|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 17:27:41   
Maja T.
Hi!

Kaj pomeni počitek user posted image user posted image user posted image , sem čisto druga. Ne vem kaj je bilo včeraj.
Danes ko je mami prišla k meni je rekla, da imam od včeraj na danes večji buši. Mogoče je pa buši rasel in je bolelo user posted image , sem se ji smejala.

user posted image user posted image user posted image za vse uspešne preglede

Evo, toliko na hitro. Imejte se lepo.... meni spet nič vikenda ne omenjajo Bom jutri na viziti zlo lepo gledala in se lepo obnašala


Sayuri lepo, da je s tabo in user posted image user posted image vse ok user posted image , ti pa kar lepo glej user posted image user posted image user posted image , da bo lahko vikend v domačem okolju.

Sandra in Naty user posted image user posted image user posted image za boljše počutje.

Kje je pa Erin danes?






_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 17:27:50   
cebrca
sonček3 tudi meni je bilo včeraj v MŠ zelo vroče, pa je bilo oreng zračenje vklopljeno. Ko sva pa ven prišla, je bila pa taka ploha, da bi lahko dež do avta z nožem rezala!

Upam, da se nisi preveč prehladila, kakšen dober čajček za nosečnice, vitamin C in veliko počitka, pa bo bolje user posted image user posted image user posted image da se boš bolje počutila!

dar10 za cviček hm, se je že izkazalo, da ga moja zgaga ne prenese. Sicer me pa ne matrajo s tem. Na tem koncu so bolj mahnjeni na pivo! user posted image user posted image user posted image . Za vitamine mi je v lekarni rekla, da če pojem dovolj sadnja in zelenjave ne rabim kakih ekstra dodatkov, ker si lahko posledično pridelam hipervitaminozo! Za kavico bi se pa zmenile, ko se bo nehalo to deževje (če se strinjaš), ker kamorkoli grem sem zdaj dvakrat mokra, najprej ker švicam, potem pa še ko me dež nalije!

Tamy30 najbolje je, da se oblečeš tako da se boš ti najbolje počutila, tako ali tako bodo vsi občudovali trebušček!

anaya v hrib travo grabit user posted image To je pa vse prej kot pa savna in solarij v enem! user posted image user posted image user posted image za tvojega, ker se je okorajžil pri nakupihuser posted image .

modrčki za dojenje sem čist pozabila. Jaz sem kupila dva v Mullerju, sta zelo udobna in mehka, pa še na 95°C jih lahko pereš, ker je sam bombaž. Pa še cena je fina, nekaj čez 8 eur! Se splača pogledat! Pa še dobro da sem ga probala! Sem šla z Lisce85F na 95D. Če bo pa malo preširok se ga da pa enostavno skup sešit!

dojenč predvsem škodiš sama sebi, če bo kaj narobe za user posted image te bo telo hitro opozorilo, da nehaj pretiravat! Misli na to, da te bo mala pupika po porodu potrebovala bolj kot pa te zdaj in takrat boš morala biti polna energije za malo štručko!

naty13 user posted image user posted image za okrogle cifre!

daja27 seveda se lahko pofočkaš, lahko te še spotoma poberem, da ne bomo vsaka po svoje hodile!

sandra ti kar pridno polenari, ti pripada 2x, ko imaš dva user posted image user posted image . Lepo da si bolje, pa ne utrujaj se preveč, se počasi bliža veliki finale!

m@j@ user posted image user posted image za pregled, sva pa kr na istem, mamica velika, oči velik, je tudi moja G rekla, da ne morva majhnega user posted image nardit!user posted image user posted image user posted image

Zoja Miša obljubim, da bom gledala samo naravnost!user posted image user posted image user posted image

sayuri te pa res okupirajo! Oprosti ampak tisti alkoholni flumastri na tvojem trebuščku mi pa ne grejo iz glave user posted image user posted image user posted image user posted image . No glavno je da se je na koncu vse izteklo OK. Pa ubogaj, da te hitro domov spustijo!




