|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:10:48   
Anonimen
Cunje vam bom prej poslikala z Nokio (digitalca mu je mulc raztrešču user posted image ) in poslala na e-mail, da ne boste potem kaj ropotale user posted image . Ostalo pa tut, če hočte.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:14:51   
pikalonca
Sem ti posla zs. Za enkrat hvala, ampak še veliko lažje pa bo ko bomo videle slikce. Čeprav jaz vedno trdim, da šenkanmu konju se nikol ne gleda v zobe. Jaz kar dobim šenkano ponucam, če pa ne rabim, pa šenkam naprej, pa nas je več zadovoljnih.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:17:33   
Anonimen
Nč bat. Kar je zapackano, ratrgano, polomljeno, sprano ali kakorkoli drugače uničeno (odvisno, za kaj gre), bo romalo direktno v kanto. Tolk šašava pa nisem, da ti nekomu poslala polomljene gugalnice, žoge, ki puščajo ali cunje, s katerimi niti tal ne moreš več pobrisati. user posted image  Kar bom pošenkala, je celo in uporabno, samo vprašanje je, kaj in komu je/bo všeč.

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:19:23   
miki8
Hey, hey mene pa zanima, če imaš mogoče hojco in pa stajico?pa pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:20:22   
Anonimen
Stajico imam (uprablja se za shrambo pliškotov user posted image  in nimam pojma, kako je možno, da je pri tem mulcu ostala cela), hojco pa tudi, ampak je pa bolj tako-tako. Skupaj še stoji, no. user posted image

(odgovor članu miki8)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:25:16   
Spark
Plemenita, a imaš mogoče žensko kolo in stolček za na kolo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 11:33:53   
Anonimen
Kolo imam, ampak je predpotopno oz. iz obdobja 300 let pred leseno žlico. user posted image  Je pa celo in vozno. Nope, stolčka za na bicikl pa nimam, ker se tudi jaz na biciklu ne vozim.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:03:00   
pikalonca
Kaj pa kakšni čeveljčki od 20-27 bi se tud našli? Pa kakšne risanke bi bli tudi veseli.user posted image  Si verjetno nisi mislila, da te bomo tako obrale, a ne? Poznam ta občutek selitve, ko ti vsaka škatla viška hodiuser posted image , saj smo se že dvakrat selili in upam, da nikol več.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:05:21   
Anonimen
Čevlji so zagotovo in to začuda nekaj popolnoma celih oz. novih, ker jih je dete preraslo, preden smo mu jih uspeli prvič obuti (smo rekli, naj najprej ta stare ponuca - na, evo, potem so bili pa ta novi premajhni user posted image ). Z risankami smo bolj švoh (jih ne kupujemo, ampak samo z Interneta kaj posnamemo, drugače pa mularija kar lepo TV gleda, če hoče user posted image ).

Čim manj škatel, tem bolje, ja.

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:10:36   
pikalonca
No super potem bi se pa tudi za čeveljčke priporočala. Sedaj bom pa nehala, naj še kaj za druge ostane.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:11:44   
Anonimen
Saj sem že zadnjič rekla, da bom kar "garage-sale" naredila. S to razliko, da ne bom prodajala, ampak naj vsakdo odnese, kar želi in kolikor mu znese. user posted image

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:19:55   
Putka
Garage sale je dobra ideja!

Kaj pa baby alarm? Kakšna posteljnina za novorojenčka? Prijateljica bo rodila julija, je še študentka in bi ji karkoli prav prišlo.

Zimski pajacek za 6 mesecev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:21:43   
Anonimen
Baby alarma nimam (pri nas kar vpijemo user posted image  - ne vem, kako bo to v bloku izgledalo user posted image ), posteljnina bi se našla (ampak bom prej preverila, če je res OK), pajacek pa ziher. Unisex.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:30:50   
Putka
Super! Se zmenimo za prevzem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 12:44:03   
Anonimen
Babe... jst mam za dons dost teh škatel... sem poklicala dedca in me pelje na sladoled zdele, da ne crkem (čeprou je že pomislu, kolk bi blo luštn, da bi se me znebu user posted image )... če se boste spomnle, kva rabte, pa kr tle napište al pa na ZS... pridm do večera nazaj... papa.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 13:02:47   
higuys
hm , malo mi je čudno, da razdajaš..mislim kaj boš pa zadržala zase? Vsaj gate pa zobno ščetko si pusti. Sicer pa je res boljše, da razdajaš kot , da doma kopičiš pa, da se ti še plesen gor naredi.
A ja, rabim pa ne nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 13:06:01   
Strawberrie Cherrie
Ja, plesen je res precej trdovratna reč. Ta zadeva gre res samo s kakšnim res agresivnim sredstvom dol. 

