|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska
2.5.2008 12:32:41   
kepica
Punce, prosim, pomagajte. Imam hudo drisko, sem pa v 6. tednu nosečnosti. Kaj lahko vzamem proti driskiuser posted image Traja že cel teden in me bo pobralo, če je ne bom ustavila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: driska
2.5.2008 13:56:03   
budulove
Caje lahko piješ za ziher. Tukaj sta dva linka:

http://www.mb-lekarne.si/index.php3?p=izdelki_borovnica&SID=623706d11601b459888cb18ee5317d1f

http://www.mb-lekarne.si/index.php3?p=izdelki_caj_proti_driski&SID=623706d11601b459888cb18ee5317d1f



(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: driska
2.5.2008 14:16:34   
pomar*ANČA*
jaz sem vzela linex

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: driska
2.5.2008 20:22:22   
kepica
Evo, punce. Sem se usedla mal za računalnik in mal pobrskala po netu. Bo verjetno še kateri prišlo prav, zato dodajam nekaj nasvetov, ki sem jih našla čisto slučajno na netu, svetujejo pa, kako pozdraviti razne nosečniške tegobe, med njimi tudi drisko. Jaz se že zdravim z borovnicami in ogljem. Verjamem, da bo še kateri prišlo prav. Zame upam, da bo tole čimprej zaleglouser posted image user posted image
http://www.obalne-lekarne.si/Iz_stroke/Noseenost/noseenost.html


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: driska
4.5.2008 15:54:59   
lotty4
O boga

Jest sem tud mela drisko, pa mi je dohtrca svetovala PERORALNO REHIDRACIJSKO SOL, da ne dehidriraš in da ti pomembne soli ostanejo v telesu. Kupiš jo v lekarni in jo piješ po požirkih čez cel dan. Imej zelo suhe obroke, kot so jedi iz riža malo posoljen ali krompir, izogibaj se sadja in zelenjave ki te nadriska. Pa žemlje ali pa kos kruha ali pa preprčenc mal grickej čez dan, meni se je pol kar umirilo. Me je pa čist oželo, da sem se pol kr cel mesec pobirala na noge. Upam da sem ti pomagala

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: driska
5.5.2008 15:04:16   
kepica
hvala lotty4
Sem šla potem v soboto v lekarno in dobila kapsule Prolife. Jemlješ jih 2x na dan in ne moreš verjet, da sem se porihtala v enem dnevuuser posted image user posted image  Prej pa cel teden nič. Tko da...user posted image  Prolife. Se bom zapomnila za vse večne čase. Drugače pa..seveda...ob vseh tvojih naštetih zadevicahuser posted image
Hvala punce za nasveteuser posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: driska
6.5.2008 10:12:48   
lotty4
No fajn sam da si se poštimala. Vem kako je ko si res že popolnoma izmučen pa morš še zmer na wc dirkat.  Zdej se pa kar mal pocrklaj!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?