|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igre na roj. dnevu za 10 let
18.4.2008 19:43:14   
Anonimen
zanima me katere igre pripravite otrokom, ko praznujejo roj. dan , da se zamotijo in ne norijo non stop sem in tja???????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igre na roj. dnevu za 10 let
18.4.2008 19:56:30   
Kaliope
mi smo se radi igrali "igre brez meja" --> več postaj z različnimi igrami oz. spretnostmi, ki jih moraš narediti v čim krajšem času.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igre na roj. dnevu za 10 let
18.4.2008 20:01:48   
Anonimen
ali mi lahko kakšno poveš.......upam da ne bo dežja ker potem bomo mogli pač nekaj izvajati notri......

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igre na roj. dnevu za 10 let
19.4.2008 7:52:55   
lelaval
Pri nas se obvezno gremo med 2 ognjema - še midva zraven - naredimo tekmovanje, potem pa zmagovalna skupina dobi večjo nagrado, tista, ki zgubi, pa tolažilno. Tudi gnilo jajce se radi gredo, pa tekmovanje v metanju na koš, gumitvist - jih moram bolj učit user posted image , zanimivo je pa le, tekmovanje v skakanju s kolebnico, pa kaj se še otroci sami spomnijo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igre na roj. dnevu za 10 let
19.4.2008 10:25:41   
janchy
Ali pa razne družabne igre (monopoly, karte, pa razne novejše). To se greste lahko zunaj ali notri.

_____________________________

To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igre na roj. dnevu za 10 let
28.4.2008 19:49:14   
katjes
Mi tudi v maju praznujemo, pa moram do takrat pripraviti skriti zaklad. Imeli bomo cca. 5 postaj - otroci bodo šibali ene 6 okoli hiše, pa do gozda bodo leteli, pa po travniku - vse to se vidi od naše hiše. Mi pa manjka še ene dve fori na dveh postajah -
Če ima katera kakšno dobro foro, ji bom zelo hvaležna!


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?