|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OHLADIL SE JE
30.5.2008 11:58:46   
Anonimen
Z moji sva v vezi že več kot deset let in je sedaj nastopila kriza,ki traja že dobrih 6 mesecev.Seksava samo še enkrat na mesec,pa še takrat na mojo pobudo.Prej sva skoraj vsak dan (no malo pretiravam)in bila zelo ljubeča ter razumevajoča drug do drugega.Sedaj pa se je zelo spremenil.Imam občutek,da komaj prenaša mojo prisotnost,saj vedno postane razdražliv,ko se ga hočem dotaknit ali z njim začet pogovor.Zvečer  ponavadi seti pred TV in tam zaspi tudi do jutra in bognedaj da ga zbudim,ker je se namuli kot kak otrok.Poskušala sem že vse mogoče ampak je z vsakim dnem slabše.To napetost med nama je začel opažati tudi sin,ki je na pragu pubertete,kar me še najbolj skrbi.
Da bi imel drugo skor ne verjamem,ker hodi redno domov iz službe,pa tudi drugače je skoraj vedno doma,tak da to odpade ali pa zna tako dobro skrit.Je pa postal ljubosumen na mene,sploh če se lepo uredim ,kar pa delam že od začetka najine zveze.Vedno skrbim za telo in to ga sedaj moti.Že če pridem od frizerja(pa grem sam enkrat na mesec,da nebo pomote)me gleda kot da sem z lune padla in vedno ima kako negativno pripombo...Včeraj je bil nek znanec pri njem zaradi službenih zadev in mi je zvečer že navrgel,da sem ga skoraj pojedla z očmi.Postregla sem mu samo kavo in dodala neko vljudnostno frazo ter se odstranila,ker mi je ta znanec bolj kot ne antipatičen.Znan je kot velik ženskar,mogoče je moj zato tak reagiral,kaj pa vem.Čisto sem na koncu z živci in verjetno bom tej agoniji naredila konec.user posted image Čeprav moram rečt,da ga imam še vedno rada ampak tak živet ne morem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:06:38   
lelaval
Njemu je postalo vse monotono, ne želi pa, da bi ti slučajno kje drugje uživala. Dajta se vsest in resno pogovorit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:09:05   
Anonimen
Morda mu je pa spolna moč upadla, da se te izogiba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:27:30   
blue sky
Pogovorita se o težavi, ki jo imata, kajti nihče drug vama ne more pomagati. Pa upam, da se bo srečno izteklo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:31:10   
SINEJA
V vsaki vezi pride včasih do trenj.Tu je pomembn samo pogovor in nič drugega.Lahk da ima kje kake težave,povprašaj ga malo.
Želim ti,da se čim bolje razplete.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:39:57   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Njemu je postalo vse monotono, ne želi pa, da bi ti slučajno kje drugje uživala. Dajta se vsest in resno pogovorit.


Pogovor, samo pogovor.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 12:40:20   
*Junona*
...pa čimbolje rešita.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 13:04:13   
arabela*
pogovorita se,saj tako ne moreta živet.Nekaj je sigurno na tem,da se tako obnaša.
Samo tista ljubosumnost mi je malo čudna.A prej ni bil al kako??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 13:44:45   
mojamura
temu se reče kriza srednjih let. Verjetno opaža, da se mu telo stara, da mu spolna moč peša, da je čedalje bolj utrujen in ne more razumeti, kako si ti lahko še vedno tako sksi in lepa on pa na koncu z močmi.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 14:06:30   
Netopirčy81
Verjamem, da je pogovor najboljša rešitev...Kaj pa, če se partner niti pogovort noče?? No ja, pol je pa najbrž tu še kak zakonski posvetovalec ali pa konec a ne user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 16:08:34   
Naja30
Po moje mu je dolgčas oz. vse monotono. Vsega je naveličan, nič novega se ne dogaja pri vaju. Tako razberem iz obanašanja, ki si ga opisala.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 19:42:59   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

temu se reče kriza srednjih let. Verjetno opaža, da se mu telo stara, da mu spolna moč peša, da je čedalje bolj utrujen in ne more razumeti, kako si ti lahko še vedno tako sksi in lepa on pa na koncu z močmi.


