|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 21:12:04   
lefairyon
punce ne se sekirat...sej nas je kar nekaj gor, ki pač nismo tolk prijavljene pa nismo v koraku z uporabnicami, ki so že dlje tukaj...sam meni osebno ni nobena slaba...glede postov je pa tako...če me zanima preberem, včasih komentiram, se pa ne vtikam tam, kjer ne vidim razloga da bi se...

lp, nadi


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 21:17:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 21:25:58   
lotoska
Kovač, zakaj pa sploh hočeš to vedeti?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 21:29:37   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Kovač, zakaj pa sploh hočeš to vedeti?


To se tudi jaz sprašujem, ker je več kot očitno, da noče vedet.user posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 22:02:25   
daša
Kljub vsemu še vedno raje pogledam kaj je napisala kovač ali pa deja 27, pa ne vem katera še , ki ni "in". Ker od Volge in Nives (pa še kakšna bi se našla) že naprej vem, da zanjo samo!!!! špikniti. Očitno so popolne in jim je vse neumno, ampak dolgčas pa ful cel dan, ko skoz tukaj "visijo". Pa da o menjavi dlake oz. nickov in izpisih ne govorimo.

No, zdaj me pa napadite!!!
Čav pa dobro spite.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 22:09:30   
Pia73
Spet sem nekaj zamudila,...... user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 22:25:56   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Spet sem nekaj zamudila,...... user posted image


Jaz itak vedno zamudim. user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 22:50:00   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Spet sem nekaj zamudila,......


Jaz itak vedno zamudim.


Nič nista zamudile - samo 1. stran si preberita - Volga ima vse rada.
user posted image user posted image  Samo mene ne user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
25.4.2008 22:57:07   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Spet sem nekaj zamudila,......


Jaz itak vedno zamudim.


Nič nista zamudile - samo 1. stran si preberita - Volga ima vse rada.
user posted image user posted image  Samo mene ne user posted image user posted image


Boga, boga saj te imam jaz rada. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 8:16:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Spet sem nekaj zamudila,...... user posted image


Jaz itak vedno zamudim. user posted image


No, od leta 2008 sva že dveuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 8:34:50   
Blejka26
sej mogoče se pa mora kaj takega dogajat,da je mal zanimivo..user posted image user posted image user posted image no ravno žalitev ne maram,mal akcije pa..men ste vsi prav posrečeni res..in vam pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tiste ki ste prijazni in neprijazni

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 11:20:41   
oka
Ponavadi se ne vtikujem v take debate kot je tale, priznam pa, da jih preberem (sploh okoli polne lune so zanimive). Se pa sprašujem ali ne bi bilo dobro začeti upoštevati načelo: ravnaj z drugimi tako, kot želiš, da oni ravnajo s teboj. Tiste, ki žalite, bi vam bilo všeč, ko bi žalili in zasmehovali vas?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 11:24:31   
Blejka26
okauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tko se govori

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 12:16:04   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Uff, toliko odgovorov in to nesmiselnih... Se vam da? user posted image user posted image


Veš kaj, če ti ne razumeš, ne pomeni, da je vse nesmiselno.user posted image


Ti si pa tak vedno najbolj glasna, v resnici pa.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 17:09:33   
radenska1
IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse

Uff, toliko odgovorov in to nesmiselnih... Se vam da? user posted image user posted image


Veš kaj, če ti ne razumeš, ne pomeni, da je vse nesmiselno.user posted image


Ti si pa tak vedno najbolj glasna, v resnici pa.... user posted image user posted image user posted image



Ja, še meni se smili user posted image user posted image user posted image user posted image  bogica si.
Ampak, važn je, da si pumpaš svoj ego, ki je očitno poškodovan že nekaj časa.user posted image

KOVAČ , meni si zanimliva osebnost.user posted image user posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 20:41:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Prosim za pojasnila podkrepljena z dokazi.

Hvala, pa karkoli že boste napisale!




