|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:53:37   
*Lana*
mogoče ja user posted image  se nam pozna naglas user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:54:52   
lane31
No ura je skoraj 22 in bom rekla lahko noč....jutri zjutraj bo pa spet 3 strani za prebrat user posted image
Nočko vsem ...........se beremo zjutraj

user posted image

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:55:21   
teka
meni je lušno, maxu pa tudi, kar mi je najbolj pomembno. smo sicer hodili tudi že s starejšo, ki pa je bila veliko bolj nezadovoljen dojenček in včasih ji je tam pasalo, včasih pa ni ravno uživala user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:56:15   
*Lana*
ja,, itak je blo dans prvič, bomo vidli, kak bo vnaprej. zaenkrat res fajn, ker je mali ful užival user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:57:52   
teka
lane31, a že spat? pa hausa ja še ni konec user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:58:42   
*Lana*
nč, tud js grem počasi delat aja aja... user posted image

se beremo jutri.

nočko user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 21:59:50   
jasna
Kinnie, valda še vedno veljauser posted image

Alina, Tjaša je pa tak cukr z dvema biserčkomauser posted image

Klaudia, meni je tudi naš zajček všeč. Ko okol skače in škodo delauser posted image .

Mehurčica, sedaj se pa pripravi na ekspresno hujšanjeuser posted image . Skuštrana že ve, zakaj lahko poje vola in pol, pa se nič ne poznauser posted image .

Skuštrana, se še (m)učimouser posted image . Smo te pa v nulo skopiraleuser posted image . Danes sem sosedi pokazala uporabo slinga in vidim, da ima tvojega. Sem se morala mal považit da te poznamuser posted image

Kasija, daj mu toliko kot poje. Saj taki mali običajno imajo svojo mero. V četrtek se pogovori glede alergij, potem bi pa šla jaz kar na 2 obroka pa kmalu že na tri. Je pa super, da se po obroku še podoji.

Jenny, verjetno še ni pripravljena. Čeprav se je pa naša prve 2x kar davila, potem pa ne več. Ji pa okus takrat ni ustrezal. Probaj še s čim drugim preden odnehaš.

< Sporočilo je popravil jasna -- 8.4.2008 22:02:50 >

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:05:09   
janja
Srečanje Ljubljana
četrtek, 10.4.2008 ob 11h v Koloseju
- janja
- Klaudia
- jasna
- oktoberka
- miska1
- pingi
- tave
- suzanamai
- majoli
- nova10ka?
- kasija?
- Jenny Anny

Uvajanje GH -
danes smo naredili pa napredek pri uvajanju zelenjave v Urbanov jedilnik. Na kapljici olivnega olja sem prepražila korenček, bučke, piščančka (velikost gumba), riž, vse zalila z vodo in dodala še malo peteršiljčka in majarončka, da je blo kot bolj vodena rižota. Brez besed je pojedel 3 velike žlice (je blo že bolj pozno pa se mu nisem upala dati več). Bo pa jutri. user posted image user posted image user posted image Je bilo pa prav okusno. Aja, pa vse sem mu zmiksala.

Sem mu pa probala dati piškotek (plasmon) pa je vsega pojedel pa tako cmokal zraven.

Od danes obvladamo tudi nove zloge - jej, jej, jej. user posted image sem jezna, ker si še nisem nabavla digitalca, pa bi ga lahko posnela. Pa pet je začel. Danes sem ga prvič slišala, ko je v avtu pel. Sem se kar dvakrat obrnila, ker nisem verjela svojim ušesom. user posted image

user posted image  H2O - povejte tiste, ki ga imate kako ste zadovoljne z njim?! Jaz ga že nekaj dni gledam, pa me ful mika.



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:08:48   
janja
Ma vidm, da ste že celo stran naklofale, medtem ko sem pisala. Me je prvič vrgl ven, pa bi kmal še jaz kaj km vrgla.

Pa ne da greste že spat?


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:29:49   
sanwebdra
Morda pa bi danes bilo celo dobro, da bomo jutri lepe na srečanju. user posted image

Sem končno atavar spremenila!!! jupiuser posted image

Nočko!

