|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup bazena
28.5.2008 8:11:53   
muha1
Odločamo se o nakupu bazena, vendar ne vemo kje in kakšnega. Najraje bi imeli tistega s trdimi stranicami, ki se ga da raztaviti. Gledala sem nekaj podobnega v Baumaxu za 199eur. Zanimajo me vaše izkušnje, kakšne bazene imate in kako ste zadovoljne z njim user posted image . Nebi se namreč zaletela in kupila kak klump za eno leto user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 8:15:15   
kawasakica
ti so fajn, le folijo noter moraš negovat, da ne spoka. Ko sem še jaz bila doma smo ga imeli in smo bli zadovoljni.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 9:25:03   
mini11
No jaz pa ti moram povedati, da dobro razmislite o bazenu. Moja tašča in tast ga imata pa sta ga hotela tudi nam kupiti, ampak smo se vljudno zahvalili. Tam smo namreč videli, da je z bazenom ogromnooooo dela. Če želiš, da je voda čista (ker meni se drugače gravža kopati v njej), je potrebno vsaj 2 do 3 krat na dan poloviti ven vse mušice. Poleg tega je potrebno kar pogosto pregledovati klor, da ni voda preveč klorirana... pa če se zvečer ne pokrije v redu je drug dan poln mrčesa. Tako da, če je bazen zgolj za otroče ti prej priporočam kakšnega majhnega, kjer lahko vodo vsakodnevno menjavaš.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 11:25:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini11)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 11:30:45   
Marogica
Jaz ti ga lahko samo priporočam. Mi imamo sicer ta "mehkega", kjer je rob "napihljiv", velikosti 3,6, globina mislim, da je 80 cm. Super stvar, otroka, pa tudi midva sva cele dneve v vodi, tako, kot smo ta denar "investirali", smo le redkokdaj izkoristili do maximuma.

Kar se vzdrževanja tiče, je enostavno, in ni nič komplicirano. Klor se meri nekje na 2 dni, svinjarija se čisti po potrebi. Če ga pokrivaš, je sploh ni dosti, kakšno listje ali pri nas igliceuser posted image . TUdi za to obstaja rešitev in to moj mož naredi kar tako, da gre v bazen in 1,2,3 počisti. Vsako mušico pa res ne bezljamo ven, ker drugače bi dnevno več čistili bazen, kot pa se v njem kopali. Je več svinjarije v kopališčih, kot pa v domačem bazenu.

Tako da, priporočam. Če pa te še kaj zanima, pa samo vprašaj, imamo 6-letne izkušnje...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 12:16:06   
pety78
Punce, a to so taki bazeni?

http://www.elstik.si/napih.htm

Kakega priporočate?

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 12:17:14   
Marogica
Ja, takšnega imamo mi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 12:40:33   
pety78
Še eno vprašanje.
Kako se reče tisti foliji, ko si jih v kampih dajo okoli parcele, da se k njim ne vidi? Sploh ne najdem na netu tega.

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 13:08:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Še eno vprašanje.
Kako se reče tisti foliji, ko si jih v kampih dajo okoli parcele, da se k njim ne vidi? Sploh ne najdem na netu tega.


Pojma nimam, čeprav vem, kaj misliš. Kamp-ograja ali ograjica za kampiranje?user posted image user posted image   MOgoče bo pa viv vedela...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 13:14:53   
pety78
Evo Marogica, nekaj sem našla. A mi prosim prevedeš? user posted image user posted image user posted image

http://www.movera.com/?navID=104&tpl=plist&lang=1

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 13:16:25   
emaa
mi imamo vzidan bazen 6,3 x 3,6m, seveda ga je treba redno čistit, pa saj to ni dela za dve do tri ure, 10-15 minut, pa še to ne vsak dan toliko, ko ni v uporabi je pokrit, da res ne nanese vsega noter. Super, sploh zdaj ko je vroče.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 13:18:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Evo Marogica, nekaj sem našla. A mi prosim prevedeš? user posted image user posted image user posted image

