|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 21:52:30   
Pandica
2ursae   joj, ne, jaz tut nimam 41, ampak 39.
Kaj pa, če ti prste odrežemo bek kot pri Pepelki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 21:57:42   
tave
Kaj je zdej čveke?
No me s prijateljicami smo bile učeri v kitajski še za moj rd. Bilo je ludo i nezaboravno. Sva skupi še z eno prjatlco praznovali. Bilo nas je pa 9 babnic. No sej pol se pa čudim da dons tok dž pada.
Dons sem pa že cel dan tok slabe vole. Pa še z mojim sem se spičla. Ma kr zadavla bi ga. Pa te moški.
Pa boli jih dupe za vse.user posted image . Prou user posted image  sem se mogla da sem prišla mal k sebi.
Upam da nisem preveč zamorila.

Voziček ja jaz ga bom tud menjala. Pa kr mal na bolhi iščem. Sej se da tu tam kej dobit, sam moraš met srečo.

Čestitke vsem slavljencemuser posted image  in pa dobrodošle vse nove desetke007.


lp, tave

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 21:59:58   
tave
Aja, pa mafine sem prvič pekla in so bili odlični. Po Janjinem receptu, namreč. Čokoladni z višnjami. Njamiiiii!

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:02:28   
Pandica
Tave   eh, ne se jezit zarad tvojga, nima smisla. Saj zato pa smo me tu gori, da včasih jamramo druga drugi, kajne?
Glede vozičkov na bolhi pa raje nebi. Nekateri folk je zmešan kakšne cene imajo za rabljene vozičke tako kot je že Metkica1 napisala. Pa ni šanse, da jim toliko plačam za rabljen vozek. Te dam še par eur zraven pa kupim novega.

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:10:07   
teka
Ufff, ne morem verjet, pretolkla sem se...a danes pade magična 100tka? 

sem včeraj že napisala en dolg post in na koncu dodam še eno slikica...pol pa me ven vrže user posted image !!! in tako je vse skupaj počakalo do danes...

no, najprej vsem včerajšnjim slavljenčkom vse naj, naj user posted image

potem user posted image za vse nove (jih sploh ne znam naštet, ker jih je eno par zadnje dni...).  posebej bom pozdravla samo vedro, ker mislim da vem kdo je. bom samo vprašala: A je Lan že kakal? zdaj sem se pa izdala

A vidite, nič me ni izučilo, še kar naprej veselo popam slikice gor, pol bo pa spet panika 


pa zdaj mi ne bote verjele, ampak me je glihkar ven vrglo, jaz pa kot da bi imela šesti čut, pred tem ctrl-c. HB!!!

srečanje: prideva, itak, ker mi je ful lušno preživljat čas z vami user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:12:45   
teka
tave: a lahko recept posreduješ naprej? jaz mela user posted image sem pa ravno danes spekla čokoladne z banano in malinove s skuto user posted image lahko narediva zamenjavo user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:12:55   
mišk
Sam mal sem pršla počekirat. Gledam film Jack & Sarah na A kanalu.
Grem, po mojem je že reklam konc.

Tave, ne se dat decom zejbavat!user posted image

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:15:32   
pingi
Čer!

April je pa res pokazal kaj zmore; sonce, čez 5 minut totalen naliv itd. cel danuser posted image

Potni list (ker smo ga ravno včeraj dobiliuser posted image ): cena mislim, da je 28 evrov, velja pa 3 leta (bedno!!)
Marele: smo mi tudi v akciji za nakupuser posted image  V BC sta dve v akciji: Hauckova in Lemijeva. Zdaj pa vprašanje za vas, ki že imate izkušnje.
user posted image Kako pomembno je varovalo spredaj na vozičku? Upam da veste kaj mislimuser posted image
user posted image
No, tale Lemi ga npr. ima, Hauckov ga pa nima.

Bolha: ja, najdeš svašta (sploh cene so včasih user posted image ), ampak se včasih celo kaj pametnega najde. Samo moraš malo pobrskatuser posted image

GH: nam gre počasi na bolje. Danes zjutraj je pojedel celih 140g sadne kašice. Itak, ko je pa bila notri banana, jabolko, malo mareličnega soka in žlica ovsenih kosmičev user posted image
Za kosilo sem mu pa naredila bučke, ampak tokrat zdušene na malo olivnega olja, s pikico česna, soli in origana. In so prvič res šle v prometuser posted image  Pa možek je skuhal ajdove žgance, tako da je dobil še malo žgancev vmes.

Ok, dovolj nakladanja o nas.

Pozdravljene nove desetke in vaši malčki!