_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 17:31:05   
cebrca
Da ne boste pozabile!

Srečanje
Ljubljana
14.6 (sob)
(City park/Supernova-Rudnik) cca. ob 16:00
ALI
15.6 (ned) (Čolnarna Tivoli) cca. ob 16:00

(natančno se uskladimo kakšen dan prej)

cebrca
tejkaz
Zoja Miša
- ned
m@j@
majah
Krysia
- ned

Pri tistih, kjer ni napisan dan, lahko pridejo v soboto ali nedeljo!
(očitno se tehtnica nagiba k nedelji)


Dajmo avgustovke se malo okorajžit za srečanje, Ali še nimate planov narejenih tako daleč in bodo padale prijave naslednji teden?



_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 17:32:58   
Maja T.
Babike jutri mi pa možek pride domov user posted image user posted image user posted image , komaj čakam...user posted image

Nič ne komentiram, ker se mi ne da za nazaj brati user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 17:50:18   
naty13
Sayuri ti si pa res na dopustu. user posted image  Tele živčne enourne vojne z iskanjem srčka/utripa ti pa ne privoščim. Važno, da se je našel. user posted image  Lepo, da imaš še CTG v sobi. user posted image

Maja T. res počitek veliko pomeni. Tvoja user posted image  je očitno rasla in se redila. user posted image

Krysia nič ne imej slabo vest, če si mal več stvari kupila. Otroci hitro vse omažejo. Ti vsaj ne bo treba vsak dan stroj lavfat. user posted image  Se je meni že naredilo, da sem v enem dnevu vse bodije porabila. user posted image

Anonimna user posted image  dobrodošla nazaj med nas. user posted image  Je pa vaš user posted image  kar konkreten po teži za tedne, ki jih imaš zdej. user posted image

Meni je pa Nejc kar fajn kašljal, ko sem ga vzela iz vrtca, pa sem mu dala domače vršičke in Prospan, pa je zdej dobro. Očitno se je moral dobro odkašljat. Me je pa pošteno stisnilo. user posted image  Je pa full dobre volje klub takemu vremenu in da sva notri, ker dež pada. user posted image  Samo, da bo še nočka dobra.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 19:35:33   
Erin
Oooooooooooooooooo punce, končno spet dela net...sem bila tko jezna cel dan...grrr...

Nevaeva - lepo da si spet med nami. Kje si se potepala?user posted image user posted image

Zoja Miša - ne uporabljam Calgona...menda v našem koncu ni "trde" vode. Dodatno zvezdico dobiš -*** pri 500 postih, **** pri 1000 postih, ***** pri 2000 postih. Še 200 objav rabiš pa boš imela 3user posted image user posted image user posted image