http://www.movera.com/?navID=104&tpl=plist&lang=1


user posted image user posted image

WIndschutz= zaščita proti vetru


Mater sem mimo vsekala s to kamp-ograjicouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 13:21:26   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Evo Marogica, nekaj sem našla. A mi prosim prevedeš? user posted image user posted image user posted image

http://www.movera.com/?navID=104&tpl=plist&lang=1


user posted image user posted image

WIndschutz= zaščita proti vetru


Mater sem mimo vsekala s to kamp-ograjicouser posted image


Saj pod kamp ograjico sem našla. user posted image Eden prodaja še zapakirano škatlo, pa sem vpisala v google ime, ki je na škatli. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 14:05:56   
rija
pety, sem ravno danes v obiju gledala te ograjice: ona malo lepša črtasta ali taka je 80 višine in en meter ca. 5,5 eur....maš pa tudi take zelene, samo za tiste ne vem koliko stanejo, so pa lahko tud višje...

no, bazen....večna dilema.....

mi imamo v kleti 8x4...z vsem možnim luksuzom, masažami, protitokom...ni da ni....pa HB, da je v kleti user posted image user posted image

sem pa letos kupila takega kot maroga, premera 3,6 in ravno danes vzela še pregrinjalo......bo dober za letos...

maroga: kaj pa vi dajete noter? a samo klor ali so dovolj one 4 v enem tablete ? ker jaz bi mela raje nekaj takega, da ni preveč kompliciranja.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 14:58:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija


maroga: kaj pa vi dajete noter? a samo klor ali so dovolj one 4 v enem tablete ? ker jaz bi mela raje nekaj takega, da ni preveč kompliciranja.....


Mi imamo samo klor, pa Ph+ in ph- granulat.  Te Ph-je, daje mož mogoče 1x na leto noter, klor pa po potrebi, ko zmeri z lističi. Smo pa vse kupili kar v MEtroju, pa saj pri nas se jih tudi dobi. TO je vso DELO.

Pa pumpa naj laufa, pa "sesalec" si kupite. TO je naprava, ki posesa, z dna pesek in ostalo sranje. SE je možek znajdel. Načelo rotacijeuser posted image . TOrej, ker je svinjarija po celem dnu, moj možek lepo krožno valovi vodo in se poleg hladi, saj stoji v vodiuser posted image  in se vse skupaj nabere samo na sredini. Posesa v trenutku.

Mi smo vse prej kot komplicirani in lenoba te naredi iznajdljivega.user posted image

Pa boš videla, kako hitro je ta "mali" bazen topel oz. voda....celo meni jeuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 15:00:13   
Marogica
Aja, da pa bo še manj dela s čiščenjemuser posted image .....Sva kupila en čebriček, kamor natočimo vodo, da preden gremo v bazen, da si splahnemo noge...tako ostane kar nekaj svinjarije tam, ne pa v bazenu...user posted image  torej, manj čiščenja, manj dela, več kopanja in lenarjenja....

Boš videla......uživancija...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 15:56:19   
total
Mi mamo tega z napihljivim robom,tistega tavelikega in je super,not greš po lojtri in je super za osvežit.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nakup bazena
28.5.2008 20:53:50   
mama54
Mi smo imeli 5 let bazen z napihljivim robom 366, višina 76 cm. Sedaj smo kupili večjega 6 metrov x 3,66 višina 1,20 .Glede čiščenja je tako kot je napisala Marogica le, da, mi še dodamo sredstvo proti algam.

