|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 10:20:39   
Pupa1
Pozdravljene!

Kupila sem prosene kosmiče od Alnature v DM. Sem zasledila na forumu, da jih punce uporabljate za zgoščevanje juhic, omak....itd, za vaše malčke. Zdaj me pa zanima, ali lahko te kosmiče samo stresem v že pripravljeno juhico na krožniku in zmešam oz. zgostim, torej da teh kosmičev oz. kaše ne pogrevam ali prevrevam v juhi, ampak dejansko res le za zgoščevanje na krožniku  (ker navodila na zadnji strani škatle so, da jih moram pripraviti z mlekom in vodo ali le z mlekomuser posted image , se ne spomnim, sem že škatlo vrgla stran.user posted image ..). Danes bi dala te kosmiče v govejo juhico, pa ne vem, da ga ne bi kaj biksnila... Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 10:37:41   
biga
Jaz jih vmešam v juho ali sadno kašico proti koncu kuhanja ali pa, ko je jed že v krožničku. Jih ni treba kuhat ali pogrevat, tudi v jogurt bi jih lahko vmešala.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 10:51:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Jaz jih vmešam v juho ali sadno kašico proti koncu kuhanja ali pa, ko je jed že v krožničku. Jih ni treba kuhat ali pogrevat, tudi v jogurt bi jih lahko vmešala.


Jaz naredim isto - s kosmiči.

Kašo se pa kuha.

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:03:52   
Pupa1
user posted image Ma saj zdaj pa ne vem: da ni tisto od Alnature prosena kaša in ne kosmiči (škatlo sem vrgla stran). Čeprav meni zgledajo kot kosmiči... A se pozna, da baš nisem neka poznavalka kuhne, kajuser posted image . Jaojao...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:09:35   
Anonimen
Jaz sem v DM-ju kupila prosene kosmiče od Alnature, pa niso bili v škatli, temveč v vrečki. user posted image  
Ajdovo kašo, pirino, ovseno itd to pa vse kuham (Zlato polje).

(odgovor članu Pupa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:22:31   
Pupa1
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Jaz sem v DM-ju kupila prosene kosmiče od Alnature, pa niso bili v škatli, temveč v vrečki. user posted image  
Ajdovo kašo, pirino, ovseno itd to pa vse kuham (Zlato polje).


Tianna, saj moji so tut v vrečki, sam itak vrečka je pa bila v škatli (taki rumeni), na njej je pa pisalo (na zadnji strani), kako se pripravi... A govoriva o isti zadevi? No, a to so pol kosmiči, a ne. To potem ni treba kuhat, kot sem razumela? Tnx

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:38:45   
Paštetka
Alnaturini proseni kosmiči so v vrečki in ne škatli. Mogoče imajo zdaj kakšno novo pakiranje,...

poslikaj, da vidimo. Ker tisti kosmiči, se ne kuhajo in jih lahko daš na koncu v juhe, da se raztopijo, da so bolj mehki, sploh na začetku uvajanja, lahko jih daš v kompot, sadne kašice, jogurte, narediš zelenajvni polpet ...




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:46:22   
Paštetka
evo to je to:

user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 11:48:12   
Anonimen
No, mi imamo te. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 12:01:09   
Pupa1
Hvala, Paštetka,
u pišuka,potem pa imam jaz napačno zadevo oziroma imam proseno kašo in ne kosmiče, ker to ni to. Pa še prodajalko sem posebej prosila za kosmiče, se prav spomnim, sam res nisem nič preverjala, kaj piše na škatli, ker se mi je mudilo.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 12:36:51   
mateyka
jaz mam ene v škatli in ene v vreči - oboje alnatura. na obeh piše kosmiči (eni zgledajo kosmiči kot od čokolina, ti so v škatli; drugi pa kot teli na slikci zgoraj) in obojih se kao ne kuha. vsaj piše ne na nobeni vrečki/škatli da je treba kej kuhat.
une kosmiče v škatli ma naša ful rada s kompotom za zajtrk ali večerjo. ta druge pa sem zadnjič dala v juhco, pa so ratal sluzasti - po moje sem jih prehitro not dala, bi morala še bolj proti koncu not vmešat..
ta v škatli takole zgleda:
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.5.2008 12:38:44 >

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 12:42:17   
Paštetka
ja taki kot jih ima matejka so za mlečne kašice, kot razni linoti, in druge kašice, ki jih ponavadi mamice dajejo za večerjo kot samostojen obrok ali zajtrk user posted image .

Aja, pa moja slikica je slučajno od ovsenih kosmičev in ne prosenih, ampak je pakiranje enako.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 11.5.2008 12:51:55 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 13:52:27   
Pupa1
Yes! MAteyka, točno take imam jaz (se spomnim škatle)! Tnx! Ok, pol to so kosmiči!user posted image  Fajn, potem bo pa danes za kosilo goveja župca, zgoščena s temi kosmiči. user posted image  dober tek vsem

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 14:13:17   
Paštetka
pupa, to niso glih kosmiči za v župo user posted image , ampka kakšno mlečno kašico . Čeprav, verjetno ne more biti glih user posted image .

kot bi dala kakšen lino v župo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
11.5.2008 14:41:14   
mateyka
ne ne, ti kosmiči nimajo nobenga okusa. so tko nevtralni kot recimo riževi kosmiči od alnature. zato pa mora met tekočina nek okus - zato mi damo kompot. lahko bi pa tud mleko.. goveja juhca se mi zdi tud čist fajn. al pa kaka zelenjavna mineštra je tud za popapat s temi kosmiči user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Alnatura-prosena kaša/kosmiči
13.5.2008 10:25:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Aja, pa moja slikica je slučajno od ovsenih kosmičev in ne prosenih, ampak je pakiranje enako.



Ja se mi je zdel napis neki  drugačen user posted image , ma embalaža je enaka. user posted image

Evo:

user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?