Podobno razmišljam. Nekaj ga očitno teži.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 21:15:57   
Teya*D.
Mogoče pa se ne počuti več tako ljubljenega in se sprašuje za koga se urejaš. Ampak ne gre mi v glavo zakaj zdaj, ko pa to počneš že ves čas.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OHLADIL SE JE
30.5.2008 21:48:09   
klarisima
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

temu se reče kriza srednjih let. Verjetno opaža, da se mu telo stara, da mu spolna moč peša, da je čedalje bolj utrujen in ne more razumeti, kako si ti lahko še vedno tako sksi in lepa on pa na koncu z močmi.


Tudi jaz tako mislimuser posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OHLADIL SE JE
31.5.2008 20:09:52   
Anonimen
Čisto sem na koncu z živci in verjetno bom tej agoniji naredila konec.user posted image


Daj kaksno sibico vrzi, preden zapres vrata :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OHLADIL SE JE
1.6.2008 23:55:33   
massylou
Krizo ima. Probleme.
Pogovorit.
Pa kak kompliment mu daj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OHLADIL SE JE
3.6.2008 7:35:06   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Verjamem, da je pogovor najboljša rešitev...Kaj pa, če se partner niti pogovort noče?? No ja, pol je pa najbrž tu še kak zakonski posvetovalec ali pa konec a ne user posted image


Skoraj dvomim, da se moški ne bi želel pogovarjat, če pogovor teče s pozitivnim prizvokom. Če mu poveš kaj vse naredi dobro in ga takoj ne bombardiraš z negativnimi stvarmi, se bo odprl ali pa vsaj razmislil. Potem pa mu poveš kaj si želiš, vprašaš kaj si on želi, da bi zveza bila kvalitetnejša.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OHLADIL SE JE
3.6.2008 7:49:02   
silvya
Juha se tudi ohladi, če je ne pustiš na toplem štedilniku.


Kaj ti hočem povedati, da je potrebno vsak dan skrbeti, da ni dolgčas, da so majne težave sproti rešene, da ne postanejo velike.
Sedaj bo pa potrebno pač juho pogreti. Trajalo bo dlje časa in potrebno bo več truda.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OHLADIL SE JE
7.6.2008 22:17:37   
Nacka
Pogovor je res najboljša rešitev, ampak ko so stvari že preveč daleč, je verjetno težko vzpostaviti odkrit, sproščen pogovor. Sploh če drezamo ženske z občutljivimi temami v moške, se le-ti lahko zaprejo. Jaz bi na tvojem mestu začela max. skrbet zase: športat, zdravaprehrana, pa kakšnbo novo spodnje perilo, pa urejenost bolj kot obuičajno... Mogoče ga s tem spet privabiš... Moški rabijo, da se za nekoga borijo. Potem ko se bariere malo zmehčajo, pa absolutno pogovor. Želim vama lep, ponoven romantičen začetek. Včasih so takšne krize lahko zelo dobrodošle - potem je vse spet dolgo časa lahko kot na začetku...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OHLADIL SE JE
10.6.2008 12:50:53   
ronja
Čeprav moram rečt,da ga imam še vedno rada ampak tak živet ne morem.


Če mu tole poveš čisto takole, bo verjetno nehal gledat tv - če ne bo ravno Euro 2008 goruser posted image . Resno se mi zdi to dobra iztočnica za pogovor...Reci mu, da se ti zdi zadnje čase nesrečen in da bi rada spremenila, če mu gre kaj na živce.

Lahko je v krizi srednjih let, lahko ima probleme v službi in je zato izgubil samozavest in se boji, da mu boš ušla, zato se hoče delat, kot da mu ni do tebe, češ da bo tako manj bolelo,... Vara te po napisanem sodeč po moje ne, lahko mu je všeč kaka sodelavka in ima pač tisti "crush", vendar pa te ima rad in te ne bi prevaral, zato se podzavestno jezi nate, ker mu v bistvu ti preprečuješ to, kar si trenutno želi. (čeprav si v bistvu sam, ampak to traja, predno ljudje pogruntajo;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?