kaja02 - injekcijo za razvoj otrokovih pljučk dobiš v rito...ajs...boli ne, samo kasneje peče kot bi te pičila čebelcauser posted image
cicmic - me veseli da je bolje z vama, superuser posted image user posted image user posted image Kar tako naprej do avgustauser posted image
anaya - ne vem za savnouser posted image user posted image user posted image Mogoče je dobra za kratek čas (5-10 min)za več pa ne vem...dej mal po netu pobrskaj kako kaj ostale nosečke obiskujejo savno ali pa vprašaj na kakšni od sosednjih tem...itak pa prihaja poletje in bomo imele savno na vsakem korakuuser posted image
bella02 - lepo da si bolje...hormoni, vreme in lunca nas včasih kar fajn v slabo voljo spravijo ane.  Glede 2 poroda pa res pravijo da je drugi lažji kot prvi, tko da bi se jaz na tvojem mestu mal na to zanašala, v nasprotnem primeru pa zaprosi za EA nekje vmes če boš še lahko. Jaz tudi do zadnjega ne bom vedela kaj bom...user posted image user posted image
Maja T. - si kaj boljše?user posted image in ti sandra123?user posted image user posted image user posted image user posted image Vaja popolnoma razumem kako se počutitauser posted image Mene tudi vse štoka ampak je za to več ali manj kriva prebava. Sem ravno danes nesla vzorček v laboratorij da preverijo če je kaka bakterija not. Pa še sedim zelo težko ker se mali jeza ker nima prostora...uf, kaj nas še čaka...
sayuri in K_a_t_ji pa pošiljam en leeeeeeeeep pozdravčekuser posted image user posted image user posted image
dar10 - jaz jemljem vitaminčke od Centramed mami in pa Magnesol če seveda ne pozabim..skleroza tudi pri meniuser posted image
dojenč - držim pesti za jutri za GP in izpit!user posted image In HVALA ker si Katji poslala MSG v našem imenu.user posted image
sonček3 - kakšen luštkan modrček..je meni tudi takoj v oči padel...imam še en bon pri neckermanu za pokoristit - mogoče bom pa ravno kaj takega kupila.Samo kaj ko ne vem do kakšne velikosti mi bodo prsi zrasle. Pravijo da je najbolje počakat do poroda ker ti šele po njem zasijejo v vsej svoji veličiniuser posted image
anonimna user posted image - dobrodošla nazaj med nami tudi tiuser posted image Le pogumno, javi se nam večkratuser posted image
sayuriiiiiiiiii - kolk sem tebe veselauser posted image user posted image user posted image Še mal pa bomo mogli 3 del opret si videla?user posted image Jutri pa resssss lepo glej da te spustijo mal domov, ti tolk zlo privoščim vikend s tvojo družincouser posted image
naty - kaj bo z jutri? Se dobiva?user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 19:43:41   
Erin
No sem najprej napisala komentarje, sedaj da malo opišem kaj se dogaja pri meni potem pa še seznamčki...

Jaz sem imela danes GP in mi je Gin naredila celo kontrolni UZ in je vse ok. Mali je na glavci čeprav sem mislila da ni ker ga čutim oz njegove brce vsepovsod (hmmm mogoče bo atletuser posted image user posted image ). Sem pa pridobila (na mojo žalostuser posted image ) v 3 tednih 4 kg!!! Me je skoraj na rit vrglo. Ne razumem res ne, bolj ko pazim več gre gor. Edino opravičilo je da se mali sedaj pridno redi in tega sem zelo vesela. Samo ne vem koliko kg me bo do konca še presenetilo.
Sva se pa z Gin zmenili da pridem čez 2 tedna in mi vzame bris za test s streptokokom b, je pa samoplačniško in sicer 35 €, ampak važno je da se testiram kar je glede na mojo preteklost s številnimi vnetji priporočljivo. No pa še kri sem dala za testiranje za sifilis, dobila napotnico za porodnišnico in si zmerila trebušček ki meri že 110 cm obsegauser posted image user posted image user posted image Ja jaa...definitivno rastemo.user posted image
Nooooooo potem sem šla še k babici na obisk in ko  sem prišla domov sem hotela najprej z vami mal poklepetat in ni delal internetuser posted image user posted image user posted image Pišuka sem bila jezna...in čakam in čakam in prej ko ga končno nazaj priklučijo me je skori sezul ko sem videla koliko ste naklepetale..čveke...se vidi da smo več ali manj že vse na bolniškah in dopustihuser posted image user posted image user posted image

Nč, gremo seznamček delat...

Papaaaa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:03:36   
astrea
Ojla čvekeuser posted image

Naty tudi jaz sem danes cel dan praktično v horizontali. Prav nič se mi ni dalo, še kosilo je skuhal user posted image . Edina pametna stvar, ki sem jo naredila je, da sem označila oblekice, ki mi jih je posodila sestra.

