|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 8:51:49   
sani1
Dobro jutro...

Danes sem pa tako zaspana. Res ne vem kaj mi je...

nana35- ja res je bilo vsega. Samo jaz bom rekla na včerajšnja trenja in na goste v studijo. Da  to je življenje. In res je treba začeti doma...
sem se pa nasmejala potem uni zadnji kaj je že Likar ali kako se piše ko je rekla, da voditeljica ni primerna. Halo.
Tako je, vsak ima daljinca in lahko preklopi in v končni fazi izklopi televizijo. In se raje posveti svojim otrokom ali pa partnerju ali psu ali pa vzame knjigo v roke... Televizija je itak en velik manipulator z ljudmi...  
Jaz osebno gledam BB in se zraven smejim. Nekateri so mi bolj simpatični nekateri manj.Tako kot v življenju.  Vedno pa navijam za napačnega...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 9:08:03   
vaney
jutro.

mi smo spet spali z 2x hranjenjem ponočiuser posted image , zdaj pa mali vriska na ležalniku in tepe igračkeuser posted image , jaz pa moram zrihtat stvari, da počasi odrineva klepetatuser posted image user posted image user posted image

lep dan vsem


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 9:08:27   
sani1
Sem raje poslala odgovor, ker se mi je zdelo, da bo računalnik zablokiraluser posted image user posted image user posted image

No skratka. Zdej pa ne vem več kaj sem hotela še pokomentirat... Emšo me daje...user posted image

Katee- bo zdej dež ali kaj. To vreme me pa res jezi...




_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 9:22:36   
katee
sani: dopoldne še naj ne bi bilo dežja. Upam, da bo vreme zdržalo en čvek.

Jaz bom šla od doma ob 10.40, če bo pa prej začelo deževati, se pa pač ne bomo dobile. Ampak jaz mislim, da bo še zdržalo.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 9:29:59   
klepetka



samo da se pofočkam i n zaželim dobro jutro ,ker šibamo na sonce.Bom čisto kratka .user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: vaney

mi smo spet spali z 2x hranjenjem ponočiuser posted image ,



to je pri nas na nočnem redu in je pravi luksuz ,če se zbudi samo 2x.Tud danes je bilo tako.

sani,nana,škoda ,da semzamudila včerajšnja trenja.Po vajinem tukajšnjem  komentiranju je bilo očitno zelo zanimivo.

 triš ,ja zgodila se je revolucijauser posted image -moj avatar pa touser posted image

tako ,zdaj pa grem še Lan ozrihtat ,pa ajd ven

lep dan
aja ,včeraj sem pa zvečer malo mimo usekala;skoraj ob polnoči sem vam napisala "lep večer"user posted image user posted image .SEm pol še nekaj rogovilila po hiši,(sem pomivala po tleh)pa me je ob pol enih Lana nagnala v posteljo


_____________________________



(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:01:01   
martinca
klaja, meni je tam tud full všeč. je bolj odmaknjeno od ceste, tak da se lahko otroci kamot igrajo. in ne rabiš non stop za njimi laufat. pa še hrana mi je dobra. pa tudi dost je dobiš. no zdaj pa sem fajn reklamo naredla. upam da bom imela kaj od tegauser posted image

klepetka, user posted image za nov avatar. res je lepa ta tvoja pupika.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:06:19   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Pa še potenje... Gašperju se kar nogice potijo. Sicer pa ni čudno, koliko čez cel dan prebrca z njimi user posted image

user posted image user posted image user posted image  se smejim, ker je pri nas isto. Ji nogice umijem zjutraj in zvečer, pa še ene umazanije od nogavic se nabere med prstki user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Jutri bo pa verjetno zelooo dolgočasno tukaj user posted image Boste vse kofetkale razen Štajerk. Skratka, uživajte tako Belokranjke in Dolenjke kot tudi Ljubljančanke user posted image Pa še za nas se naklepetajte. Pa upam, da bo katera imela kakšnega sineka zraven, sicer bo čez vikend katastrofa od vremena user posted image

Pri nas bodo imeli user posted image prevlado in upam, da bo to res vplivalo na vreme, ker me že pošteno jezi tole "sprenevedanje".

