|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 7:58:20   
@ŽOGICA@
Živjo mamike!:bravo:

Kako ste-upam, da čim boljše.:)-
Zanima me, koliko kg ste izgubile takoj po porodu9nebesa in seveda koliko ste jih v nosečnosti pridelale:(. Jaz sem v prvi nosečnosti pridelala 18 kg:(( in sem jih s porodom izgubila 12:)-. Zdaj me pa zanima, kako je tudi s tistimi, ki ste jih pridelale zelo malo:rozica:, kajti sem v 36 tednu nosečnosti z +1,5 kg. Koliko ste jih izgubile?! Pišite vse!!:miska::angel::kuza::metulj:

HVALA ZA ODGOVORE!!:kuza: piškotke pečt
35t 2 dni:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 10:43:46   
Teni_
Kako ti je uspelo tako malo pridelat v 2. nosečnosti? Joj, ko bom jaz noseča tudi upam, da mi bo to uspelo, ker bi bilo fajn. Ne vem pa ti povedat, koliko gre dol, če se toliko zrediš. Več že, kot pa si pridobila. Jaz sem se v svoji nosečnosti zredila za 23(ogromno)kg, izgubila pa pri porodu 10 kg.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 11:57:37   
@ŽOGICA@
Hvala za odgovor!!

Moram ti povedat, da sem štartala z previsoko težo tko da če bi šla rodit z 5kg minusa, bi blo vse o.k., le če se otroček v redu razvija in pri meni se-hvala bogu. Verjetno pa bi imela že ene 10 plusa, če mi ne bi v 26 tednu odkrili gestacijski diabetes in od takrat sem na strogi dieti-LAČNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ker pa hočem za svojo pikico narediti vse najboljše se diete tudi držim. Žal je včasih tako. Sicer sem pa v prvi nosečnosti preveč jedla tko da bom v obeh nosečnostih skupaj glih za ene 2 normalne gor dobla.

Ja, upam, da bom mela ene 5 kg manj kot pred zanositvijo:) Sicer grem pa takoj po dojenju na dieto, saj bi se rada znebila še teh odvečnih kg in bi rada prišla na idealno težo-torej bom mogla shujšat ene 15 kg!! Me že kr matra glede na to, da sem že 2,5 meseca lačna kot volk.

Pridna bodi :sloncek:
pa pa

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 13:55:06   
Teni_
Saj za to pa sprašujem. Jaz sem štartala z previsoko težo že v prvi nosečnosti, zdaj pa imem še več kot takrat(ostalo od poroda). Spravim dol, pa spet gor, pa spet dol in tako naprej. Upam, da bo meni uspelo zdaj najprej nekaj shujšat, potem pa minimalno gor dobit v nosečnosti.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko KG gre preč s porodom?!
9.2.2005 23:19:19   
andrejaz
Jaz sem jih v nosečnosti pridelala 24 kg, takoj po porodu pa sem izgubila 11kg. Ker polno dojim sedaj zelo počasi izgubljam še preostale kilograme.

Kilograme pa sem v nosečnosti pridelala, kljub temu da sem se malo pazila in bila večkrat tudi malo lačna. :((:((Hormoni, kaj čmo.

:sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko KG gre preč s porodom?!
10.2.2005 15:17:49   
kimi
Jaz sem jih dobila le 8 kg rodila sem v 32 tednu. Zgubila sem jih takoj 6 potem pa sem jih zgubila še toliko da sem 5 kg lažja kot pred zanositvijo

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko KG gre preč s porodom?!
11.2.2005 9:53:05   
Magi*
hojla, jaz sem jih do poroda pridelala +17kg. ob prihodu iz porodnišnice domov jih je bilo 9 manj, zdaj 8 tednov po porodu sta šla dol še 2 kilograma. polno dojim in upam, da se bodo preostale kilce tudi razblinile...

M

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko KG gre preč s porodom?!
11.2.2005 20:19:11   
TaRe*
Pri Ta sem štartala iz 62kg,na mizo sem šla z 66kg,iz porodnišnice pa z 57kg.) mesecev po porodu sem jih pa imela 50kg.Pa nič se nisem pazila,le ritem me je čisto zmahal.
pri Re sem štartala z 57kg,na mizo sem šla z 67kg,iz porodnišnice pa z 60kg.)sedaj sem 7 mesecev po porodu,pa se mi tudi zdi,da gre zadnji mesec kar malo dol,res pa je,da sem čisto izčrpana in neprespana,ker smo kar naprej nekaj bolni.:muca:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko KG gre preč s porodom?!
18.2.2005 9:09:28   
lidia
jaz sem jih pridobila 14, zdaj, 6 tednov po porodu še imam 4 kg več kot pred nosečnostjo.


(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   koliko KG gre preč s porodom?!
20.2.2005 14:15:57   
Pilar
Štartala z 57 kg, rodit šla z 75, domov prišla z 68, dva meseca po poroda sem šla dol samo 2 kg, tako da jih imam še 9kg več kot pred nosečnostjo:((

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko KG gre preč s porodom?!
21.2.2005 17:41:36   
Anneli
Jaz sem jih pridelala 12, takoj po porodu jih je šlo 7 preč in zdaj, ko je naša pikica stara 11 mesecev jih imam že 3 manj kot pred zanositvijo. Z dojenjem sva nehali prejšnji teden, ker sem že čist brez energije in mojih 47kg je premalo za mojo višino 166cm.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko KG gre preč s porodom?!
23.2.2005 15:07:57   
urskas
jaz sem jih pridelala 12, takoj po porobu izgubila 5, dva meseca po porodu imam še 2,5 več kot prej. od tega je eno kilo v joških, tako da se ne sekiram preveč. Počasi bo vse tako kot prej.ž

LP

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?