|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koloskopija
17.4.2008 10:06:33   
pikalonca
Mene pa zanima, če je že katera bila na koloskopiji? Koliko dolgo ste čakale na vrsto in kje ste jo opravile? In ali je res tako grozno in boli kot pravijo?

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koloskopija
17.4.2008 11:24:30   
lelaval
A se ne reče kolposkopija?
Očitno te je G poslal nanjo.
Jaz sem bila - sem ful hitro prišla na vrsto (cca 1 mesec čakanja), na konizacijo pa sem čakala 4 mesece.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koloskopija
17.4.2008 11:25:50   
lelaval
Bolečine pa niso strašljive. Če ti je G že delal odščip, potem veš kakšne so bolečine user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koloskopija
17.4.2008 11:44:20   
kaj@
mogoče je pa mislila kolonoskopijo-pregled črevesja?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koloskopija
17.4.2008 11:54:53   
lelaval
mogoče je pa mislila kolonoskopijo-pregled črevesja?


to pa nisem vedela, da obstaja user posted image  - se vidi, da nisem zdravstvene stroke

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koloskopija
17.4.2008 12:11:37   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

mogoče je pa mislila kolonoskopijo-pregled črevesja?

Ja mislila sem kolonoskopijo, ampak nekje piše tudi koloskopija tako da zdaj ne vem več kaj je prav oz. mislim, da je oboje prav. V glavnem ja to je pregled črevesja-kruto rečeno-šlavf v rit.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koloskopija
17.4.2008 12:54:22   
lelčy
jaz sem bila  na kolonoskopiji že 4x. ponavadi sem čakala na vrsto nekje 3-4 tedne, imela pa sem jo v Rogaški Slatini pri dr.Bojanu Tepešu. Moram reč, da mi je bilo boleče samo prvič, drugače pa je samo nelagodno. saj če te preveč boli poveš in se zdravnik ustavi.
Ne se bat saj ne bo tak hudo.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koloskopija
17.4.2008 14:37:29   
snake
bila sem in je bilo kar boleče, predvsem ker sem imela vnetje...

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koloskopija
24.4.2008 10:46:53   
Magi*
1x bila na koloileoskopiji in me je bolelo za znort. ko je vstavil sondo not še ne, potem pa na prvem ovinku pa tako bolelo, da sem zahtevala, da je prekinu preiskavo. zakaj me je pa tako bolelo pa ne vem, ker naj ne bi bilo tako neprijetno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?