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 8.4.2008 22:30:43 >

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:30:32   
skuštrana
Skuštrana, se še (m)učimo . Smo te pa v nulo skopirale . Danes sem sosedi pokazala uporabo slinga in vidim, da ima tvojega. Sem se morala mal považit da te poznam


He, he user posted image user posted image

Jasna, Arsen je odkril čare vozičkauser posted image   Je končno zadovoljen notri, odkar smo mu dali gor športni del..zdej bom pa morala pazit kaj in koliko pojemuser posted image Ampak mislim, da se bom jaz kar hitro vrnila k svojem mei tai-u..stopniceuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 8.4.2008 22:32:10 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:42:22   
Margareta
Kasija - jaz sem pri tavečjem uvedla drugi obrok, takrat, ko sem popolnoma uvedla prvega. Se pravi, ko se po prvem ni več dojil. Trajalo je 1 mesec, ampak sem se lahko igračkala, ker je bil tak debelušen otrok. Pri Evi sem pa zelo srečna, če mi poje pol banane.
Vse naredim, še pojem in plešem.

Mehurčica - zelo ličen sling

Danes je bila Eva prvič cepljena. Ima pa pri slabih šestih mesecih (en teden manj) 6.230 g.

Mogoče ste že kaj govorile o tem. Kakšno imate pa kaj kožo na trebuhu? Moj trebuh je še vedno mehek in na sploh neestetski. A katera kaj telovadi? Jaz sem si v dnevo sobo privlekla orbitrek. Pa sem bila enkrat gor 10 minut. Ravno danes je Val obrisal prah z njega, kar s tistimi robčki za ritko.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 22:45:16   
maja zarja
Dober večer po dolgem časuuser posted image
Sem zdaj imela velikooooo delo,prebrati kar 15 strani.....ja tudi moj ima ta mesec roj. dan sem dobila kar nekaj dobrih idejuser posted image .

Zarja se zahvaljuje vsem za čestitkeuser posted image

Tave vse naj najuser posted image za tvoj praznik.

Max pa še tebi čestitke user posted image .

Mama06 moj sožalje user posted image .

Nina user posted image za zobek.

Evo upam,da nisem koga izpustila...........ja zdaj pa moram povedati kako si bomo mi zapomnili user posted image 6 mesecev.Popoldan jo nesem pančikat in seveda zaspi v moji postelji,založila sem jo s pojštri pozabila pa k postellji postaviti njeno posteljico,da ne bi padla.user posted image user posted image user posted image nato slišim čez 30 min. poook in user posted image stečem v spalnico in user posted image leži na tleh na trebuščku.......tako se je preštrašila,da je 10 minut neprestano jokala.....no ko se je umirila in pozabila pa je bilo HB vse ok. zdaj pa sem se zaklela da nilooooli več ne bo spala v najini postelji,kadar naju ni zraven.....no tolko o tem.

Lane 31 tebe pa sem spustila evo eno user posted image da čimprej ozdraviš.

Ajauser posted image Margerita dobrodošla.

Sem vedela,da sem na nekoga pozabila....zdaj pa grem počasi v mižule.Jutri imamo posvetovalnico javim mere.

NOČKO user posted image

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 8.4.2008 22:46:51 >

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 23:01:10   
mehurčica
Lane31, jaz sem tudi pozabila nate. Eno velikouser posted image , da se čimprej pozdraviš!

O boga Zarja. Jaz še vedno Eni pustim na postelji čez dan, ampak ji za podolgovatim pouštrom še odejo zatlačim pod jogi, tako da ni varjante, da dol zleze. Ko bo začela pa kaj kobacat in se sama posedat, potem pa ne bo več heca.

No, tukaj pa par naših filmčkov:
http://www.youtube.com/watch?v=oWM0-g149OA
http://www.youtube.com/watch?v=roqW6rVNj74
http://www.youtube.com/watch?v=MuhWtHWXO18
http://www.youtube.com/watch?v=CfdrYrU3NiA

Nočkooo!user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 23:24:19   
janja
maja zarja - HB da je vse v redu z Zarjo. Ko je meni Andraž prvič padel iz postelje, je tako počilo, potem je imel pa ves teden vse možne barve na čelu. Da ne govorim, kako sem se takrat prestrašila. Jaz ravno zato Urbana ne puščam več samega na postelji (se v trenutku obrne in skotali). Če kaj delam ga dam kar v posteljico, pa igračke zraven.

mehurčica - dobri filmčki. No, tvoj David je zelo podoben mojemu Andražu. Tudi on včasih kar momlja, ko kaj je. Eni mi je pa prav hecna. Kako se mučijo ti naši otročki, da nekaj dosežejo. Jih je pa prav lepo opazovati. user posted image

margareta - jaz imam tudi orbitrek v dnevni sobi, pa se samo prah nabira gor. Vsake toliko časa ga Andraž očisti z robčki za rito. Glede kože na trebuhu pa raje ne bi. Meni se še vedno vse trese. Da ne govorim, da so mi naredili rez mogoče malo prenizko. Sicer pa, saj si videla kaka sem bila še v P. Delam trebušnjake, pa gre res zelo zelo zelo počasi. Bi morala udarit še kako dieto, a kaj ko še dojim.

