|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vegetarijanka
21.5.2008 7:44:14   
Malincek
Zdravo!
Zanima me, koliko punc je bilo v času user posted image  vegetarijank? Katera mogoče celo veganka? Sama sem vegetarijanka že skoraj 9 let in seveda je namen tak tudi za nosečnost. Ker pa želim, da bi bilo vse ok, me zanimajo izkušnje vege mamic, kako se prehrana obnese v tem čarobnem času?
Lep dan vsem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vegetarijanka
21.5.2008 7:45:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Malincek

Ker pa želim, da bi bilo vse ok, me zanimajo izkušnje vege mamic, kako se prehrana obnese v tem čarobnem času?
Lep dan vsem user posted image


čarobno.

(odgovor članu Malincek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vegetarijanka
21.5.2008 7:59:53   
jolly123
obnese se čisto v redu. Tako kot vsaka normalna prehrana, če gledaš na to kaj ješ. Kri imam v redu, hemoglobin se mi ne manjša je pa res da jem raznovrstno hrano. Kar pa verjamem, da po 9-tih letih vegeterijanstva prakticiraš tudi sama. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vegetarijanka
21.5.2008 11:12:15   
Anonimen
Enkratno! Kri super, voda super;-), vse super. Kar se veganstva tiče, tudi poznam nekaj ženskic, ki so bile veganke med nosečnostjo in tudi vse brez problemov. Aja, pa nikar se ne pusti (tudi raznim zdravnikom, babicam itd.) zmesti glede železa, vitamina B12, mleka in mlečnih izdelkov itd. Sem se ravno zadnjič pogovarjala z enim zdravnikom naklonjenemu vegetarijanski prehrani, koliko posvetijo na faxu prehrani - brez komentarja, predvsem pa vegetarijanski prehrani - NIČ! Tudi v starševski šoli se to lepo vidi, kajti na tistih svojih diapozitivih in PP predstavitvah še besede vegetarijanstvo nimajo prav napisano. Toliko o tem...

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vegetarijanka
21.5.2008 21:58:22   
Malincek
user posted image ja če jim že sama beseda dela probleme je vse povedano user posted image
kaj pa presna, je katera mogoče poskusila s tem?
za železo me sploh ne skrbi, ga imam čez 134, sicer nisem noseča, ampak vem da pesin sok, pa sok kake špinače dela čudeže user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vegetarijanka
24.6.2008 18:53:58   
Ayo
Jaz sem bila 12 let vegetarijanka, potem sem se decembra 06 odlocila, da zacnem z mesom (1x na teden), marca 07 sem zanosila in mi je meso zacel smrdet, tako da ga celo user posted image spet nisem jedla.
Dec 07 sem rodila zdravega fantka, 4540g in 55cm.

< Sporočilo je popravil Ayo -- 24.6.2008 18:55:19 >


_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Malincek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?