Krysia user posted image user posted image  za nakupe

Pa tejkaz user posted image user posted image  za prespane noči
dojenč kar malo se umiri in začni z bolj počasnim tempon. Zdaj je najvažnejši user posted image

Maja T. user posted image user posted image  za možeka in za prenehanje bolečin. Bo kr držalo isto o bolečinah in povečanem trebuhu. Ene smo pač bolj občutljive na raztezanje maternice. Dobro pa vem, kako boli, tišči in pritiska navzdol.

sayuri samo, da ste našli srček. Dr. Likar je pa faca drugače, aneuser posted image

Erin user posted image user posted image  za pregled, pa user posted image  za kile, kar velja tudi zame. Bomo vidli naslednji teden kolk sem jih pa jaz pridobila v 4 tednih. Pomojem veliko, ker se opazno širim, kaj širim raztezam.... Obseg trebuščka je pa zdaj pri meni 100 cm.

Zdaj grem pa malo pred TV poležatuser posted image , ker še nisem nič cel danuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:06:07   
sandra123
Erin, hvala za skrb...sem danes malo boljše...prebava pa sigurno ni kriva, ker vsaj s tem nimam težavuser posted image ...lahko, da sta moja sončka spet malo bolj rastla...obseg trebuha je danes meril že 119cm...nazadnje pa 118cm...pa verjetno je tudi lega obeh malo kriva za vse skupaj...upam vsaj, drugače se pa lahko potolažim s tem, da se res zdajšnji cimer mojih user posted image user posted image pripravlja na porod...user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:13:46   
Erin
   user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image

06.6. - dar10
06.6. - dojenč
09.6. - Tamy30
09.6. - Zoja Miša
10.6. - Maja T.
10.6. - Višnja
10.6. - žanneža
10.6. - astrea
11.6. - MATEJKA_
11.6. - tejkaz
11.6. - ANA_P
11.6. - lana777
12.6. - andrejaboris
12.6. - sandra123
12.6. - bambi14
12.6. - Suzili
13.6. - Vilika
13.6. - Maja T.
13.6. - miškolinček
16.6. - kaja02
16.6. - cebrca
16.6. - anonimna user posted image
16.6. - Vilika
16.6. - soncek3
17.6. - anita goitan
18.6. - naty13
18.6. - bella02
18.6. - daja27
18.6. - buruolan
19.6. - Erin
19.6. - majah
20.6. - Muklla
20.6. - Amelia
24.6. - aradej
24.6. - Košuta
26.6. - dar10
26.6. - Ryssa
26.6. - PABLO
26.6. - pingo80
27.6. - m@j@
27.6. - LinaK
30.6. - Nevaeva
30.6. - ozziebo
30.6. - maartinca
01.7. - andrejaboris
02.7. - gajka
03.7. - Julija08
03.7. - anaya
09.7. - Zoja Miša
10.7. - PABLO
10.7. - Krysia
21.7. - PABLO

user posted image 3D UZ:

06.6. - majah 3D UZ
18.6. - anita goitan 3D UZ

user posted image         
Datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK
           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:14:26   
Erin

user posted image  user posted image user posted image

                  ~  trenutno nas je 114 ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.,-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------

user posted image 28.07.

~ Gajka (1.user posted image user posted image ) 28.let  CE/ +9 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image user posted image Špela)  +8 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image user posted image ) 26.let  Jesenice/ +13 kg
~ ozziebo (2.user posted image user posted image ) 33.let +9 kg
~
ankhesenpaaten
~ cinca marinca (2.user posted image ) 

user posted image 02.08.

~ izabella08 (1.user posted image  user posted image ) 27.let +7 kg
~ Nevaeva (1.user posted image user posted image ) 28.let  LJ/ +8 kg
~ arait (1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg
~ Tato (user posted image Jaka) 28.let +10 kg

user posted image 03.08.

~ lana78
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šempeter
~ mkj
(1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ bella02
(2.user posted image  user posted image   ) 29.let +10 kg
~ bavc
~ nyna84
(2.user posted image user posted image )
25.let Šem. pri Gorici/ +8,5 kg


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image user posted image Lovrouser posted image Zara) 32.let  PO/ +13 kg

~ cebrca
(1.user posted image user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 31.let LJ/ +13 kg
~ m@j@
(2.user posted image user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image user posted image ) 32.let Jesenice/ +5 kg
~ mishel (1.user posted image  user posted image ) 24.let CE/ +6 kg
~ katjakoc

user posted image 06.08.

