|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse ki..
20.5.2008 15:26:29   
Blejka26
otrokom pri 7ih mesecih dajete že skoraj vse za jest oziroma ,ki ne komplicirate glede hrane,bi rada vprašala kdaj ste jim začeli dajati soljeno hrano,oz,tako hrano kot jo jeste vi za kosilo.Poznam nekaj primerov ki že pri 6ih mesecih tko jedo..jaz sem pri prvi full komplicirala,sedaj pri drugi pa niti ne in ji včasih tud dam kaj zraven če imamo npr.rižoto..in ji ne kuham posebaj.Ali imajo pol vaši otroci kakšne težave al je vse v redu..nočem da bi kaj naredila narobe

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse ki..
20.5.2008 15:29:48   
kristinaj
naša ima 13m......je vse, s tem, da ji solim manj kot nam, ker sem mnenja, da ravno soli ne potrebuje v ogromnih količinah, pa tudi jaz sem sorte, ki jem skoraj plehko.... ..... naredim kosilo za vse s tem da je manj soljeno.... mi si dodamo sol po potrebi....

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse ki..
20.5.2008 15:33:26   
Lunc_a
Nihče ne govori,da se ne sme solit,ampak v manjših količinah lahko

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse ki..
20.5.2008 21:46:55   
Naja30
Naša je začela jest z nama pri cca 9m. S tem, da sem manj solila kar dolgo in tudi zdaj, ko je stara 18m ne pretiravam s soljo. Raje uporabim začimbe.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse ki..
20.5.2008 23:17:21   
janja
Naš je star 7 mesecev pa mu hrano tudi malo solim. Je pa tko, da kuham za vse skupaj (no razen prepovedanih živil). Vzamem stran za njega in nam dosolim. Zaenkrat ni bilo nobenih problemov. Dokler mu pa nisem nič solila, pa mi ni pojedel niti žličke.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse ki..
20.5.2008 23:19:18   
sandra85
naš je isto kot mi od 8,5.m
solim pa normalno-mogoče malo manj (saj ne jemo pretirano slane hrane)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 0:11:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse ki..
21.5.2008 10:42:03   
*kinnie*
zelo malooo mu solim od 6,5 meseca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse ki..
21.5.2008 15:02:35   
sergi
Jaz sem naši začela čisto malo solit nekje po 7 mesecu. Zdaj pri 9 pa že kar dosti stvari skuham skupno, vendar zelo malo soljeno.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse ki..
21.5.2008 17:37:39   
nananaja
midva hrano dosoliva pozneje, skupej jemo od 7m skoraj vse razen ekstremov v začimbah.

(odgovor članu sergi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?