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 14:39:41   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Klinc, Spark, dva mulca mam. Nobene smrklje. user posted image  Ampak se najde tudi kaj unisex.


Če maš pa fantka, bi pa jest kakšno oblekico rabila. Star je zdele 9 mesecov. Kaj pa kakšna igrača, za to starost?


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 17:47:05   
Anonimen
Knjige? O, marija, kolikor hočeš.


O, knjige, fajn.

Lahko mi samo posodis, do naslednje selitve...user posted image .

Pa upam, da bo moja prej kot tvoja...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 20:24:08   
Zamima
Zakaj se že selite???? user posted image user posted image user posted image A se niste prd kratkim selili v bajto? user posted image Sory, ampak nisem bila zdaj nič na tekočem user posted image

Nekaj bi pa res imela od tebe, ziher sem da imaš user posted image tole pesem v mp3  user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 23:16:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
hm , malo mi je čudno, da razdajaš..mislim kaj boš pa zadržala zase?

Morda ti je to malo čudno, ampak meni pa niti najmanj. Kaj pa naj počnem s stvarmi, ki jih moja otroka ne potrebujeta več , so pa še vedno OK? Tretjega otroka še za kar nekaj let ni v planu in kot najemnica se mi niti pod razno ne da vsega vlačiti s sabo. Pa knjige, ki sem jih že prebrala in na katerih se samo nabira prah, pa igrače, ki sta se jih otroka naveličala, a so še cele, pa kompleti (še zapakirani) kavnih skodelic, ki jih imam malo morje... in podobno. Oprosti, vendar ne potrebujem. Prodajati se mi ne da (nimam niti časa za oddaje oglasov, klepete s potencialnimi kupci, sedenje doma in čakanje, da kdo pride, pregovarjanje za ceno). Zato podarim. Tudi meni so na RR še marsikaj podarili, pa tudi jaz drugim. Zdaj imamo pač spet eno rundo. user posted image
Vsaj gate pa zobno ščetko si pusti.

Ježeš... a je res izpadlo, kot da podarjam svoje gate in zobno ščetko? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: abc100
Če maš pa fantka, bi pa jest kakšno oblekico rabila. Star je zdele 9 mesecov. Kaj pa kakšna igrača, za to starost?

O, to se bo pa našlo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
O, knjige, fajn. Lahko mi samo posodis, do naslednje selitve...

Prav. Kaj pa bereš? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
Zakaj se že selite???? user posted image user posted image user posted image A se niste prd kratkim selili v bajto? user posted image Sory, ampak nisem bila zdaj nič na tekočem user posted image

Selimo se, ker so stroški previsoki za moj žep. V hišo pa smo se preselili marca 2007. user posted image  Komad pa dobiš na CD-ju (če ga ne boš prej sama posnela od kje). user posted image


(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 23:32:08   
barika
Plemenita, mi pa "zbiramo" lego kocke, če jih maš kej viška povej. sam poglej moj "domači kraj"user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A rabte kej?
19.5.2008 23:36:47   
Anonimen
Unih original nimam, ker so mi predrage. Samo tiste ta večje imam (niso ravno Lego).

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A rabte kej?
20.5.2008 9:20:46   
Zamima
Plemenita, kje na CD-ju? user posted image Ne kapiram user posted image ,.... daj če boš ga lahko zrihtala mi ga prosim pošlji user posted image
hvala user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A rabte kej?
20.5.2008 12:35:12   
kameleonka
Vidim sicer, da si oddala že veliko stvari, napisala pa si tudi, da imaš otroške obleke za starost 7-10 let. Jih je še kaj na voljo?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?