|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 11:06:00   
Lea2007
Mene pa zanima, če poznate katero trgovino, ki bi imela na izbiro blago za otroško postelnino. Ko sem gledala je izbira zelo revna. Rada bi kako lepo, žvahno blago, da bi naredila postelnino.
Zanima me pa tudi, kje bi dobila kako blago, da bi dala preoblečt rabljen, strgan avtosedež.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 11:08:28   
mojsoncek
Ena trgovina z blagom je v hali D pod Emporiumom (tukaj sem jaz kupovala), pa v City parku je ena.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 11:56:52   
Leiah
Pa v BTC-ju hala A (v kleti) sta dve trgovini z meterskim blagom, najbolj revno izbiro ima tista v city parku (kolikor sem jaz uspela videti).
V hali A je v eni od teh dveh trgovin fajn, ker imajo blago dolzine 280 cm in se da lepo sesiti posteljnino, ne pride dosti ostankov! V drugi pa prodajajo na kg (vsaj ko sem jaz kupovala zase), kar se tudi splaca!

_____________________________

Lp

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 15:45:42   
Lea2007
Super, hvala vama za info...Bom šla pogledat.

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 15:49:17   
tancho
Če imaš koga, ki bi ti prinesel blago iz IKEJE, se ti pomoje fulll splača. Meni je tam kolegica kupla blago, ker namervam sešiti poletno dekico za v voziček.
Se mi zdi smešno dajati po 20 in več evrov za tanke bombažne dekice, predvsem pa mi niso všeč motivi. Je pa ta  blago iz 100%bombaža in se lahko pere na 60 stopinj. user posted image Jst sm npr. vzela tega levo zgoraj. Imajo pa tudi kar ugodne posteljnine: klik . Se mi zdi, da se res splača! LP

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blago z otroškimi motivi!
6.5.2008 15:58:21   
rija
Lea, jaz vem, kje dobiti res krasne živopisane bombaže...ampak če te zanima, me kontaktiraj na zs.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blago z otroškimi motivi!
22.5.2008 20:46:14   
pety78
Riiiijaaaaa............... ku ku!user posted image

_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?