|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolikokrat avtosedeži v akciji?
14.4.2008 15:20:52   
m_m
Za tiste ki spremljate Baby-Center spletne akcije.
Kolikokrat je bil oz. kako pogosto je v akciji avtosedež MaxiCosi Rodi XR?

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
14.4.2008 15:42:21   
MAŠKA
Ne prav pogosto - spremljam skoraj vsak dan, ker tudi čakam na njega - mislim, da ga že nekaj mesecev ni bilo. Je pa danes en Romer v akciji.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
14.4.2008 16:20:17   
natasar
Novembra je bila akcija, od tistega dne pa še za tega ni bilo akcije, saj sem tudi sama spremljala in nedavno nazaj kar kupila Romerjevega kid plus v akciji. Mogoče pa v kratkem bo, vendar je potem spet vprašanje kakšna barva je na razpolago.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
14.4.2008 17:38:41   
NEVA-1
Tudi jaz sem spremljala akcije v BC-od novega leta, pa ga ni bilo v akciji, tako da sem pred 14-mi dnevi kupila romerja kid plus

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
14.4.2008 19:01:39   
kajajaka
ravnokar se začenja akcija v BC za lupinico Maxi cosi 89 € namesto 119 €, v sredo pa je en Romerjev avtosedež  (15-36 kg) v akciji v spletni trgovini za -15%.


(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
15.4.2008 13:02:29   
m_m
Maška user posted image  ste tud na MaxiCosi pr vas user posted image  Jst spremljam Romerja od lupince naprej. Pa vedno prevlada odločitev za MaxiCosija. Pa še lepši so mi.

natasar novemra user posted image  Ojoj. Kaj imajo to letne akcije? bo treba do novembra čakat user posted image  Kak ste pa z Romerjem zadovoljni?

neva-1 kak se obnese romer?

Kaj tiste novičke vedno napovejo večje akcije (sedežev in vozičkov) al je še kakšno presenečenje vmes?



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
15.4.2008 19:33:00   
natasar
Novembra je bila dnevna akcija Maxi Cosi XR na spletni strani BC, pa še to barva oranžen-moder, material pa slab - si je kolegica kupila. To pomeni, da se hitro strga pri naslonjalih, to pa spet vem od moje sestre. Baje imajo v BC trgovinah akcijo pri Maxi Cosi (mi je rekla trgovka pred cca. 3 tedni): če stane 149 EUR, dobiš za to vrednost bon 10 EUR. Tako da se ti splača iti pogledat in vzet boljši material in seveda barvo po želji. Romer pa je prevladal, ker je bil v dnevni akciji za 109 EUR in ker ima nastavljiv sedež, moja hčerka pa je bolj drobne rasti. Sem pa tudi jaz bila pristaš Maxi Cosija od lupinice do Priorija (9-18 kg), sedaj s Romerjem pa mi tudi ni žal.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
16.4.2008 13:14:07   
MAŠKA
Zdaj smo bili na Romerju, sicer zadovoljni, ampak ti večji sedeži pa so mi od Maxi Cosija bolj všeč. Mislim, da bom kupila tegale:
user posted image
mi je od vseh barv najlepšiuser posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
16.4.2008 14:00:27   
m_m
natasar bom šla še v BC gledat v živo. Nisem vedla da so mareriali različni. Je pa sedež za kar nekaj časa pa če bo velik otrok not, se že splača bolši material user posted image  no dva bota ziher.
Kak pa veš kter material je bolj trpežen? Al je tut v ceni razlika med bolšim pa slabšim? Pri lupinci pa vmesnemu modelu (9-18) sem zadovoljna, zaenkrat je še vse celo. Mogoče se lupinca malo mucka, ker je mala tolk brcala not. pa bom že za rezervo romerja prečekirala.

maška ni slab user posted image  men so sicer všeč mal temnejše barve, vsaj na dalu kjer otrok sedi. Recimotale...

user posted image

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
16.4.2008 16:07:31   
ZmajTolovaj
Zdaj smo bili na Romerju, sicer zadovoljni, ampak ti večji sedeži pa so mi od Maxi Cosija bolj všeč. Mislim, da bom kupila tegale:


ZAKON. Totalno po mojem okusu.
user posted image

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 16.4.2008 16:08:50 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
16.4.2008 21:55:42   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: m_m


maška ni slab user posted image  men so sicer všeč mal temnejše barve, vsaj na dalu kjer otrok sedi. Recimotale...

user posted image


No... mislim, da je bil točno tale novembra v akciji, menda 40€ cenejši.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolikokrat avtosedeži v akciji?
16.4.2008 22:34:50   
natasar
Točno tale, ki se ti dopade od Maxi Cosi - Gipsy, je bil v akciji. Tudi v živo je lep, vendar ni tako dobro oblazinjen kot pri Romerju. Pri Romerju imaš 3 različne materiale - dražji je seveda boljši (highline), pri Maxi Cosi pa bi raje poiskusila na dotik, čeprav smo imeli lupinico in Priorija tudi v takem materialu kot je bil ta v akciji. Vendar pa vseeno od 3 let naprej sami lezejo v sedež in se kar hitro raztrga blago. Najboljše, da si greš ogledat v trgovino, potem pa čakaš na akcijo, če se ti ne mudi. 

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?