|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako naj pije
26.4.2008 10:27:41   
Laubica
Moj mali noče flaše iz lončka z nastavkom ne zna z žlico se ne napije -iz česa mu naj dam pituser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako naj pije
26.4.2008 12:12:10   
stellam
jaz sem vztrajala z lončkom z nastavkom in zdaj kar sama veselo pije iz tega lončka.prvo smo se čisto polili pa se je potem le naučila.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:36:16   
Laubica
Jaz sem mu iz malega kozarčka dala sicer je celi moker ampak nekaj je popil

< Sporočilo je popravil Laubica -- 26.4.2008 18:40:42 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:38:11   
bina30
Kolk je pa star??

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:41:10   
Laubica
6m

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:44:44   
Anonimen
Ah, z našim je enako. Dojim ga, pa pravijo, da dobi vso potrebno tekočino. Kaj pa vem. user posted image  Na stekleničko se mi zdi brez veze, da ga navajam. Ga niti ne mislim. Ma niti ne zna. Ko mu dam magični lonček, grize ustnik. Z žlico pa gre vse mimo...

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:48:47   
bina30
Moj je star 5m in je polno dojen. Tudi ni hotel (in še noče) sprejeti flaške, tako, da sem mu čaj dajala po žlički. Dala sem ga v ležalnik in mu lepo na jeziček dala čaj. Pa je kar popil.  Potem pa sem kupila flaško od Nuk-a z "račjim" cucljem in iz tiste še kar spije par požirkov.  Sicer pa dojeni otroci ne potrebujejo dodatne tekočine, čeprav sedaj ko bo vedno bolj toplo, mu bom jaz vseeno še naprej dajala čajček, sploh ker tako švica.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako naj pije
26.4.2008 18:52:03   
Laubica
Saj moj je tudi polno dojen -no zdaj sva začela z uvajanje GH in na pregledu so ugotovili da ima premalo železa in mora sirup pit zraven pa sok z vitaminom c in zato se zdaj mučima z pitjemuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako naj pije
26.4.2008 19:48:48   
suzanamai
Moja pije edino iz navadnega kozarca, sicer je potem ponavadi full mokra, vendar sem se že navadila in jo kar obložim s plenico ali brisačo, da si nama ni potrebno preobleči. na začetku je v kozarec namakal samo jeziček, po parih dneh pa je že delala požirke. Se ji full dobro zdiuser posted image , stara je 6 mesecev.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako naj pije
26.4.2008 20:55:25   
baja*
Jaz sem mojega 6 mesecev izključno dojila, potem pa sem mu začela dajat za pit po žlički. Verjetno se po žlički res ni napil, samo se je itak z dojenjem odžejal. Kar hitro zatem sem začela z uvajanjem pitja po kozarčku in je ful hitro osvojiluser posted image . Od takrat naprej skoz pije iz kozarca. Flaške nikol nismo imeli, po magičnem lončku pa ni znal pit (je samo ustnik vlačil po ustih).

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako naj pije
26.4.2008 21:58:14   
sandra85
moj se je sicer navadil pit, je pa nekaj časa pil le če sem mu namočila krpico in je cucaluser posted image ampak je vsaj pil (in to kr precej) zdaj pije iz lončka ali iz navadne lastične flaške, ki jo kupiš v merkatorju in ima cucelj

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako naj pije
27.4.2008 10:52:52   
Laubica
Sem tudi tisto flašo z cuclom probala pa tudi ni šlo-bomo kar z kozarčkom samo da bo en čas poplava user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Spontani splavi
MioBambino

Koliko spontanih splavov ste imele?

nobenega (58%)

1 (30%)

2 (7%)

3 (2%)

več kot 3 (2%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!