~ arsha (user posted image Isabela) PO
~ karmen83
(1.user posted image user posted image ) Ptuj/MB/ +2,5 kg

~ sonce84 (1.user posted image user posted image ) 23.let  MS/ +1 kg
~ kaja02 (3.user posted image  user posted image Leja ) CE/ +12kg

user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image user posted image Nuša/Zara) 34.let  MB/ +13 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image user posted image )
~ simona2
(2.user posted image user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ maartinca
(2.user posted image user posted image ) +8 kg
~ Arašida
(1.user posted image user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ ANA_P (1. user posted image Tai) 29.let  +11 kg
~ dojenč (1.user posted image user posted image Žana) 21.let Ptuj/ +17 kg
~ bili1
(1.user posted image user posted image ) 28.let +4 kg
~ miškolinček
(2.user posted image  user posted image ) 29.let Jesenice/ +3 kg
~ iva77
(3.user posted image user posted image ) 30.let  KR/ +8 kg


user posted image 12.08.

~ LenaG
(user posted image ) MB/ +10 kg
~ daja27
(user posted image Leon ) +10 kg
~ sonjaa
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image  user posted image ) 23.let  CE/ +6 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image  user posted image ) 31.let  Jesenice/ +16 kg
~ meeryana
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image user posted image ) 35.let CE/ +6 kg

~ Tamy30 (1.user posted image user posted image ) 30.let  +18 kg
~ suzili
(1.user posted image user posted image  user posted image ) 28.let +13 kg


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image user posted image ) 23.let  KR/ +6 kg
~ iskanje (1.user posted image  user posted image ) 25.let PO
~ anita goitan (1.user posted image user posted image ) 30.let +4 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +6 kg
~ MATEJKA_(user posted image ) 27.let MB/ +9 kg
~ Ninaaa
(1.user posted image user posted image )
29.let
  LJ/ +2 kg

user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image user posted image )

user posted image 17.08.

~ buruolan (1.user posted image  user posted image ) 27.let  LJ/ +6 kg
~ nateja (1.user posted image user posted image Luka) 28.let
~ erta
(1.user posted image  user posted image )
28.let +8 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image user posted image Katarina) 27.let LJ/ +6 kg

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ Neža7 (2.user posted image  user posted image Neža/Aleš) 27.let  CE/ -12 kg
~ anaya (1.user posted image  user posted image ) 27.let  MB/ +8 kg
~ tejkaz (2. user posted image  user posted image ) 24.let  LJ/ +2 kg
~ astrea (1.user posted image user posted image Tine ) 30.let  +9 kg
~ Višnja (2.user posted image user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ čipka
(1.user posted image  user posted image ) 25.let PO/ +14 kg
~ Arany
(1.user posted image user posted image ) 32.let CE/ +6 kg
~ Tinka14
(user posted image Nejc) 27.let +7 kg

~ mee (1.user posted image  user posted image )
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image user posted image Tibor/Tit) 28.let CE/ +8 kg
~ uskaa
(user posted image )
~ srecka30
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )
~ betty (1.user posted image user posted image ) +5 kg

user posted image 21.08.

~ bambi14
(1.user posted image user posted image Ela) 28.let  +8,5 kg
~ soncek3
(1.user posted image user posted image ) 30.let  NM/ +7 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image user posted image  user posted image Taja & Teja) 30.let CE/ +7 kg
~ renatka  (1.user posted image user posted image ) 28.let MB/ +8 kg
~ matejchi (2.user posted image  user posted image ) 29.let MB
~ majah (1.user posted image  user posted image ) 28.let  LJ/ +7 kg
~ andrejaboris (2.user posted image  user posted image ) 27.let +6 kg


user posted image 23.08.
~ petrushka
(1.user posted image  user posted image ) 22.let LJ
~ Krysia (1. user posted image ) 31.let   LJ/ +7,5 kg

user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image user posted image Lan) 21.let CE/ +10 kg
~ Manika
(2.user posted image user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image  user posted image Tristan) 27.let KR/ +8 kg
~ karmar
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +9 kg
~ Amelia (1.user posted image  user posted image ) 32.let +7kg
~ tatly
(1.user posted image  user posted image ) Ptuj/ +4 kg


user posted image 25.08.