Vanili, si me pa res nasmejala s svojimi prigodamiuser posted image

Jutri že bolj zgodaj šibamo na eno birmo, tako da moram počasi spat.

Lahko noč in lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:16:39   
teka
skuštrana: čestitke za stran (grejo tudi user posted image od mehurčice!)

sicer pa je bil danes en tak turoben in tečen dan, tako kot naša dva otroka user posted image smo pa tudi bli v leclercu, mehurčica, škoda da se nismo srečali

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:19:26   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI



Glede gh - sem kupla od milupe riževe kosmiče in čakam prvi maj, da začnemo. Zaenkrat še nič ne je, samo če kdo od nas jese mu kar sline cedijo, da ne rečem,kako cmoka in grabi po hrani, če ga ima kdo v naročju za mizo.






Tudi jaz imam te kosmiče in mu jih dam samo zvečer, drugače se dojiva. In po kosmičih se še hoče podojit, da lepo zaspi na ziziuser posted image . Ne rabiš čakat na prvi maj, lahko mu jih zmešaš s svojim mlekom. Je prav dobro za jest, sem poskusilauser posted image . Narediš pa lahko bolj redke ali bolj goste, jaz delam vsako večer različne, da ni nonstop isto, samo okus ostajauser posted image user posted image user posted image


Pa ve ste čisto obrisane, koliko ste napisale v dobrih treh urah. Sem spet rabila pol ure, da sem vas prebralauser posted image

Pandica - danes si pa nekam zgodnja na RRuser posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:21:14   
mama06
Vse nove desetke ena lepa dobrodošlica za vas!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:28:23   
teka
joj, pa skoraj sem pozabla sporočit nove mere (sva bla pri P v četrtek):

MAX, 6. mesecev: 7300 g in 68 cm

tokrat P user posted image teže ni komentirala, je pa rekla, da ima mejno vrednost železa v krvi in predlagala, da mu pričnem dajat rdeče meso, drobovino... si sploh ne znam predstavljat, da mu zdaj, ko sva šele na začetku, ponudim že jetrca !!!! po mojem se bom bolj držala kakšnih sokov z železom (rdeče sadje), pa riževo-koruzna kaša, ki jo trenutno je, ma tudi dodano železo...tako da upam, da se zadeva popravi ....

pošiljam še user posted image user posted image user posted image za vse bolančke. me je kar stisnilo, ko sem prebrala o vročini 40,3, ker je naša starejša nagnjena k vročinskim krčem, in me je vročine strah ko user posted image križa!

pa zadeva s špangico upam da se je tudi že uredila, valči?

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:29:35   
mehurčica
Vedra, dobrodošla med desetkami.

Mi smo danes cel dan hodili naokoli, čeprav je deževalo. Če ne bi imela mei taia, se verjetno ne bi odpravili v mesto. Tako pa smo najprej šli zamenjat ene čevlje za Davida, v H&M po slinčke(valda sem mogla še ene kratke hlače za Eniuser posted image ), v Mullerja po pleničke, potem pa še jest v Hišo dobrot. Sem dobila takšno porcijo lignjev, da nisem mogla vsega pojest.user posted image Pa jaz drugače res skoraj vedno vse pojem, sploh pa lignje. Jih je pol moj pojedel do konca, ampak ni pa mogel svoje pizze.user posted image Ko smo prišli domov, nam je kar hitro postalo tečno in smo se odpravili še v Leclerca. Eni je v avtu zaspala in smo jo pustili še malo - je spala cca. tričetrt ure v avtu, pa še bi(David in ati sta bila notri na igralih). Pol sem si jo oprtala v sling in smo šli še po nekaj malega. Popoldne pa smo skupaj gledali Hortona(angl.verzija), vmes sta se maladva skupaj kopala(vedno večja uživancija!user posted image ), potem Eni spat, mi pa nadaljevanje Hortona.user posted image


Zdaj sem še pogledla od Skuštrane www.., če je moj naredil vse kot treba....in mislim da je. Upam. Danes pa glih nismo imeli fotkiča s sabo. Bi lahko kako deževno sliko dali gor.user posted image Se mi zdi, da so mi starši z vozički kar malo zavidali moj mt.user posted image user posted image V Leclercu pa sling.user posted image


Joj, tak sem zaspana in še kr tukaj vztrajam. user posted image Upam, da bo Eni danes lepše spala.
Danes je po žličkah spila spet 20ml sokeca. Ji je že kar lepo šlo.user posted image


No, glede teh reklam od uporabnic: jaz tega ne razumem točno. A samo uporabnice ne smejo dat linka do svoje spletne strani? Ker drugače se spletne strani raznih trgovin lepijo gor dnevno in jih ne brišejo. Recimo ko da kakšna link od kakšnega artikla iz Sončka, Baby centra, Toysa,...itd. No, pa tudi kar tako vidim kdaj kak link prilepljen. No, kaj to se tudi ne bi smelo?