Glede polivanja imamo mi vsake toliko časa prave poplave. Ravno včeraj jo je spet "zvilo" in vse ob 10.00 vse ven vrgla, takoj ko je pojedla. Sem morala vse povštre in deko oprat, Nejo pa kar skopat, ker je imela vse lase mokre. Ampak ona je faca in se je samo veselo smejala.

klepetka avatar je fenomenalen. Razumem zakaj si toliko časa čakala, da ga zamenjaš.user posted image

katee če išeč kakšne cenejše plenice ti jaz priporočam Muellerjeve. Se mi zdi, da so jih pred kratkim malo posodobili, imajo elastični trakec kot Pamperske, pa tudi tako debele se mi več ne zdijo. Jaz sem se kar za njih odločila in sem zelo zadovoljna. Jih pa uporabljamo samo čez dan, ponoči imamo kar Pampersko.

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka
dolenjke ,belokranjke ,prijeten čvek jutri.Pa da se nam ne bo preveč kolcal o,ko nas boste obirale.user posted image

itak.user posted image user posted image user posted image

Sva bili pa zadnjič pri moji mamici in je Neja "najdla" mojega medveda in rezultat user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:11:19   
martinca
to vam morram zdaj povedat.

sem klicala za te subvencije za mlade družine. in mi je ona gospa tam rekla da:
- mora prizidek bit pisan na partnerja in da če bo gradbeno dovoljenje izdano pred decembrom 2008 bova drugo leto uveljavlja subvencijo za leto 2008 in tekoče leto 2009. kar pomeni da bova dobila 1800 evrov. user posted image user posted image user posted image to pa je že nekaj. saj ne moreš verjet, da bova dobila od te naše države nekaj nazaj.
kak sem sedaj vesela.user posted image so mi kar polepšali ta turoben dan

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:14:37   
katee
sunny: sej mullerjeve sem kupila, pa mi niso tako dobre. Sedaj samo zbiram izkušnje glede plenic, ker se mi res butasto zdi kupit cel paket, potem pa ugotovim, da so slabe. No, sej jaz tudi tako delam, da takrat ko vem, da ne bo kakal, mu dam mullerjeve, ponoči pa obvezno Pamperske.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:15:07   
katee
martinca: upam, da boste vse zrihtal do roka, da dobite nekaj subvencije user posted image user posted image

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:21:16   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: martinca

to vam morram zdaj povedat.

sem klicala za te subvencije za mlade družine. in mi je ona gospa tam rekla da:
- mora prizidek bit pisan na partnerja in da če bo gradbeno dovoljenje izdano pred decembrom 2008 bova drugo leto uveljavlja subvencijo za leto 2008 in tekoče leto 2009. kar pomeni da bova dobila 1800 evrov. user posted image user posted image user posted image to pa je že nekaj. saj ne moreš verjet, da bova dobila od te naše države nekaj nazaj.
kak sem sedaj vesela.user posted image so mi kar polepšali ta turoben dan


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Martinca vsaj nekdo bo lahko to koristiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:23:43   
TRIŠ
Zdej se grem pa počasi rihtat za čvek,čeprav mi je danes nekam čuden dan.Zjutraj sva z Žanom vstala in se potem nazaj ulegla in do sedaj dremala.No Žanček še sedaj spi,zato da bo potem lahko rogovilil ko bo mamica čvekalauser posted image .Upam da ne bo dežekuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:34:10   
mml
martinca  super nvoica user posted image

sunny Neja je pa prav navdušena nad medvedom user posted image , sploh sta si pa po velikosti precej podobna user posted image

klepetka user posted image  za nov avatar, zdaj si pa že res čisto prava RR profesionalka user posted image

mala pikica in nana user posted image  za nove zvezdice...

