|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 17:11:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: mika

komu pa vse razalagate svoje lažno samohranilstvouser posted image
ni mi jasno kako pa sosed, ki poda prijavo ve v kakšni zvezi živite s partnerjem in kaj vse zato dobite



No, to tudi mene zanima.


To se po moje kmalu razve. Saj že v šoli npr. ko prosiš za subvencijo za malico, moraš npr, povedat vzrok in tako pač poveš, da si samohranilka. To vem, ker je una moja znanka, ki je trikrat na istega ... padla, to morala narediti.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 17:28:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
Si ziher, da nisi kiksnila poklica pravnice?

Saj bom pravnica... nekoč... res NEKOČ... ne najdem poti do šole. user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 19:13:47   
pokica_
user posted image Več takih kot si ti Plemenita007 rabimo v tej naši ljubi Sloveniji. user posted image  Ko bom rabla kak nasvet se bom nate obrnilauser posted image user posted image , ko imaš res inf. iz prve roke.

Saj je tudi Tito rekel včasih: Znajdi se.....torej nič takega če se človek malo znajde...user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 19:31:34   
Anonimen
A to je bil Tito? Mater, jaz pa vedno rečem:"Mujo je reko - snađi se." user posted image

Ne, resno... zakone pišejo tisti, ki so za to usposobljeni (oz. NAJ BI BILI, pa imamo večkrat dokaz, da jim manjka usposobljenosti). Tisti, ki pa zakonov ne pišejo (pišemo?), pa imamo potem tri možnosti - ali jih bomo upoštevali, ali jih ne bomo upoštevali ali pa bomo iskali sredino. In kaj JE sredina? Za nekatere kršenje zakona, ampak tako, da te ne dobijo (npr. "samohranilke"), za nekatere pa tako, kakor je rekel moj kolega - "nije zakon, da se gazi, nego da se zaobilazi". Če ti določen zakon ne ustreza (ker smatraš, da si zaradi njega na slabšem - pa pustimo spet moralo na strani), boš pač vklopil tiste sive celice, ki jih premoreš in iskal (in morda celo našel) način, ki ti bo ustrezal. Edini pomislek je ta, da gre tvoja korist (ker je ponavadi finančna) iz davkoplačevalskega denarja (torej denarja večine ostalih), ampak se tolažiš s tem, da gre iz istega fonda tudi financiranje marsikaterega državnega sranje, za katerega imamo skoraj referendume, pa nič ne dosežemo. In če se že državno vodstvo, ki smo ga mi izvolili, odloči, da bo dajalo naš denar za svoje koristi (seveda pod krinko, da je to koristno za nas, davkoplačevalce), potem se tudi mi lahko odločimo, da bomo tisti del, ki smo ga mi prispevali v državno blagajno, pa so ga dali nekam proti naši volji, vzeli na drugem koncu nazaj. Pa smo tam, kjer želimo biti. Če že drugače ne gre.

Ampak raje še enkrat poudarim - kršiti zakon na omenjeni način samo zato, ker si požrešen, je svinjarija. Kršiti zakon na omenjeni način zato, da lahko sploh preživiš, ker so "usposobljeni" napisali tako "veleumne" zakone, pa podpiram. Pa če se kdo strinja z mano ali pa ne - imam pravico do svojega mnenja. In s tem, ko nekomu razložim nek zakon, tudi sama ne kršim nobenega zakona (če pa ga, potem ga pa tudi vsi odvetniki - in ko bodo pisali kazni, jo bom plačala kvečjemu v kompletu z ostalimi - potem pa vemo, kje smo).