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:33:00   
skuštrana
pingi, tale Lemi..moja prijateljica ga in ima je full nezadovoljna..koleščki grejo vsaj po svoje, škripa, polomil se je full kmalu..skratka, jaz ga ne bi vzela...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:43:27   
mama06
Punce lahko noč in ne naklofajte preveč, da bom zjutraj lahko v miru vse prebralauser posted image

In da ne boste rekle, da vas nič več ne častim, vam za pozen prigrizek ponujam



Dober tek!



Za popit pa

user posted image

Sedaj pa res odhajam, ker sem bila včeraj oz danes zgodaj zjutraj zelo pozna.

Je pa vsaj Jernej spal tako lepo, da sem se še za nazaj naspalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:44:34   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Punce lahko noč in ne naklofajte preveč, da bom zjutraj lahko v miru vse prebralauser posted image

In da ne boste rekle, da vas nič več ne častim, vam za pozen prigrizek ponujam



Dober tek!









Za popit pa

user posted image

Sedaj pa res odhajam, ker sem bila včeraj oz danes zgodaj zjutraj zelo pozna.

Je pa vsaj Jernej spal tako lepo, da sem se še za nazaj naspalauser posted image user posted image user posted image


noče prilepit hrane, boste pa hujšaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:48:48   
mehurčica
Aja, še glede haklčkov na mt: je teta šla prehitro v akcijo, ker ko sem jo klicala v četrtek zvečer, je imela že všito. In seveda na notranji strani.user posted image In tudi haklčki mi niso všeč. Bom raje kupila dva lepa gumbka, takšne barve kot je mt. Tam ko pa bi naj bila luknjica za gumbek, bo pa zanka(al kako temu šivilje rečete).user posted image Ker luknjo delat v tako lep mt..na-a.user posted image Sem se pa včeraj slikala z Jar-jarom, da bi se videli haklčki. Ampak bom dala gor, ko bom imela tudi slike od všitih gumbkov - na zunanji strani, seveda.

Jar jar Binks iz Star Wars:
user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 22:58:42   
mama06
mehurčica imaš ZSuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:00:26   
janja
valči - upam, da bo špangica res hitro ven.

metkica1 - držim pesti, da se Luna čimprej pozdravi. Je pa vreme itak tako, da smo več ali manj vsi med štirimi stenami.

jasna - kaj res ne razumeš, da otroci ne marajo hodit po obiskih. Našemu se še iz vrtca (pa se ves dan igrajo) mudi domov igrat. Včasih noče niti na igrišče zato. O oblačenju pa raje ne bi. Med tednom ga itak jaz oblečem za v vrtec (on medtem kar spi). Čez vikend pa oblačenje traja kar nekaj časa, pa itak ga moram potem še malo popravit. Ma so leni ti moški (oz. ne leni, komot).

GH - Urban je pa danes jedel gosto juhico iz krompirčka, pora, korenčka. Pa je pojedel nekje 80 ml. Napredek. Očitno bo res nekaj na okusu. Zdaj mu pripravim vse tako, da bi še jaz pojedla. Maš prav tave, kuhaj za malega enako kot bi zase, le soli manj.  Sem mu dvakrat kupila zelenjavni frutek, pa sva skor oba bruhala zraven, tako da definitivno odpade. Sej Andražu sem tudi zmeraj sama kuhala. Sadni frutek še kupim, zelenjavnega pa nikoli več.

oktoberka - a ti mešaš Zarji povsod banano? Jaz sem jo ta teden omilila le na sadno kašico (pa še to ne vsako), pa se mi je kar obneslo. Zdaj ne protestira več pri zelenjavnih kašicah. Samo morajo pa biti okusne.

buggyboard
- mi ga imamo in je super. Naš Andraž je včasih tako len, da sploh ne moremo na kak sprehod, pa takrat buggy rešuje zadevo. Je pa res, da moraš mal pazit kako hodiš , ampak je po moje to odvisno kakšen voziček imate in kako dolgi so ročaji . Jaz ga včasih porabim tudi za kako težko vrečko iz trgovine. Prenese težo do 30 kg. Se da enostavno sneti oz. ga lahko pripneš na vrvico (dobiš zraven) in dvigneš, če ga trenutno ne uporabljaš (npr. jaz grem po A v vrtec in ga dvignem da mi tja grede ne ropota.

