|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špinača
13.4.2008 12:11:47   
*medica*
pozdravljene..
zanima me če lahko jem špinačo..namreč moj malček je star dobra tri tedne in par dni..pa nisem nikjer nisem zasledila da špinače nebi smela ampak me vseeno zanima..namreč ful jo mam rada in bi rada nekaj pripravla pa ne vem a smem al ne smem..krčki še niso tako ful prisotni ....

hvala za odgovore in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: špinača
13.4.2008 12:21:48   
suzanamai
Jaz sem jo jedla. Bolj problematične so stvari, ki že tebe napenjajo, npr. fižol, čebula, zelje...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: špinača
13.4.2008 12:53:32   
Lunc_a
medica za mater,ki doji se priporoča vsa hrana,oziroma vsa zdrava hrana in ne fast food in takšen šituser posted image

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: špinača
13.4.2008 13:23:46   
*medica*
hvala za odgovore..fast fooduser posted image user posted image kaj je to..user posted image že preh je nisem marala tak da tud zj mi ne paše..user posted image
za to hrano ki napenja fižol, grah, zelje..itd.. vem sam za špinačo nisem bila sigurna..
še enkrat hvala...user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: špinača
13.4.2008 13:46:35   
Lunc_a
tudi grah,zelje,fižol vse lahko ješ

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: špinača
13.4.2008 15:00:28   
Netopirčy81
Jej kar ti paše user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: špinača
13.4.2008 20:25:53   
Zofy
Medica, jaz sem špinačo dobila že v porodnišnici, tako da ziher ni na seznamu prepovedanih živil. V članku o dojenju, objavljenem na med.over.net celo piše, da lahko jemo vse, čisto vse (ampak zdravo hrano). To pomeni, da tudi fižol, zelje, agrume... Ampak jaz si nekako še ne upam. Mogoče bom poskusila s stročjim fižolom najprej, da vidim, kako bo. Pa s kakšno pomarančo tudi. 

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: špinača
13.4.2008 20:48:21   
nian
jaz sem se fuuuuul pazila do tretjega meseca, pomoje kar preveč user posted image  potem pa sem počasi začela VSE jest. ko sem probala  zelje je bila  katasrofa in sem ga ukinila. prav tako sem ukinila agrume. sem probala krhelj pomaranče pa je bilo zvečer hudo. ostalo pa prenaša super. aja, fižolu in grahu sem se pa po eksperimentu z zeljem odrekla.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: špinača
13.4.2008 22:59:10   
Naja30
Lahko ješ špinačo.

Ampak če bi jaz gledala na to, kaj so nam v P dali... hehe, npr. rdečo peso, po kateri je tamalo ful zvijalo. Ali pa svinjsko meso... user posted image

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?