 kg. Brez panike, saj se vse zgubi scasoma. Ce ne pa malo vec sprehodov, telovadbe, manj sladkarij, pa bo. LP

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 10:32:34   
N&N&D
Jaz sem se zredila za 17,5 kg, s porodom pa sem izgubila ca. 10 kg. Ostal mi je še trebušček. Upam da se kmalu znebim tudi tega.
lp

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 22:34:21   
*pika*
Ojla punce,

v prvi nosečnosti sem se zredila za 25 kg, jedla sem dobesedno za dva. Zdaj sem v 23 tednu in sem šla gor za dobre 3 kg, pri prvi pa sem v 5 mescu imela že 10 kg več. Po porodu sem šla dol le kakšnih 7 kg, potem pa sem rabla 4 leta, da sem bla vsaj približn taka kot prej. Zdej se sploh ne obremenjujem, saj po 12 letih komaj čakamo eno malo štručko,

by, by:)-

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   koliko KG gre preč s porodom?!
10.2.2005 18:01:12   
Alina
Pozdravljene!

Jaz sem se v nosečnosti zredila za 13 kg, takoj po porodu pa sem jih izgubila 10 kg, seveda še imam trebušček, ki pa se ga bom poskusila znebiti s telovadbo ( še nisem začela intenzivno saj je od poroda komaj 14 dni)

Lp, Alina in mali Urban:muca::angel:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   koliko KG gre preč s porodom?!
10.2.2005 18:09:03   
anajmad
Jst sem se v prvi nosečnosti zredila za samo 7 kg,zgubila sem jih pa s porodom 12 kg.Bila sem takšna,kot bi ušla iz taborišča.
V 10 letih sem pridelala 15 kg preveč,tako da v drugi nosečnosti(do 6.mesca)sem shujšala 4 kg.Sedaj 6.mesecev po porodu mojga:angel:sem kar nekako uplahnila,zgubila še dodatna 2 kg.Vesela bi bila,če bi jih izgubila do naslednje nosečnosti vsaj 10 kg,ker potem bom kr takšna,kot sem bila v rosnih 20-tih letih.Kg se pa zelo radi tudi topijo,ko dojiš.
en lp:morje:D.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?