|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DM babylove
5.5.2008 20:09:22   
butt3rfly
imam eno vprašanje.
danes sm bla z mojim malim v posvetovalnici, kjer so me vprašali, če mu še vedno dajem milumil, tako kot sem nazanje navadla. odgovorila sem, da smo malemu zamenjali mleko. sedaj mu dajem od DM-a babylove, ki ga zelo vredu prenaša. in je dohtarca skor v zrak skočla, češ to je pa SLABO, ker vsebuje ta mlečna formula ŠKROB. in sm bla skoraj paf, ker mi nč ni blo jasno, kaj je pa zdaj s to znamko. pa še mal sm se ustrašla, da bi malčku zdej s tem škodovala. vprašala pa tud nism, kaj je narobe, če uživa škrob z mlekom.
mi zna katera povedati, zakaj ne bi smel škroba uživat????user posted image za foro sm šla gledat še sestavine na milumilu, ki ga moja dohtarca tak v nebese kuje. in lej ga šmenta-ma skor isto vsebnost škroba kot babylove.še manj jasno...user posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DM babylove
5.5.2008 20:34:26   
noe
Jaz sem prvim nekaj časa devala Bebo, pa jo je tud skor kap ko sem ji povedala.Aptamil in Novolac pa sta najboljša, normalno če kasirajo od njih. Ne se sekirat, vsak pač hvali svoje.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DM babylove
5.5.2008 20:41:56   
ZmajTolovaj
Meni se tudi zdi, da gre samo za ime oziroma sploh ni rečeno, da je aptamil kaj boljši, odvisno od otroka, kaj mu paše. Če babylove prodajajo, že mora biti neoporečno, pa še mali ga dobro prenaša, tako da po moje ni panike. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DM babylove
5.5.2008 20:50:54   
klarisima
Tudi moja pupa obožuje babylove user posted image
Sem pa ji poskušala dati tudi Novolac in je obrnila glavo vstran user posted image
Meni je važno, da ga ona dobro prenaša in da ji je všeč user posted image
Ti poslušaj svojo user posted image in boš naredila prav...sicer pa, babylove dela podjetje Humana, ki naj bi bilo med vodilnimi na področju otroške prehrane, tak da ne vem zakaj so pametne te dohtarce user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DM babylove
5.5.2008 20:59:15   
marinci
Meni se je tud to zgodilo.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2475922&mpage=1&key=&#2502967

_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DM babylove
5.5.2008 23:09:13   
stellam
mi smo imeli tudi to mleko in smo bili zadovoljni. drugega sploh ni hotela piti.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DM babylove
6.5.2008 22:50:06   
Anonimen
Ali katera daje svojemu otroku Babylove 1, mi lahko piše na zs prosim?

(odgovor članu stellam)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DM babylove
6.5.2008 23:00:31   
Anonimen
To mleko je od Humane. Zakaj Aptamil in Novalac - reklama. Mi smo sedaj  na Bebi HA in sem celo slišala, da bodo začeli pediatri svetovati tudi to. user posted image Čeprav baje, kakor berem, to mleko ni bilo preveč pohvaljeno. Ko pa smo mi rasli gor je bila pa samo Humana. Pa še zdaleč verjetno ne tako pregledano. Ena znanka, ki dela v pediatriji mi je po vprašanju, katero mleko bi ona za svojega imela rekla, da tistega, ki je najmanj komplicirano. Namreč dostikrat se je kakšna stvar, ki je bila tisti čas, ko je prišla ven na tržišče, prehvaljena, nato pa ugotovljena brezpotrebna ali celo škodljiva. Pa še nekaj; škrob je v vseh AM, ne vem zakaj taka panika? Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 6.5.2008 23:01:59 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DM babylove
8.5.2008 8:40:47   
barika
moj je tudi pit BL mleko, zdej je pa na aptamil comfortu...samo zaradi prebave in ker je v lidlu 3 € ceneje kot v vseh drugih trgovinahuser posted image , pa ni bilo nobenih problem, so pa tudi mene postrani gledal, češ kaj mu to devam za eno mleko, pa da je novalac ful boljši itd...
zakaj eno mleko ni dobro za otroke (DM) zato ker pediatri nimajo nič od tega, pa ker je prepoceniuser posted image user posted image
v glavnem, če je na polici, potem že ustreza standardom, ne???

drugače je pa tale tema vsaj 3x že odprta in načetauser posted image ,
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DM babylove
8.5.2008 9:24:42   
mišk
Naša tudi že od petega meseca pije Babylove mleko, pa je vse v redu. Okus ji ugaja, prebava je v redu,... Nimam kaj rečt.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DM babylove
11.5.2008 21:12:16   
snežka 7
Mi smo uporabljali Aptamil že v porodnišnici ter kake 2škatli potem doma.Naša pupa je imela grozne krče zato mi je patronažna svetovala naj zamenjam mleko. Pa smo nekaj časa imeli Bebo pa je bilo isto, potem pa sem rekla,da bom poiskusila še dm babylove če je vse skup isti šmorn. Stara je 4 m pa ga še vedno pije in ga zelo dobro prenaša, krčev pa tudi nima več. Mene sploh ne moti da to mleko zdravniki ne odobravajo. Ko me vprašajo v posvetovalnici, kaj ji dajem pa rečem,da Aptamil ker hočejo samo to slišat.
Če ga otroček dobro prenaša ga priporočam, ker ni nič slabši od drugih, ki so bistveno dražji. Sestavine pa tako lahko preveriš in vidiš da mu nič ne manjka ali ima česa preveč.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DM babylove
12.5.2008 8:04:24   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Meni se tudi zdi, da gre samo za ime oziroma sploh ni rečeno, da je aptamil kaj boljši, odvisno od otroka, kaj mu paše. Če babylove prodajajo, že mora biti neoporečno, pa še mali ga dobro prenaša, tako da po moje ni panike. user posted image

Se podpišem.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?