Dokler bo država raje dajala NAŠ denar za Patrie, namesto za več vrtcev, me ne moti, če se ena ženska loči in postane "samohranilka", da bo lahko potem dobila mesto v vrtcu za otroka in da ji ne bo potrebno pustiti službe in vleči DSP-ja. Dokler bo država z zasebnimi investitorji zidala draga tržna stanovanja in dokler bo imela za subvencije pogoje, nedosegljive ravno tistim, ki subvencijo najbolj potrebujejo, namesto da bi sofinancirala gradnje neprofitnih stanovanj in nagrajevala zasebnike, ki bi se v to gradnjo spustili - do takrat bom podpirala najeme na črno in s tem povečevanja možnosti za pridobitev občinskega stanovanja. In dokler bom imela vsaj eno izkušnjo s kakšno od stvari, po kateri bo spraševala kakšna na RR in ki bo hotela takole "ogoljufati" državo, ki proti naši volji razpolaga z našim denarjem - do takrat bom dajala nasvete, kako se temu izogniti (pa vseeno, ali jih napišem javno, na ZS, na SMS ali pa povem osebno).

In tisti, ki bi me rad zato tožil, naj se postavi v vrsto. Veliko jih je pred vami. user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 19:41:28   
janca
Oh joj groza kok se eni obremenjuje z lažnimi samohranilkami. Ja in, pa kaj? Sej ne dobijo po 500 eur mesečno pomoči. Raje se obremenjujte s tistimi, ki kupujejo podjetja in si izplačujejo milijonske plače pa razne dobičke na naš račun. Da ne govorimo o raznih sodbah, ki zapadejo in jih plačujemo davkoplačevalci. To so zneski. Da o politikih in njihovih kampanjah, ki jih mi plačujemo sploh ne govorimo. Pol si pa eni delajo sive lase zaradi lažnih samohranilk, ki onim drugim tudi do gležnjev ne sežejo. Jst zato nimam nič več in nič manj, če kdo dobi pomoč ali če kdo kupi podjetje. Jst sem navajena, da pač moram vsak euro zaslužiti, se pač ne znajdem dovolj ali pa se mi tudi ne da iskati razne "luknje" v zakonu, kako bi človek lažje prišel do denarja. Sem pač skromna in porabim toliko kot zaslužim.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 19:42:36   
pokica_
 
Ja ja, to je bil Titouser posted image .

Plemenita007, kaj nebi ti kandidirala za predsednico RS? Vsem nam bi se pritisk znižal, ker ko gledam tele naše buđovane na vladi, mi kar slabo postaneuser posted image bi blo lepše in lažjeuser posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 19:57:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
Plemenita007, kaj nebi ti kandidirala za predsednico RS?

Tebi se je pa poslabšalo, ja user posted image . Jaz nisem za politiko, punca. Naredila bi točno to, kar je poskušal Kramberger, pa so reveža prej likvidirali - on bi vse dal državljanom, državo samo bi pa na kant spravil user posted image . Kar pomeni, da bi mene tudi hitro pospravili user posted image  (te želje obstajajo tudi brez predsedovanja, no user posted image ).

Ampak za nasmejat se pa je temu, ja - meni na Šubičevi user posted image .
- Nihče ne bi začel delati, dokler ne popije kave.
- Za sprejem v službo bi bila diploma na zadnjem mestu. Najprej mi pokaži sive celice, potem pa papir.
- Dokler ne bi imeli stanovanj vsi, ki nimajo kje biti (takorekoč), do takrat bi bila gradnja tržnih stanovanj in poslovnih stavb ukinjena.
- Politika zaposlovanja bi bila "malce" drugačne. Prvi, ki bi prijel v roke kramp, bi bil kakšen Strojan.
- Vrtec bi bil zastonj in šole tudi (kakor na Švedskem - s svinčniki in zvezki vred).
- UTOPIIIJAAA! user posted image

