|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 9:55:26   
Anonimen
Zaradi obupne kože smo psokusili marsikatere variante mleka. Zdaj smo na Pregominu, in se je koža veliko boljša. Edino zanima me, ali je ta Pregomin manj nasiten, ker mali kar naprej joka in daje v usta roke, kar po drugih mlekih ni, razen po hipoalergijskem se mi je zdelo, da ni najbolj nasiten, če mu dam še kaj za pit, popije vse. Kot da je kar naprej lačen po njem. Pa že tako sem mu eno merico povečala. Ker je bolj že kot "tonček balonček" se mu ne upam kar dajat. Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 10:22:57   
kristinaj
koliko je pa star mali, težek, koliko popije? poskusi mi kak piškot v mleko dat, seveda primernega zanj.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 10:28:12   
Anonimen
4 mesece. Poje pa ka 200ml. Težak pa ne vem, verjetno okoli kg. Mogoče bi bilo fajn, da mu zamešam notri rižkota, saj je tudi v drugih mlekih škrob.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 11:01:51   
kimba
Jaz sem imela pri prvem sinu predpisan Pregomin zaradi suma na alergijo na KM. Pri dveh mesecih sem mu pričela dajati pregomin in je imel skoraj isto g tuid potem pri štirih mesecih. Zredil se ni skoraj nič, jedel je na 2 ure in na koncu sem mu šele pričela dajati notri rižolino da je bil vsaj sit tri ure.

Meni so prepozno povedali da mu lahko dam rižolino in tako bi prihranila vse naše muke.


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 11:05:38   
kristinaj
glede na to, da je fant, se mi zdi, da količinsko poje dovolj, naša je pri 4m pojedla cca 180ml aptamila. od sodelavke pa tja do 230 ml... lahko pa tudi probaš in mu napraviš 250ml mleka in boš videla do kje bo popil, ko bo imel dovolj bo sam nehal....

pri 4m mu lahko daš tudi rižolino na flašo, najprej eno žlico, v npr 180ml mleka,  samo pazi, če se ti preveč zgosti boš morala luknjico na dudi povečat, da bo skozi teklo..... lahko mu pa probaš rižolino tudi po žlički dat, mogoče vam bo šlo, za začetek par žličk, kar bo ostalo pa v mleko zmešaš in mu daš po flaši...

če je bunkast ni nič narobe, bo že izgubil ko bo začel tacat po hiši...... in taki so lih prow za mečkat....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 13:36:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

glede na to, da je fant, se mi zdi, da količinsko poje dovolj, naša je pri 4m pojedla cca 180ml aptamila. od sodelavke pa tja do 230 ml... lahko pa tudi probaš in mu napraviš 250ml mleka in boš videla do kje bo popil, ko bo imel dovolj bo sam nehal....




Si me zelo potolažila. potem ni samo moj tak požeruhec.
Pa hvala obema za odgovor. Bom poskusila kar z več mleka, pa malo žličko rižolina, pa bo. Sem tudi luknco povečala. Moram ga stehtat. Prej nisem napisala kg, ima jih okoli 8, če ne že več. Lep dan

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 13:38:31   
Anonimen
Edino to me zanima, ali ni rižko prevelika obrmenitev za njega , da ga dobi pri vsakem obroku, tako mi je rekla sestra od pediatrinje. A pri srednji hčeri smo ji začeli dajati pa že pri treh tednih, ker je bruhala v loku, za zgostitev. To je bilo 8 let nazaj, ko še ni bilo teh mlek proti polivanju. Kdo bi razumel?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 14:09:44   
kristinaj
saj boš takoj videla....mogoče bo dovolj samo če mu boš količino mleka povečala na cca 230 ml...... če bo to ok mu ni treba dodajat rižolinota..... lahko pa daš en obrok z rižolinom, enga brez.......če pa bo v vsakem obroku dobil žlico rižolinota tudi ne bo konec sveta.... pravijo pa, da rižolino lahko zapira...... potrpi še mesec in bosta počasi šla na gh......

jaz sem naši v mleko dala tudi piškote ampak šele po 6m, ker so bili z glutenom. mogoče obstajajo tudi kakšni brez glutena za take male..... pa mu daš enkrat rižolino, enkrat piškotek....

držim pesti zate in malega mišelinčka, da se boste uspešno nahranili :=)))...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 15:12:04   
mentos
pozdravljena

mi smo na pregominu že skoraj 6 mesecov in mislim, da je enako hranilen kot druge mlečne formule. No, jaz sem za zgostitev uporabljala rižolono.

lp

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je Pregomin manj nasiten
15.4.2008 15:24:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mentos

pozdravljena

mi smo na pregominu že skoraj 6 mesecov in mislim, da je enako hranilen kot druge mlečne formule. No, jaz sem za zgostitev uporabljala rižolono.

lp

Mi lahko poveš zakaj si dajala rižolino in pri katerem mesecu si začela?
Danes sem že dala pri dveh obrokih 1x malo žličko rižkota (od Milupe, je od 4. meseca naprej), pa je še malo v flaški ostalo. Ni pojedel vsega.  Zaenkrat je tiho user posted image  

(odgovor članu mentos)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je Pregomin manj nasiten
16.4.2008 8:49:10   
mentos
ja, jaz sem morala mleko gostiti, ker nismo pridobivali na telesni teži in smo bili podhranjeni. Po navodilih iz bolnice sem morala vsako mleko gostiti, da bi bolje pridobivala na teži. Drugače so mi zdravniki rekli, da je Pregomin enako hranilen, kot druge mlečne formule.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je Pregomin manj nasiten
16.4.2008 10:33:33   
biga
Moj sin je na Pregominu od 6. tedna, zdaj bo star 11 mesecev in je pravi korenjak, ima okoli 10 kg in 77 cm. Torej ga tale sojin pripravek čisto dovolj nasiti.

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je Pregomin manj nasiten
18.4.2008 16:06:48   
izabella1
Tudi moja hčerkica je na Pregominu od 2. meseca pa je kar ornk punca. Obroke smo imeli na tri ure, s tem da je popila tudi 270ml. Itak jim gre vse dol, ko začnejo racat okrog.

Pregomina pa jaz osebno nebi priporočila gostit v flaški. Če misliš, da je še lačen, je bolje, da pripraviš več Pregomina, oziroma mu prej ponudiš rižolino NA ŽLIČKO. Pri 4 mesecih je že čisto normalno, da dobi kaj goste hrane. Moja 8-mesečnica sedaj popije le še 150ml Pregomina zvečer preden zaspi. Ostali obroki so gosti.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?