Gašper in Neža vse najboljše za 4 oziroma 3 mesece razveseljevanja staršev user posted image


Mi smo pa včeraj prvič v življenju obdelvoali vrt (mislim kot družina, jaz sem ga prej, ko še nisem bila poročena) in je bilo prav zabavno. So nam sosedje odstopili nekaj zemlje. Glavni problem je, da sem si jaz predstavljala, da bo to ene taka gredica 3x4 m, je pa 4x 20 m user posted image . Manca je uživala in hodial naokrog z grablajmai in motiko in pomagala, vmes vsaj 10x potacala poflancano solato, tako da me prav skrbi, kakšen bo pridelek user posted image . Matic je pa užival v vozičku in se igral z igračkami. Je bil ves čas buden in ni nič nergal...upam, da bo tako tudi naslednjič, ko se bomo šli kmetovanje user posted image . Po uri in pol je imela Manca vsega zadosti in je rekla, da gre v garažo vozit kolo user posted image , no po tem je še počakala, da sta z očijem zalila...

Mi smo dobili tudi iz drugega vrtca pošto, da je Manca sprejeta, tako da sedaj se pa moram dokončno odločit v kateri vrtec bo šla. 95% sem za tistega, ki je bliže moji službi...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 10:47:02   
martinca
Gašper in Nejc vse najboljše za 4. mesec!user posted image user posted image

Neža vse najboljše za 3.mesec!user posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 12:25:05   
ursalara
Čaw punce!
Triš se bom slikala in prilepla frizurco da jo bose videle!Zobek ne buba več upam da se nisem pohvalila prehitro!
Mala pikica čestitke za rolanje joj jaz se moram tudi malo spravt rolat že prav pogrešam ta šport!
Katee instant internet je res super zadeva plačuješ pa mesečno naročnino!Z prenosnim  modemom se lahko priklopiš kjer koli samo mora imeti mobitelov signal,res se ga splača imet!
Odvisnice od RR saj če nimate instant interneta lahko dosptopate do RR tudi preko interneta na mobiju je še lažji se prikolopiti na plaži!
Nana ja trenja sem gledala zanimivo kaj ne?Se pa strinjam z tvojim komentarjem glede BB!
Klepetka čestitke za avatar!

Včerja je pri nas bil super dan smo ga res izkoristili Lara se je smejala na glas joj kako je to lepo slišati in je že ful prefrigana in si misli zakaj moram jaz imeti štunfke gor jih bom raje dol vrgla in tako se zdaj že uči kako mora štunfke dol metat!

Uživajte danes na čveku pa ne preveč klepetat ker pri nas se že oblači!





_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 12:34:00   
aurora6
Glede vrtca sem jst poslala ogromno vlog mislim, da v vse vrtce razen na Fužinah ter Polje ker se mi je zdelo fajn  predaleč aja pa na Bežigrad v eno enoto ker je moja bivša tašča tam ravnateljica pa se mi ne da ukvarjat z njo pa najbrž njej tud z mano ne hihihihiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Na začetku sem dobivala negativne odgovore zdej sem pa dobila od vrtca v bližini pozitiven odgovor in ne glede na to še zmeraj mislim da v Ljubljani je to postal velik problem in še vedno se mi ne zdi prav, da se nihče ne zgane in naredi kaj na tem področjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 12:35:26   
aurora6
Vse najboljše slavljenčkom. Bom raje tko čestitala ker zmer koga pozabim..........

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 13:02:07   
aurora6
Dobila sem od Hipp-a vzorčke sam so not samo dva čajčka tri brošure pa dva vzorčka kremicuser posted image  

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 13:15:34   
ursalara
Aurora-škoda res nisi edina ki je dobila samo to od hippija sem slišala že od več mamic,ne vem mogoče jim je pa zmanjkalo robe kaj pa veš!Jaz sem dobila cel kompletek!

Ne vem katera je že spraševala če nosimo otročke še v lupinici ne jaz ne jo kar dvignem in tako nesem ker drugače je že pretežko!