~ LinaK(1.user posted image user posted image ) 25.let
~ clara23 (user posted image )
~ Barbarinha
(1.user posted image user posted image Luka ) 28.let Ptuj/ +9 kg


user posted image 26.08.

~ ČebelicaMaja (2.user posted image user posted image )

user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +2 kg

user posted image 28.08.

~ URSKAP (user posted image ) 29.let +4 kg
~ pingo80
(1.user posted image user posted image ) 27.let  +6 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image user posted image ) Ptuj/ +15 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image  user posted image ) 33.let MS/ +15,5 kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image  user posted image ) 31.let LJ/ +11 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (2.user posted image user posted image ) 31.let 3 kg

user posted image xx.08.

~ LEDO1974
(2.user posted image ) 36.let CE
~ pikicai
(user posted image )
~ Neja31

~ anonimna AJ

~ hubertina

Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image
----------------------------------------------
Lepo in mirno nosečnostuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!
 

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:19:48   
anaya
Čer...

Jaz sem pa zdaj 2 tedna pa pol skoz na istih kg, res da jem skor sam izključno sadje (mi druga ne paše), no pa kosilo vmes itak, obseg trebuha pa s emi je zmanjšal iz 99cm na 96cmuser posted image user posted image user posted image . al nisem vredu merla al pa svojo maščobo kurim... ker na uz pred 2 tednoma ni nič omenla da dete naj ne bi raslo, al pa da bi raslo premalo.

Erin: za savno sem si že prebrala, je tema odprta na RR, ampak je prej nisem zasledila. Baje naj bi se savnale samo tiste ki so že prej veliko obiskovale savno in pa, če nimajo previsokega pritiska. tako da pritisk mene ne ovira, je komaj zdaj v nosečnosti prilezel malo čez 100, ampak glede na to da savne nisem obiskovala skoraj nikoli,je tut zdaj ne bom, definitivno pa se grem kopat v bližnji prihodnosti....user posted image user posted image

cebrca: sej ne vem če nisi lih ti bla v sanjah pa me na breg gnala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:28:03   
Erin
Vidiš, jaz sem te tedne tudi pridno kuhala, malo solila, jedla malo sladkega in ker sem končno bolj aktivna tudi več okoli "skakala"user posted image pa je šlo vseeno ful gor. Predvidevam da se je res mali porediluser posted image Bajsi moj fletn...da reveža ne bo zeblouser posted image

Savne jaz tudi ne smem - zaradi srca (uf, sem pozabila napisat da ko mi je merila pritisk sem vprašala še za utrip srca, ker mi zadnje čase tahikardija mal probleme dela in je bil tako visok da je pokazalo samo H kot HIGH in sva obe s sestro samo čudno gledali, no sva zmerili še 1x in je bil 102..uf se mi je oddahnilo), plavat ne zaradi krvavitevuser posted image user posted image user posted image , vse kar imam na voljo je tuš (vauuser posted image ) in pa 56 stopnic da pridem iz blokauser posted image user posted image ..No vsaj malo telovadbe je. V kopalnico bom pa malo zelenja dala da bo izgledalo bolj "divje"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:41:58   
iskanje
arsha Jana Čelhar je ta medicinska sestra ki je tudi babica sm šla gledat na stran od Postojnske porodnišnice kej več napišem jutri ku sm ful zmatrana ku sm bla na pregledu pol v materinski šoli in je blo kar mal naporno za danes napišem jutri kaj več
LEPO SE IMEJTE VSE SKUPAJ PA,PAuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 20:59:01   
K_a_t_j_a
Pozdravljene.
Spet fant od KATJE. Sem bil danes pri njej in vas lepo pozdravlja in komaj čaka da bo doma in si bo lahko pisala z vami. Domov pride okoli 16 ali 17.6 so jin rekli da je pridna in dojenček tudi raste ima že okoli 1400g.
Ostalih problemov nima je čist vredu čebelica ker jo že mal pogrešam koi je ni doma.
Lepo pozdfravljene Matjaž&Katja


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 21:08:20   
Erin
Ooooooooooooo superuser posted image user posted image user posted image

Hvala Matjaž!

