|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:22:44   
skuštrana
2ursae - Bor je pa zakonuser posted image user posted image Men bi ga bio tako žal postičtuser posted image user posted image Bi se kar jokala zraven...

Ljbljančanke  kje je Jasnauser posted image Je se ok?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:23:39   
pingi
Hej!

Pa je res mrrzlo!user posted image

Sej ne vem točno kaj naj napišem, ker sem zdajle prebrala 10 strani in sem polna vtisov.
Češnje, Borova frizura, pa še in še...

Klaudia - kul za Lunette. Tudi jaz si ogledujem zadevo, pa user posted image še ni. Meni se zdi ideja fenomenalna; bi znala spravit ob posel Always, OB ipd. user posted image
Kdaj boste pa kaj prišli na srečanje? Vas že pogrešamo...user posted image
Aja, pa še glede pleničk. Ti uporabljaš Leclercove, a ne? Katere si pa še kaj uporabljala in kakšne se ti zdijo te v primerjavi z njimi?
Ker bodo drug teden v akciji pa me zanima, če so kul. No, saj vem, da so, če ne jih ne bi uporabljalauser posted image

Tave - lepo se imej na poroki. Tudi mi gremo ta vikend na poroko, sicer bolj v severne kraje (Trenta)user posted image  Jupi, komaj čakam, ker mi je tam res ful lepo (bi kar živela npr. v Logu pod Mangrtom, če bi lahko).

Jasna - kje si??

Oktoberka - kje si pa ti?user posted image

Zdaj pa hitro spat!

Lahko noč, punce!


(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:28:28   
Pandica
Mama06  samo zate user posted image



user posted image



A bo vredu? user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:34:40   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia
Saj res... včeraj sem si kupila menstrualno skodelico Lunette... Ma to je zakon!!! Nobenih tamponov več. Sem res mislila kolk bo to težko uporabljat, pa mi je še lažje kot tampone user posted image


Koliko pa jih je v eni škatli in kolikokrat lahko uporabljaš enega?

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:36:26   
sanwebdra
Bor in Dona super čupice .... komaj čakam, da bo Julija nosila čopke!user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:41:18   
skuštrana
Sanwebdra, menstrualna skodelica je samo enauser posted image in potem jo pereš..Kri zliješ stran, skodelico pa opereš in daš noter nazaj..Ena za celo dobo menstruacijeuser posted image Ženske o ful hvalijo, sploh če imaš težave z glivicami, vnetji...Jaz je nimam..Morda nekega dne..

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:44:21   
Pandica
Srečanje Ce  vidim, da ste prestavile datum. 17 mi ne ustreza tako, da mi2 žal potem takem verjetno ne bova mogli prit 


Punce, zdaj, ko sem jedla doli v kuhinji, pogledam slučajno na koledar in vidim, da je ju3 petek trinajsti. Gggrrr, kr zmrazi me ob misli na to, nisem nikol nič verjela v te stvari do 2 leti nazaj, ko je bil tut petek 13. in se mi je zgodilo prav na tisti dan kup stvari, mogoče naklučje, hmm, ne vem

1. ko sem se peljala domov iz službe se zaletim v enega starega upokojenca
V bistvu sem ga samo oplazla z mojim avtom, mu malo farbe odnesla dol , on pa je hotel takoj policijo klicat , pa bla bla bla....  Hb mi ga je uspelo prepričat, da sva se zmenla brez policije. Joj, je bil težek. In imel avto star ko biblija pa tak kompliciral. No, pa saj veste verjetno kako eni penzionisti čohajo svoje avte.
Jaz že nem taka, jaz ga samo tankam in vozim

2. pol doma jem kosilo, nakar iz lubega mira pade v sobi dol slika
Seveda se je razbila, po celi sobi steklo, groza.

3. Zvečer grem na sprehod z Alanom, nasproti priden en "čuden tip", nekaj maha proti meni in se čudno obnaša nakar mi Alano skoraj skoči vanj. Itak, da me je hotel branit, še dobro, da sem ga imela na vrvici in sem ga lahko zadržala.

In še zadnja točka, 4. pozno zvečer pa še mi iz mojega avta ukradejo vse 4 felne

Zjutraj me je skoraj kap, ko sem to vidla.

No, tako, da pazite ju3 nase in na vse vaše najdražje.
Ker "čudeži" se dogajajo


Janja   a si že nazaj izpod tuša? Jaz še sploh nisem bila, pa še lase bi si mogla oprat, pa mi tak ni... No, operem si jih že, pa posušim še tut, samo likat pa se mi jih res pol več ne da.. Saj se spomnite Štajerke kaj sem razlagala, ne? Drugače bom pa ju3 ko Lenny Kravitz in me moja miška sploh nebo spoznala...

Madona, mi je danes za pisat...

 
VANILI    ti si še tut tu? A še bomo kaj spile? Al pojedle? Al kako rekle?