< Sporočilo je popravil ursalara -- 25.4.2008 13:17:09 >


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 13:49:16   
Lusa
benika-vem ,da si se že nekako potolažila za aparatek ,ampak želim ti povedat ,da pa vseeno ta njegova napak ni tako huda kot pa če bi bilo kaj narobe kromosomsko.In tehnika tako hitro napreduje ,da pa bo mogoče čez čas le se kaj našlo za njegove uhice

anchikka-se lahko 1x zmenive v ribiškem

klepetka -nimam nič proti ,če bosta daša in gašper ......user posted image Imaš ti tud eno takšno zapeljivko ,ki te očarauser posted image

lunca-lepe slikce

klaja-tvoje slikce so tud tako lepe pa julija je mala prava srčica

martinca-prečudovita nevesta boš.Jaz bi tud še 1x.user posted image

mml-tvoj mali princ pa zgleda tako kot če bi se že plazil tam pod igračamiuser posted image

mala pikica-kaj imaš novo frizuro ,me že firbec matra kako zgledaš.Jaz imam najboljša par cm laskov ,v 1minuti oprane ,par sekund želeja in je že končana frizurauser posted image

Vsi slavljenčki ,ki ste že praznovali in še boste vse NAJ ,NAJ

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 14:13:00   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: sani1


Jaz osebno gledam BB in se zraven smejim. Nekateri so mi bolj simpatični nekateri manj.Tako kot v življenju. 


sani tudi jaz.Se strinjam s teboj.Voditeljica pa se meni osebno zdi čisto vredu in simpatična,iznajdljiva in sploh ok,mi je všeč,ker ima namazan jezik,pa po moji oceni je tudi razgledana oseba.In danes komaj čakam,ker petki so mi v poseben užitek.

Midva s Klemnom sva bila v mestu in v Europarku,malo sva pa res nakupovala,dobil pa je samo Klemen,kupila sem mu dve šilt kapici,ene rumene hlačke in zraven rumeno belo polo majčko (čeprav mi gredo ti ovratniki ful na živce)pa en veliki slinček in pižamico za poletje.In še bele čeveljčke oz.teniske. Bo kar šik!!user posted image
Pri nas je bilo sončno dopoldne vse do zdaj,zdaj pa se pripravlja po moje fajn deževen dan.

klepetka,pa je bilo res zanimivo pri trenjih,jaz ponavadi tega ne spremljam,sem pa včeraj gledala,ko ponavadi gledam BB,pa ga nisem.Je bilo to bolj zanimivo.

sunny m.,Neja je tvojega medota lepo obdelovala...

martincauser posted image user posted image za subvencije!

katee,jaz uporabljam vseeno Pampers active fit z mrežico in Pampers Baby dry,so oboje preizkušene in nikoli še niso zatajile.



Gašper vse naj,najboljše,mali lepotec!user posted image
Neža,vse naj,najboljše tudi tebi!user posted image

Nejc,vse najboljše!!user posted image



_____________________________

:))


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 14:28:38   
nana35
ursalara-Tudi jaz sem dobila samo testerčke od Hippa,pa mi zdaj sploh nič več ne koristijo,ker je Klemen že večji,dojim pa tudi ne več.Škoda..

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 15:33:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 15:36:41   
nana35
Nalin,res je,lanski BB se mi je zdel najprej katastrofa,vse tisto prepiranje itd..., zdaj pa ko gledam letos,pa ne morem verjeti,da so tako vzkipljivi,da se skoraj da ne stepejo,se obrekujejo non stop,kričijo en na drugega...In ko zdaj primerjam,je bilo lani milina proti letos.
Ampak gledam pa ga vseeno rada in ga bom spremljala do konca.

_____________________________

:))


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Sončki januarčic 2oo8
25.4.2008 15:52:18   
martinca
nana, super za nove cotike. pa bo Klemen res šik. men je tudi BB zanimiv. ga rada gledam.

ursalara, jaz sem tudi dobila testerčke. pa ni bilo vse to noter kar si ti napisala.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?