Tudi me jo pogrešamo ane punceuser posted image user posted image user posted image

Samo še malo...pa bo domauser posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 21:21:01   
Vilika
Čeeer čeveeeeekiiice!

Vas na hitro sproti prebiram kolikor uspem... sem zadnje dneve zelo v gužvi (služba/mansarda) pa še nekakšna neverjetna utrujenost se me je polastila. Mi na šihtu kar glava dol pada od zaspanosti - pa hodim vsake toliko se nadihat svežega zraka....

Tako vam v bistvu sedaj samo sporočam da smo več ali manj OK.

Komentirala bom kdaj drugič - takoj ko se mi povrne energija.

Pridne bodite babike in pošiljam vam en user posted image !

Lepe sanje!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 21:28:44   
kaja02
čer!!!

jaz pa danes vidim svoje gležnje, se vidi da veliko počivam, tudi počutim se veliko bolje, sem dala možgančke na of, res je prima

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 21:41:14   
nell
Pozdravček punce!

Jaz sem približno tam kotz Vilika...razpeta med službo in mansardo. Ravno zdej sem spakirala tri potovalke cot, da jih jutri odpeljem v svoj novi domuser posted image user posted image user posted image user posted image . Naslednjič pa še ostalo. Najbolj me skrbi kako bom vse svoje knjige spravla tja...sem rekla, da brez njih ne grem nikamor...jih je pa namreč ogromno. Je moja mami rekla, da bodo to že pripeljali, ko mi bodo še en regal tja peljali...upam da res.

v soboto planiram shopping z dragim...greva še po kopalniški blok in neki drobnarij, ker več ne smem zapravljat. Aja pa da se pohvalim, končno sem si po enem letu le naročila Jaboozota - sedežno vrečo in zdej že komi čakam, da jo pripeljejo na dom...bom že čist pripravljena na testiranje.

Matjaž - fant od Katje
  lepo je slišat da je z njo in tamalim vse ok. Upam da si bomo res kmal tipkal tudi z njo...sej sms-amo si, ampak to ni isto. Hvala ker si tako pozoren in nam sporočaš novičke od nje - lepo jo pozdravi.

nočko punce


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 22:32:59   
mishel
LP !

Prvič vas pozdravljam in vam pišem v imenu MISHEL! Bral sem vas že večkrat tako da vem kako in kaj na forumu. Da se sprva predstavim sem Mishelin mož Gabriel.

Ja, res je nekaj narobe, da vam pišem jaz. Mishel vam je včeraj nazadnje napisala, da beliva otroško sobo. Danes zjutraj je imela gin. pregled, kjer je ginekologinja ugotovila, da se je mishel pričela močno odpirati. Takoj je izpisala napotnico in čez dve uri je bila mishel že hospitalizirana. Obstaja nevarnost prezgodnjega poroda. V bolnici bo po izjavi gin. najmanj tri tedne, kjer ima predpisano strogo mirovanje. Drugače so izvidi v redu, tak da ni prevelike panike.

Je pa zvečer dobila injekcijo za pospešeni razvoj otrokovih pljuč (za vsak slučaj) in obliž za sproščanje mišic maternice. Baje po tem obližu ful boli glava.

Največji  problem je ta, da tega niti najmanj nisva pričakovala. Do zdaj je bilo vse kot iz pravljice. Skratka mishel vas vse lepo pozdravlja.

Jutri bo kontaktirala tudi s katjo, saj so verjetno na istem oddelku.

Jaz pa se še kaj oglasim in vam kaj novega sporočim.