Bom jaz lepo kar odvetnica in vlekla iz dreka tiste, ki bodo v njem pristali zaradi takšnih zakonov - pa bom imela več od tega (nekaj za dušo in nekaj za v denarnico). user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
10.4.2008 21:04:38   
pokica_
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
11.4.2008 10:06:33   
noe
Dokler bo država raje dajala NAŠ denar za Patrie, namesto za več vrtcev, me ne moti, če se ena ženska loči in postane "samohranilka", da bo lahko potem dobila mesto v vrtcu za otroka in da ji ne bo potrebno pustiti službe in vleči DSP-ja. Dokler bo država z zasebnimi investitorji zidala draga tržna stanovanja in dokler bo imela za subvencije pogoje, nedosegljive ravno tistim, ki subvencijo najbolj potrebujejo, namesto da bi sofinancirala gradnje neprofitnih stanovanj in nagrajevala zasebnike, ki bi se v to gradnjo spustili - do takrat bom podpirala najeme na črno in s tem povečevanja možnosti za pridobitev občinskega stanovanja. In dokler bom imela vsaj eno izkušnjo s kakšno od stvari, po kateri bo spraševala kakšna na RR in ki bo hotela takole "ogoljufati" državo, ki proti naši volji razpolaga z našim denarjem - do takrat bom dajala nasvete, kako se temu izogniti (pa vseeno, ali jih napišem javno, na ZS, na SMS ali pa povem osebno).

In tisti, ki bi me rad zato tožil, naj se postavi v vrsto. Veliko jih je pred vami.
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
user posted image user posted image user posted image user posted image , Plemenito za predsednikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
11.4.2008 10:28:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: janca

Raje se obremenjujte s tistimi, ki kupujejo podjetja in si izplačujejo milijonske plače pa razne dobičke na naš račun. Da ne govorimo o raznih sodbah, ki zapadejo in jih plačujemo davkoplačevalci. To so zneski. Da o politikih in njihovih kampanjah, ki jih mi plačujemo sploh ne govorimo.

----------------------------------
Se strinjam!
Itak pa so marginalci (Romi, homoseksualci, sedaj zgleda tudi samohranilke..) idealni krivci za vse, kar je narobe v naši državi.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
11.4.2008 11:18:35   
mojamura
kvazi samohranilke sicer ne podpiram....ker sem pač po defaultu prepoštena. sem bila enkrat prava samohranilka oz. enostarševska družina pa nisem imela od tega bogve neke koristi.

sem pa stokrat bolj da denar davkoplačevalcev dobijo naše kvazi samohranilke, kot pa tisti romi, ki nikjer ne delajo, se vozijo z neregistriranimi avti, pa imajo bajte na črno postavljene - pa jim kao živ user posted image nič ne more!!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
12.4.2008 16:28:24   
Anonimen
Mojo sosedo preverjajo že lep čas in tudi mislim da nič ne odkrijejo.Smo pa dobili vsi sosedje poziv, da povemo kje kdo živi.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
12.4.2008 18:18:10   
janjja
res en tak karakter da se še k te dobijo kregaš da nisi skupaj Fak kaj vse folk ne dela za keš. Čudovit vzor otrokom


Se strinjam in vesela sem da z možem nisva niti pomislila na to možnost glede na to da sva tri leta živela neporočena z malim otrokom.

Pa sva rabila dena , verjemite. Samo to se mi zdi zelo nizkotno in njemu hvalabogu tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
13.4.2008 20:51:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja777
Smo pa dobili vsi sosedje poziv, da povemo kje kdo živi.

Smem vprašati, od koga ste dobili poziv?

Ker če vam ga je poslal CSD (ali MDDSZ), potem ga lahko vržete v smeti. CSD in MDDSZ nimata te pristojnosti (zakonske podlage), da komurkoli, ki v postopek ugotavljanja lažnega samohranilstva ni vpleten, nalaga obveznost podajanja informacij. Edino, ki vas lahko vpraša, kaj veste in ali sploh kaj veste, je sodišče, pa še to ne s pozivom, da sporočite, ko bo kaj in če bo kaj, ampak z uradnim vabilom na sodišče (kot morebitna priča) na obravnavo zaradi suma storitve kaznivega dejanja goljufije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
13.4.2008 20:55:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

Mojo sosedo preverjajo že lep čas in tudi mislim da nič ne odkrijejo.Smo pa dobili vsi sosedje poziv, da povemo kje kdo živi.


