|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
18.6.2008 10:56:34   
skuštrana
Seven, od ene moje kolegice tamala je hodila celo poletje v skibuckahuser posted image  Mi pa ob morjuuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
18.6.2008 20:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz pa dovolim, da se uredi po svoje.


Enako.

Tisto, kar ni aktualno, pa raje pospravim...ker ze itak traja, da se upicani in ker ze itak izpade svasta user posted image .

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
18.6.2008 21:23:53   
julam
Naša jutra so zelo slow motion, ampak zato, ker jaz delam doma in ni panike. Če pa imam kakšne obveznosti, pa ni veliko pogajanja. Tudi pri nas gre veliko vroče krvi, ampak nekako vozimo.
Glede oblačenja sva s tavelikim (3,2l) uvedla za naju odličen sistem. Ker je fante zelo zainteresiran za modo user posted image user posted image user posted image , si zvečer sam pripravi, kaj bo oblekel: izbere majčko, potem pogledava, katere hlače pašejo zraven, pa še gatke, štunfke in pulover. Moram rečt, da kombinacije že kar obvlada. No, potem si kupček pripravi na poličko v predsobi. Zjutra potihem vstane, zapre vrata za sabo (da ne zbudi bratca - 21m) in se obleče v dnevni sobi. Je pa res, da fant vstaja med 6h in 6.30. Drugače bi bilo, če bi bil zaspanko.ž

Ta sistem smo uvedli potem, ko je eno prelepo nedeljsko jutro že pred 6h zjutraj moril, da on pa ne bi mel te majčke, ki sem mu jo pripravila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej: naš si SAM izbere VSE kose oblačil (z mojo pomočjo in nasveti - kao, jutri je hladno, rabiš še to in to) in zaenkrat pali 100%.

Umivanje zobk smo tudi mi uvedli v jutranjih urah - ko se izmikata, naredimo na hitro, sicer kot ponavadi. Zaenkrat je mali ful navdušen nad umivanjem, tavelik pa pogosto štrajka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
18.6.2008 23:04:41   
Tempera
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tempera

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Zobe jim perete zjutraj? Vsaka čast. user posted image user posted image user posted image  

Saj se hecaš, a ne? user posted image
Itak, da jih peremo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Še ena potrditev, da smo res cigani. user posted image user posted image

Vsaka čast. Pa le glejte, da se ne pahnete med nevrotike, ker bo več škode, kot neoprani zobje. user posted image

user posted image  Nč bat, smo drugač čist na easy user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
19.6.2008 9:13:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz pa dovolim, da se uredi po svoje.


Enako.

Tisto, kar ni aktualno, pa raje pospravim...ker ze itak traja, da se upicani in ker ze itak izpade svasta user posted image .



Samo kolikor sem jaz razbrala iz posta Timice, pri njeni punčki ne gre za željo po osamosvajanju, ampak za željo po uveljavljanju lastne volje (s čimer do ene meje seveda tudi ni nič narobe) in to zelo močno. Neke vrste trma je to. Saj če bi ji dovolila obleči, kar bi želela, ji gotovo tudi ne bi bilo prav.

Tu v glavnem po moje ne gre za to. To se točno vidi po tistem umivanju zob: ne, mami bo, ne, oči bo, ne sama bom, karkoli naredijo, ni prav. To je eden tistih otrok: ja bom, ne, ne bom, do onemoglosti, dokler starš tega ne preseka in pokaže, kje je meja. Poznam, poznam. Smo dali skozi.user posted image

< Sporočilo je popravil Mišni -- 19.6.2008 9:16:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
20.6.2008 13:09:04   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

IZVIRNO SPOROČILO: racman2

Čevlje mu pa tudi skrijem, odvisno kakšno vreme je, ker on bi šel v dežju v Teva sendalih, v soncu pa v škornjahuser posted image user posted image


Enako!!!
no to sem pa tudi jaz začela delat....user posted image  ker bi frajer se skoz preobuval...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
20.6.2008 15:44:06   
kepa*
Naš 3,5-letnik pa še nikoli ni ugovarjal glede oblačil, ki sem mu jih izbrala. Vedno mu je vse ok in o modi res še ne razmišlja. Skupaj pohvaliva, recimo, kako lepo majčko, hlače ... ima, itd. Ni se pa še zgodilo, da česa ne bi želel obleči.

Očitno je za časom, a meni zaenkrat to kar ustreza. No, je pa navihan na drugih področjih.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Usmeritev pri vzgoji 3-letnice
26.6.2008 20:19:36   
Anonimen
Jaz pa dovolim, da se uredi po svoje.
Enako.

Tisto, kar ni aktualno, pa raje pospravim...


Ampak še vedno najde user posted image .

Danes je hodila v zimskih cevljih z muco in dvojih dolgih rokavih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?