Pandica - mi imamo PP Pliko P3 Pramette že od začetka. Razlika je le v tem, da se Pramette v prvih mesecih obrne tudi proti tebi. Sem pa zelo zadovoljna. Ravno zato sem nabavla ta voziček, da mi ni treba kupovati dveh. Je pa res, da stanujemo v mestu. Za kak pretiran makadam pa ta voziček res ni. Bom probala najti kak link, al pa sliko.

vanili - ljubljančanke se dobivamo v koloseju, načeloma vsak četrtek ob 11h. Mal preveri na postih.

vedra - dobrodošla user posted image

suzanamai - a vidš, vedno mlajše postajava, se jih je kar nekaj že vrinilo pred naju. user posted image

teka - jaz bi tud recept. Saj moram še svoje spisat, pa jih dam pol naprej.

pingi - varovalo na vozičku...mislim, da je v sedanjem obdobju kar pametno. Naš Urban se skoz drži zanj, obesiš lahko igračke... ko so pa starejši pa je lahko tudi brez. Zato imamo mi voziček, kjer se da varovalo sneti.

vozički na bolhi - res imajo nekateri uporabniki pretirane cene. Jaz sem recimo gledala PP Pramette (ganz enak), pa sem jaz dala za novega v akciji 250 EUR z brezplačno dostavo na dom, gor pa hočejo eni tud po 200 EUR zanj. Mislm user posted image

Kje ste zdej čveke? Jaz že tolk časa visim gor in berem pa pišem, da mi je Andraž kar na kavču zaspal. Tavelk in tamau pa itak že spita.

Očitno danes ne bo padla 100-ka. Ali pa... ponočnjakinje se še niso javile.




< Sporočilo je popravil janja -- 12.4.2008 23:01:04 >


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:13:00   
valči
Zdravo!

Preden grem spat,samo javim,da je špangica zunaj user posted image Kak kamen se mi je odtalil s srca,da groza,me je bilo res strah.
Samo Nino še morem ozdravit,pa bo.
Pa par slikic sem dala gor s krsta,mi je komaj uspelo.

Sedaj pa počasi grem,bom jutri kaj več počvekala,pa vsem,ki ste mislile na Laro,hvala za skrb.

Metkica 1,upam,da bo vse vredu,me je kar stisnilo,taka vročina,mene je že pri virozici z 37.7 strah,kaj šele tebe.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:15:41   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: janja


Očitno danes ne bo padla 100-ka. Ali pa... ponočnjakinje se še niso javile.







Bo, bo    user posted image


Samo pod tuš skočim in pridem nazaj

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:15:49   
janja
Pandica - evo sem dala slikci vozička v album (moj-album.com) spodaj. Pa si lahko pogledaš.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:19:12   
mišk
No, da še jst malo pripomorem do stotke!user posted image

Filma je konec, še zobe si umijem in stuširam, pol pa počasi spat. Pa mal naštudirat kam bi se kej jutri dali. Malo sva z možem razmišljala, da bi šla v Celje na sejem. Bi kar Dono s sabo vzela v vozičku. Samo da ne bo spet dež, k pol je brez veze. Če ne druzga bomo pa spet šli k meni domov.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:20:34   
mišk
Bravo Lara!!! Ti si prava punca!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdej si grem pa še v miru ogledat slikce  skrsta, Valči!user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Desetke007 part 2
12.4.2008 23:21:19   
noa1
Pozdravček še od mene. Sem se komaj prebila skozi.
...
se je mala vmes zbudila in sem jo morala it "spet" nahranit. Sedaj bo pa spet ena stran vmes, predn to spišem.

Smo bili vsi danes zunaj in nas je dobil dež. Pa sploh ni bilo panike...meni se je tak fajn po dežju sprehajat...smo pa bili brez dežnikov in brez prevleke za voziček. Na koncu sva bila midva premočena, mala pa čisto suha v vozičkuuser posted image
Popoldan (proti večeru) pa smo šli še na en RD (na palačinke).

Moj Ajša pa bo pravi papavček (se ji tak že vidi). Zjutraj sem ji dala
malo HIpp sadne kašice, ki je še ostala (je bilo za par žličk). Ko sva midva imela kosilo je tudi ona dobila kuhano tretino bučke, pol korenčka in malo brokolija. Sem ji še malo mojega mleka zraven namešala in je pojedla vse z mlekom zmešano in potem še vse ostalo.....samo zmiksano zelenjavo, nerazredčeno.
Na obisku pa nas je takooo gledala, da sem ji namučkala še dve tanki rezini banane.
user posted image

Joj...mufini user posted image user posted image ...jaz bi lepo prosila za recepte (take najbolj enostavne). Sva kupila model že pred časom, pa nisem še nič spekla.user posted image

grem sedaj še vse na novo napisano prebrat

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?