Ne gre za to da so punce nesramne do tebe, ampak da res znaš na smešne načine popestrit RRuser posted image
Malo si preberi svoje poste ter vsebino tem ki jih odpiraš (kot je npr. ta) in mislim da ti bo vse takoj jasnouser posted image user posted image
Pa brez zamere sevedauser posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 20:57:13   
kovač
Ja na smešne načine res, ker sem ena redkih, ki se znam iz srca nasmejat. In se znam hecat tudi iz sebe. Samo zato si ne zaslužim, da od nekaterih dobim tudi žaljive besede. Morda sem preveč občutljiva včasih. Samo kot sem rekla se ne sekiram več dosti, ker je ta forum anonimen in se med seboj ne poznamo. Vidim, da je nekatere dneve obiskanost manjša in opažam, da je že kar nekaj ljudi tu gori spremenilo svoje nicke. Morda zato, ker so bili že preveč prepoznavni ali pa so jih imeli nekateri na piki in najlaže je zamenjati nick. Samo jaz sem prepoznavna pod tem in ga ne bom spreminjala. Pa če sem zato za nekatere ne vem kaj vse.
Je pa res, da znam postavljati zanimive teme, ki so zelo obiskane. In kaj je tu narobe, da sem tudi smešna, saj nam to primanjkuje.
Dobro vem kaj vse sem pisala in ne bom brala svojih postov. Zakaj bi se sramovala tega, da sem stvari delila z vami. Večina in zna držati samo v sebi.
Pa tudi prav če me nekateri imate zato za ne vem kaj vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
26.4.2008 22:12:50   
lindy
user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
27.4.2008 10:10:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Spet sem nekaj zamudila,......


Jaz itak vedno zamudim.


Nič nista zamudile - samo 1. stran si preberita - Volga ima vse rada.
user posted image user posted image  Samo mene ne user posted image user posted image


Lelavalček, veš, da te imam rada user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
27.4.2008 13:05:13   
Anonimen
Eh, kovač, kaj se sekiraš sploh? Poglej kako malo število postov imaš, pa te že vsi poznamo! Zame kljub mojim 2000 objavami in nekaj malega več mogoče katera sploh še ni slišala user posted image , zate pa vse! Pa to je ful dober začetek! Pri 3000 objavah boš carica tukaj na RR. To, da s(m)ouser posted image nesramne do tebe je pa zato, ker takšne enostavno s(m)o. Se boš počasi morala navadit user posted image

Ma, si ne predstavljam RR-a brez Albine, pardon Volge in brez Nivess user posted image . Jz pa itak nisem nesramna, vsaj namenoma ne (razen do (fanatične) Shanie)user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
27.4.2008 13:44:52   
puncica
o marička a jaz nisem več glavni jamravec tle gor al kaj user posted image user posted image user posted image , sicer pa jaz kovač pa deja pa lemama (če sem prav prebrala) nimam nič proti vam, ker sploh ne vem kdo ste in kaj pišete user posted image user posted image . Dejte se skulirat, pa ugasn RR če ti kdo kaj čudnga napiše, pa pejt ven na luft 10× zadihi in bo svet kr lepši.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tud mene itak noben ne mara, tako ja sem mogla tole napisat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
27.4.2008 14:12:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica



Tud mene itak noben ne mara, tako ja sem mogla tole napisat user posted image user posted image user posted image



meni si čist kul! Samo želim si lahko, da bi bila moja hči pri teh letih tolk pametna user posted image user posted image

Aja, pa pozabila sem pri mojem prejšnjem postu dopisat: naj se vam jebe kaj si kdo misli o vas, še najmanj pa, če vas sploh ne poznauser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
28.4.2008 6:56:23   
srki
To je občasna moda na RR, da se sprašuje, kaj si kdo misli o njih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
28.4.2008 10:45:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zakaj ste nesramne do mene?
28.4.2008 11:10:44   
Lepotica
Kovač, ne sekiraj se. Od takih, ki skos nekaj žalijo, podjeb... in se delajo pametne ne tujih temah, dejansko ne boš našla, da bi same odprle kakšno zanimivo temo. Pa tudi sicer ne napišejo nič pametnega. Pač imajo čas, nezadovoljne so same s sabo in morajo to na nekoga strest, ker so doma "pod mizo". Ne sekiraj se za njih. So pač take "sorte".

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?