jasna - kdaj greva na rtg? Jaz bi šla kak lep dan, ker je tam izredno težko parkirat. Tako da pridem z avtobusom, nazaj pa peš. (sorry za off topic!)

nočko user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Desetke007 part 2
8.4.2008 23:52:38   
skuštrana
Danes bom pa jaz zadnja user posted image Lahko noč punceuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 0:15:03   
VANILI
OJ!

Sam da vidim, če se bo prijelo...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 0:18:44   
VANILI
Aha,
zda vidim, kako deluje,
rada bi se vam pridružla,
mislim da spadam sem z mojim malim velikanom, rodil se je 26.10. in kot vidim (berem), je res velik, pri 5.m. ima že 9kguser posted image  in 70 cm, se pasamo doji..
ma toliko ste napisale o vsem, da sem zdaj 3 ure samo brala malo sem pa tja pa to pa ono..
ful fajn je ta forum, velik koristnega je gor,
pa ve mamice ste tud fajn.
zdaj pa zeeeeeeh
grem spat,
kmalu bo prva runda nočne pojedine.
lahko noč

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 0:58:46   
Pandica
Nekaj še morem napisati preden grem v vodoravni polažaj user posted image

Sanwebdra  full lep avatar, bravo user posted image
Aja, pa danes je bla po Centru ona pesem Julija in sem se spomnila na tvojo pupo user posted image



Margareta
   jaz nič ne telovadim. Sicer sem po kilah že - 3 kg kot sem bila pred nosečnostjo, ampak trebuh pa je  blek. Je tut mlahav in še "mišelinka" je ostala od nosečnosti. Bom mogla tut začet nekaj delat na tem, da ga spravim vsaj malo v stanje kot je bil pred nosećnostjo.


Mehurčica   kaki frajerki sta z Eni. Nam boš tak ju3 vse pokazala user posted image


Maja Zarja  HB, da je z malo vse vredu in je jokala le od straha.
Ja, ni jih več za puščat same tako, ko že res tako delajo.
Jaz sem mojo prej imela na postelji in sem bila z njo, ker sma se igrali in peli user posted image Pa se je tako obračala iz trebuščka na hrbet, ko nora. Ji je bilo verjetno všeč, ker se je tako smejala zraven.


Skuštrana  nisi bila zadnja   user posted image
Potem bi mogla bolj dolgo bedet.... user posted image user posted image user posted image


Vanili  dobrodošla  user posted image    Joj, tvoj user posted image pa je res velik in težek.
Od kod pa si? Kako je user posted image ime? Boš itak mogla dat naši Klaudii podatke za seznam user posted image


Tak drage moje, jaz grem na zaslužen počitek    user posted image


Štajerke   jeeee, danes se vidimo    user posted image


Lahko in mirno nočko vam želim vsem

user posted image


(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 2:33:18   
Kasija
Hvala vsem za odgovore glede gh. Sicer se je situacija odvijala dalje, saj je elian jedel ob 22h in spet ob 24h, ko sem mu dala riževo kašico in še podojila. Po moje res ni več dovolj samo mleko ali pa ga ni dovolj. Pa smo na dveh obrokih - enem polnočnem user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: mama06


Kasija, a nisi bila ti tista, ki je bila presenečena nad menoj, ko sem dala malemu riževo kašico zvečer?




Tole pa nisem taprava. Elian je moj prvi otrok, tako da bolj sprašujem kot dajem nasvete. Si me zamenjala s kom user posted image

Skuštrana tole nečloveško uro dolgujem prav dejstvu, da sem čist notri padla v meitai, ki pridno nastaja v moji dnevni. Ampak bo moral počakati, ker zdaj pa moram spat.

Jasna, živa -ostalim se opravičujem, ker smetim temo- trakovi za meitai so več kot dovolj dolgi in v bistvu ni bilo potrebe po 2m in 1m ne glede na mojo višino in hmmm širino, vajini krajši bodo boljši. Imam pa luštno mašnico na riti user posted image . Nisem še tam, ampak po moje bo treba dati malo podloge v zgornji del, ker vsaj moje blago je zelo mehko in upogljivo, pa da bi vsaj malo podpiralo glavico otroku. Mnenje? Kako vama gre?