Koliko ima pa otrok?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
14.4.2008 13:53:05   
saša80
če dovolite dodam svoj komentar....

nimam nič proti, da se vsak človek znajde po svoje in dobi še kako potreben denar, ki ga nikoli ni preveč..se mi pa to zdi skrajno nesramno do tistih, ki pomoč resnično potrebujejo pa ne dobijo tistega, kar jim pripada in bi jim še  kako prav prišlo.




(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
14.4.2008 16:34:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saša80
se mi pa to zdi skrajno nesramno do tistih, ki pomoč resnično potrebujejo pa ne dobijo tistega, kar jim pripada in bi jim še  kako prav prišlo.

Se strinjam.
Ampak ne da pomoči ne dobijo zaradi "samohranilk", temveč je ne dobijo zaradi "veleumnih" zakonov, o katerih sem že nekajkrat pisala. Sistem bi bilo potrebno spremeniti, potem pa tudi "samohranilk" ne bi bilo več. No, davki bi seveda ostali user posted image .

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
14.4.2008 18:01:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: saša80
se mi pa to zdi skrajno nesramno do tistih, ki pomoč resnično potrebujejo pa ne dobijo tistega, kar jim pripada in bi jim še  kako prav prišlo.

Se strinjam.
Ampak ne da pomoči ne dobijo zaradi "samohranilk", temveč je ne dobijo zaradi "veleumnih" zakonov, o katerih sem že nekajkrat pisala. Sistem bi bilo potrebno spremeniti, potem pa tudi "samohranilk"


Tako bo, dokler bodo taksni zakoni in dokler bo druzbeno sprejemljivo mnenje, da je to samo iskanje luknje v zakonu in ne goljufija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
19.4.2008 23:38:30   
andie
Plemenita, a si pravnica? Sma v istem fahu?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
20.4.2008 16:51:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andie
Plemenita, a si pravnica? Sma v istem fahu?user posted image

Nisem (še) pravnica. Zaenkrat sem samo... hmmm... trn v peti (nekaterim). user posted image

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
22.4.2008 22:27:04   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: janca

Oh joj groza kok se eni obremenjuje z lažnimi samohranilkami. Ja in, pa kaj? Sej ne dobijo po 500 eur mesečno pomoči. Raje se obremenjujte s tistimi, ki kupujejo podjetja in si izplačujejo milijonske plače pa razne dobičke na naš račun. Da ne govorimo o raznih sodbah, ki zapadejo in jih plačujemo davkoplačevalci. To so zneski. Da o politikih in njihovih kampanjah, ki jih mi plačujemo sploh ne govorimo. Pol si pa eni delajo sive lase zaradi lažnih samohranilk, ki onim drugim tudi do gležnjev ne sežejo. Jst zato nimam nič več in nič manj, če kdo dobi pomoč ali če kdo kupi podjetje. Jst sem navajena, da pač moram vsak euro zaslužiti, se pač ne znajdem dovolj ali pa se mi tudi ne da iskati razne "luknje" v zakonu, kako bi človek lažje prišel do denarja. Sem pač skromna in porabim toliko kot zaslužim.


Saj se po svoje strinjam z vsem, kar si napisala ampak najbolj se pa vseeno strinjam z zadnjima dvema stavkoma. To se mi zdi pošteno. Pa ne da tisti, ki res nimajo za preživetje ne bi smeli dobiti pomoči!  Ampak bedno se počutim ko vem, da delam tudi za eno sosedo in eno sestrično, ki se jima ne da delati in izkoriščata sistem.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
22.4.2008 22:28:38   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

če pa kdo zna kakšno pravno luknjo izkoristit, pa kr naj.


ja seveda da je kraja, če ne bi bila ne bi bilo sankcjoniranouser posted image
Oz. goljufija je, obtožijo te za goljufijo.
Če bi bila pravna luknja te nebi mogl obtožit. K neki je luknja v zakonu, da se znajdeš, drugo da pa namerno daješ lažne podatke, torej goljufaš, z namenom da se okoristiš.