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
5.6.2008 23:44:14   
matejchi
No mi smo pa v PIKAH, srbi in vroče nam je... ampak skrben ja pa še zmeraj. Je rekel da mora vse pospravit, ker ima nalogo pa sem mu rekla, da zdaj ko je pa bolan pa mu res ni treba.
Prejle se je zbudil, je bil kot da bi ga luna nosila, pol sva šla pa lulat pa nazaj spat in me je vprašal: "Kaj pa zobke?", čeprav sva jih umila preden je šel spat. Kok so zlati, da dol padeš.

U sem se spomnila v soboto al nedeljo, ne vem več kdaj je že Umko. In gleda enga fanta (bil je ves v mozoljih) pa pravi: " ta je pa kot poli salamca z zelenjavco" in ga pogledam in vprašam zakaj pa in mi reče:"zato ker ma take pike..."
Pol sem mu pa dva dni kasneje rekla, saj mozolji mu bodo zginli in pravi:"no pol bo pa kot poli brez zelenjavce."...

Pa babi in dedija sva šla "pozdravt", ker gresta mal na dopust in pravi mali pol ko sva šla domov:"Jaz bom pa pogrešal babi." pa kar jokcat začel.  Pa še en krog smo šli z avtodomom.... to je ful dobra zadeva. (poceni pa ni!)

Mischel drži se! Vse bo OK.


< Sporočilo je popravil matejchi -- 5.6.2008 23:46:23 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
6.6.2008 0:06:26   
matejchi
user posted image user posted image
no jaz sem jo pripravila, da se do zjutraj ohladi, ko se zaspanke zbudite ... v dnevih ki prihajajo bo prijala bolj ledena... tako da sladoled pa smetana pa še prideta.

No medtem ko se je kuhala pa sem že en dan bližje PDP.





< Sporočilo je popravil matejchi -- 6.6.2008 0:07:48 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
6.6.2008 0:24:00   
sandra123
Zgleda, da nisem samo jaz tako pozno pokonciuser posted image ...Matejchi...a bova zdaj že sredi noči kuhali kavicouser posted image ...moja user posted image user posted image imata zdajle takšno žurko v trebuhu, da kar ne morem spati, ne ležati, ne sedeti...najrajš bi šla na en sprehod, da se bosta malo utrudilauser posted image

Mishel.....user posted image user posted image , mislim nate in na tvojega sončka, bodočemu očku pa se zahvaljujem za informacijo o stanju bodoče mamiceuser posted image ...

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 6.6.2008 0:25:56 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
6.6.2008 5:25:27   
astrea
dobro jutrouser posted image user posted image user posted image - Sem zbujena že od 4 h, zdaj pa ne morm več ležat v postelji.
mishel in Gabriel držim pesti, da bo vse ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držita se!

Uff madonca, vidim da ste kavico že skuhaleuser posted image


(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
6.6.2008 6:47:37   
naty13
Jutro.

Astrea hvala za user posted image .

Erin potem velja za danes. Če pa te skrbi za telovadbo, pa lahko za mano lavfaš, ko bom knjižnico zgrešila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mishel me je kar groza, ko sem brala to zgodbo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, še kar niso varni naši user posted image . Tile tedni se kar malo vlečejo. Gabriel pozdravi mishel in ji povej, da mislimo nanjo. Katjo naj pa le najde, da ji bo čas hitreje minil.

K_a_t_j_a lepo, da si ok. Tuudi me te pogrešamo. Še 10 dni. user posted image


Jaz sem tudi merila trebušček, pa mi ni jasno, kako imam že cel mesec obseg 90cm. user posted image user posted image user posted image  Res je, da se 14 dni po pregledu nisem nič zredila, pa jem normalno. No, edino če sem se zadnji teden. user posted image

Smo pa dobro spali. Nejc ni ponoči nič kašljal, mal je proti jutru začel, ampak nič resnega. Pa mal je v spanju proti jutru pojokcal. Zdej ga bom pa mogla  počasi zbudit. Revež, še 14 minut spanja ima. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?