Janja h20 imam in je ok - počisti in para je močna, ampak ostaja mokro za njim, ne lepo suho kot v reklami. Pa čeprav hitro delam ne pomaga. Pa tiste cunje za gor se ful umažejo in moji sta že čisto sivi. V glavnem v redu za uporabo, ker je manj svinjanja kot pri drugih zadevah, samo ne vem, če je res vreden svojega denarja. Bo še 2ursae dodala svoje mnenje.

Margareta moj orbitrek je pokrit s plastičnimi vrečami in v atriju. Temu primerno je stanje mojih trebušnih mišic tudi user posted image  No, bolj resno, hodim na sprehode in hodim na orientalski ples enkrat tedensko - to skupaj se mi zdi, da nekoliko pomaga.

Vanili dobrodošla!

Majazarja hb da je vse ok! Sigurno si se prestrašila. Bom jaz tudi bolj pozorna, ga večkrat odložim na posteljo, pa je čas da neham.

Danes pa sem zadnja...nočko!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 8:01:39   
sanwebdra
user posted image  in user posted image
Dobro jutro. JUPI; sem prva.

Vanili, dobrodošla.

Štajerke, pa se danes vidimo!!!user posted image

majazarja, samo, da je vse OK. Me že naša kliče, da ne bo še ona dol padla. Čeprav nič ne kaže na to. Je bolj lene sorte. Si pa zdaj na veliko pojeeeeeeee.

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 9.4.2008 8:03:59 >

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 8:08:03   
mehurčica
Dobro jutro! Sanwebdra, hvala za zajtrk. Rabim še en kapučino...Evo še za vas user posted image

Štajerke, Marpurgi? Sicer pa jaz res ne vem kje ste ve videle, da bi naj bil dež? Jaz vedno tukaj pogledam kakšno bo: http://www.pohorje.org/ 


Joj, kako razdejanje imamo mi tukaj....morem it kr posesat na hitro.user posted image




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 8:08:54   
mehurčica
Aha, zdaj pa vidim, da si popravila link in me je kapučino že čakal.user posted image  

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 8:20:42   
drobižek
Dobro jutro, dober dan...

lane31 - upam, da nisi zamerila glede šnopsa. Sem se hecala...ti pa želim, da se čimprej pozdravišuser posted image

miska 1 - jaz imam tudi plavalne pleničke iz DM-a.


metkica1 - user posted image da se Luna čimprej pozdravi

Alina_alin - Tjaša in Max pa sta se začela že zgodaj za rokice prijemat...lepa sta...

Kasija - Živa tudi nima meje pri GH. Pa se mi zdi včasih, da je preveč za njo, pa raje neham - itak mi pa vse do konca poje...vedno mi zmanjka - Živa pa bi še...pa še nekaj opažam, da po GH je veliko prej lačna kot po mleku. Po mleku zdrži 4 ure ali več, po GH pa je po 4 urah že konkretno lačna...Živa tudi poje nekje 200ml. A je to preveč? Oz. koliko bi naj pojedel user posted image en obrok GH?

mei-tai - zdaj ste še mene okužile s tem. Prav super zgleda! Do katere starosti pa pride v poštev?

mehurčica - glede smrčanja.  Mi smo pa enkrat pozno prišli domov  in je Živa še spala, pa sem jo kar pustila še nekaj časa v lupinici. Gledam tv, Živa zraven mene na kavču, user posted image za računalnikom. Pa naenkrat slišim smrčanje...mogoče je pa user posted image zaspal...pogledam, pa še nekam blizu se je slišalo. Živa je bila...nisem mogla verjet...to je bilo do zdaj enkrat, tako da nisem potem nič več drezala v to...ne vem...

skuštrana - če nisi za šnops. Kaj pa med pa par kapljic limononega soka na žlico? Pa pozdravi se čimprej!

Jenny Anny - dudo imamo še isto. Od mam in je do 6 mesecev. Bo treba zamenjat počasi za večjo. Upam, da ne bo večjih težav..

vanili - dobrodošla!

user posted image Kakšen cucelj uporabljate - s koliko luknjicami? Jaz imam s tremi. Bi mogla zamenjati že?






(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Desetke007 part 2
9.4.2008 8:26:15   
noa1
Dobro jutro vsem!
Ja, jaz sem takoj za Marpurghi. Samo ne vem, če bodo vse prečekirale. Dajte punce potrdit Marpurghi-ja.

Mehurčica: na Pro-vreme še vedno kaže neke ploheuser posted image

Se vidimo...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?