Pa nism fouš, se mi smiljo taki ljudje k misljo da so jim vsi neki dolžni pa da bi mogli drugi njihove otroke preživljat. Država nam ni dolžna dat nič, saj nam ni ona nardila otrok. Starši naj bi skrbeli za otroke....nekateri pač to počnejo tako da delajo, nekateri pa tako da goljufajo.
Tist k pa nardi otroka za državo, prčakuje da ga bodo drugi preživljali....je pa itak čudn.
Drgač pa.....a veš kdo je država? Vsi tepci k delamo pa davke plačujemo. Torej smo mi dolžni preživljat tuje otrokeuser posted image

Ma itak že miljonkrat prežvečena tema. Brezveze debatirat o tem. Eni pač mislimo da smo za svojo družino dolžni sami poskrbet, eni pa pač misljo da so dolžni drugi. Ne bomo nikol skupej pršli. Zato sploh brezveze debatirat. Sm svoje mnenje že miljonkrat napisala.


Se podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
23.4.2008 7:55:25   
ejša1
Meni se tudi zdi lano samohranilstvo nepoteno.

Na sosed, ki je zelo dober oetov prijatelj, se "gre" to igro. Z "eno" sta neporoena in ena je prijavljena na naslovu pri svojih starih, ki je samo par hi vstran od njihovega doma. Dejansko sta seveda skupaj in ona ne hodi v slubo ampak skrbi doma za gospodinjstvo. Eden otrok je e odrasel (se pravi, da je polnoleten), se pa splaa po njihovem to poet zaradi drugega otroka. Najbolj zame motee je to, da je sosed direktor (in delni lastnik) enega podjetja s priblino 200-300 zaposlenimi in da jim dejansko niesar ne manjka! Pa tega ne govorim zaradi zavisti (priznam, da tudi nam "ne gre" slabo), vendar pa ne razumem, kako nekdo, ki res ima dovolj tako izkoria sistem. V konni fazi se verjetno, nekomu drugemu, ki bi pa ta sredstva resnino potreboval, ne morejo podeliti, ker jih enostavno ve niuser posted image .

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
23.4.2008 9:00:49   
mighi
Sem proti izkorianju sistema ...delo naj bo vrednota, in potenje, ne pa kako bo kdo kaken zakon zaobel in pokasiral par 100 / mesec od drave. Ko pa otroci odrastejo pa v jok pa na drevo.user posted image

oz. na zavod in spet po socialno podporo.

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
23.4.2008 9:50:30   
Poloncka
Smem vpraati, od koga ste dobili poziv?

Ker e vam ga je poslal CSD (ali MDDSZ), potem ga lahko vrete v smeti. CSD in MDDSZ nimata te pristojnosti (zakonske podlage), da komurkoli, ki v postopek ugotavljanja lanega samohranilstva ni vpleten, nalaga obveznost podajanja informacij. Edino, ki vas lahko vpraa, kaj veste in ali sploh kaj veste, je sodie, pa e to ne s pozivom, da sporoite, ko bo kaj in e bo kaj, ampak z uradnim vabilom na sodie (kot morebitna pria) na obravnavo zaradi suma storitve kaznivega dejanja goljufije.
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Nimas pojma. Zakon o splosnem upravnem postopku poznas, kajne. Na podlagi tega se strokovni delavec odloci, katera dokazila v postopku potrebuje (npr. v postopku ugotavljanja upravicenosti do DSP). In ce odloci, da potrebuje izjave pric (sosedi, kdorkoli...) lahko na zaslisanje tistega tudi povabi. In ga naceloma privede tudi s pomojo policije, e se tisti ne odzove. In ga ima monost tudi denarno kaznovati, e se ne odzove. Vse to je ZUP. Ima pa CSD na podlagi zakona o socialnem varstvu ugotavljati dolocene zadeve. Pa se nekaj: v tej temi si nametala ze en kup neumnosti o postopkih CSD, da kar glava pece. Neuke ti seveda nasedajo, zal premalo poznas uporabo zakonov v praksi, zato jih napacno razlagas. Saj vem, da hoces dobro, samo vse pa le ni res, kar si zapisla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?