user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nakup bazena
29.5.2008 15:55:55   
Shorty_
Mi imamo okrodlega s kovinskim ogrodjem,  4,5x0,90m je super klor je v doma narejenem filtru (velika tableta) sredstvo proti algam in ph- 1x na 7-10 dni, čiščenje z mrežico ene 2x na dan sesalec po potrebi je pa res da ga ne pokrivamouser posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nakup bazena
30.5.2008 10:46:33   
k1
tudi mi ga imamo, premer 4,5m in ga ravno danes začnemo polnit. lani je bil polno izkoriščen. vsi pravijo kolk je dela z njim, nam se ne zdi pretirano. smo zadovoljni da ga imamo. 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nakup bazena
31.5.2008 12:43:26   
lelaval
Jaz ti ga lahko samo priporočam. Mi imamo sicer ta "mehkega", kjer je rob "napihljiv", velikosti 3,6, globina mislim, da je 80 cm. Super stvar, otroka, pa tudi midva sva cele dneve v vodi, tako, kot smo ta denar "investirali", smo le redkokdaj izkoristili do maximuma.

Kar se vzdrževanja tiče, je enostavno, in ni nič komplicirano. Klor se meri nekje na 2 dni, svinjarija se čisti po potrebi. Če ga pokrivaš, je sploh ni dosti, kakšno listje ali pri nas iglice . TUdi za to obstaja rešitev in to moj mož naredi kar tako, da gre v bazen in 1,2,3 počisti. Vsako mušico pa res ne bezljamo ven, ker drugače bi dnevno več čistili bazen, kot pa se v njem kopali. Je več svinjarije v kopališčih, kot pa v domačem bazenu.


Točno tako, kot je napisala Marogica. Mi imamo istega in smo ful zadovoljni z njim. Da pa ne rabimo sproti klorirat, smo kupili takšno bojo, v katero se da klorova tableta, ki se počasi topi (sem že pozabila od lani user posted image  - ali se topi 14 dni ali 1 mesec - bom videla čez 14 dni user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nakup bazena
31.5.2008 20:57:17   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz ti ga lahko samo priporočam. Mi imamo sicer ta "mehkega", kjer je rob "napihljiv", velikosti 3,6, globina mislim, da je 80 cm. Super stvar, otroka, pa tudi midva sva cele dneve v vodi, tako, kot smo ta denar "investirali", smo le redkokdaj izkoristili do maximuma.

Kar se vzdrževanja tiče, je enostavno, in ni nič komplicirano. Klor se meri nekje na 2 dni, svinjarija se čisti po potrebi. Če ga pokrivaš, je sploh ni dosti, kakšno listje ali pri nas iglice . TUdi za to obstaja rešitev in to moj mož naredi kar tako, da gre v bazen in 1,2,3 počisti. Vsako mušico pa res ne bezljamo ven, ker drugače bi dnevno več čistili bazen, kot pa se v njem kopali. Je več svinjarije v kopališčih, kot pa v domačem bazenu.


Točno tako, kot je napisala Marogica. Mi imamo istega in smo ful zadovoljni z njim. Da pa ne rabimo sproti klorirat, smo kupili takšno bojo, v katero se da klorova tableta, ki se počasi topi (sem že pozabila od lani user posted image  - ali se topi 14 dni ali 1 mesec - bom videla čez 14 dni user posted image )


pol povej da vem kdaj moram home-made filter razmontiratuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 9:01:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Da pa ne rabimo sproti klorirat, smo kupili takšno bojo, v katero se da klorova tableta, ki se počasi topi (sem že pozabila od lani user posted image  - ali se topi 14 dni ali 1 mesec - bom videla čez 14 dni user posted image )


Ja to "plavajočo" zadevo imamo mi tudi. Sem pozabila. Kako dolgo se pa topi tableta, pa ne vem..Bom moža povprašala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 9:13:39   
mika
Mi bi tudi imeli tak bazen. Zanima me a se položi samo na travo, al je treba kaj betonirat spodaj?

Kar se pa vzdrževanja tiče se mi ne Zdi ful dela. isto smo mi poslušali za kamin, pa moraš kurit pa čistit, ti pa vzame 5min dela na dan, pol pa uživamo ob ognjuuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 9:43:05   
Shorty_
fino ga je položit na čimbolj ravno podlago. Mi smo travno rušo odstranili pa zemljo malo zravnali, spodaj imamo lansko folijo ki je strgana in čez novo.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?