< Sporočilo je popravil Pandica -- 12.6.2008 23:48:14 >

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:46:12   
Pandica
Hb, da sem imela post skopiran, ker mi je napisalo we are sorry in bi se lahko j*****

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Desetke007 part 3
12.6.2008 23:55:44   
VANILI
mene pa zebe... brrrr
moram it spat, komaj gledam...
ma ne Pandica pol pa rajši 18. Sem jaz predlagala ker drugi dan.. ampak v ibstvu eh spet sem drek zmešala.
ma grem spat

lahko noč

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:04:04   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI


ma ne Pandica pol pa rajši 18.

lahko noč




Ne, naj kr ostane 17, ni panike, si bom jaz probala zrihtat, da bi lahko tut takrat prišle. Ker vas je itak blo več takih, ki ste rekle, da vam 17 bolj paše. Naj kr ostane 17 user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:04:55   
Margareta


Joj punce, jaz sem tolk vesela. Zdaj lahko napišem, da sem s svojo peticijo županu, poslancem, predsedniku države,...očitno nekaj premaknila, oziroma, se je res nekdo zavzel za nas (vem kdo, pa ne bom napisala), da smo dobili vrtec, za oba. Tisto, kar je bilo en mesec nazaj "mišn imposibl", kot je rekla ravnateljica, je danes postalo meso.
Danes sem si prav želela na srečanje, sem pa šla v vrtec, podpisat pogodbo, in ker sem prvič vozila avto (čisto sama, brez moža),user posted image je bila to cela avantura. Po enem kilometru, sem bila že vsa prešvicana, potem pa je nekako šlo. In jutri grem definitivno v Supernovo - zapravljat.

mehurčica in janja
- prav občudujem vaju. Res. Meni je pa danes en kolega od mojega rekel: "Kaj, a ti si pa spet noseča?" Ja, sem rekla. Zdaj bodo pa zgleda dvojčki.

2ursae - kolk je lušten pobalinček

Meni, gre pa tako na živce tole vreme. Matr, jaz bi že rada v natikačih hodila, se pa oblačim.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:09:12   
valči
VANILI,brrr,mene tudi zebe,par besed,pol pa k možu,ki je posteljo zagrel,je tak fajn prit na toplo  spat.

Boruser posted image user posted image user posted image ,faca mala,pa kake laske je imel,pa  fajn,da je bil priden..

Mišk
,očarana sem nad lepoto Done,res je prelepauser posted image Poglej v album,koliko las ima Nina,proti Doni in se čudiuser posted image

Klaudia,lepa hči!Si mi dala idejo,kako slikat Nino,ne samo klasiko,pa tista skodelica me zanima,morem malo več prebrat,pa ti še kako reči.
Kaj tista kri lahko ven teče,kasko je,ko hodiš s to zadevo?

Grem spat ,ker me uša,nočko


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:12:26   
Pandica
Margareta   ta novica o vrtcu pa je res super, čestitke, da si bila tako vztrajna in, da nisi omagala, ker vidiš, da se je splačalo user posted image
Še 1 x iskrene čestitke, še jaz sem full vesela zdaj zate   user posted image   , bravo    user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:18:15   
janja
Ja user posted image , pa kva ste vse tolk zmrznjene. Men pa dol teče. Zdele sem v kopalnici pripravljala eno žehto za oprat - seveda moram s cunj mojega user posted image spravt še mal ometa, pa sem čist zašvicala. Sploh ne vem odkod tolk vode. Sej je še popijem ne tolk.

Margareta - bravo za vrtec. Se splača kaj napisat, a ne. Jaz jih poznam kar nekaj, ki so pisarile naokrog, pa so vse potem brez problemov vrtec dobile.

Pandica - tebe pa občudujem, ko tako pozno ješ, pa si še vedno suha. Ja očitno res nismo vsi iz istega testa.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:19:56   
pot
Kako sem pa zdaj srečna, da sem tole prej skopirala. Seveda, me je dol vrglo v te pol ure! user posted image

Madonca ste se razpisale v dveh dneh!!! Še 20 strani imam, da pridem čez vse te romane, pa čeprav samo površno.

Klaudia a potem je bila 6. bolezen, ne alergija na travo ali kaj drugega?!
Nove (raz)mere: Oskar je te dni dobil še tretji zob, tako, da ima sedaj lep trio. Doma smo pa izmerili, da pri svojih 7ih mesecih tehta 8700 g in je velik oz. dolg 72 cm.

Margareta ali majoli, mi lahko vseeno dasta cifro od Isteničeve (lahko na ZS), mogoče pa si premisli in vseeno sprejema ali pa čez kakšne pol leta, ko morem nazaj k svoji G z vsemi izvidi, pa da se potem prepišem? Hvala.
Še kakšna, ki hodi v okolici Domžal h G s koncesijo? Kam pa hodite Ljubljančanke? Lahko tudi na ZS.
Jenny Anny, piši mi prosim na privat s kom si bila nezadovoljna, da vem h komu ne it. Nevem, če se še dobro spomnim. Dvojne čestitke za obletnico in za prevzgojo! user posted image

valči, hvala za idejo, sem tudi sama že na to pomislila. Samo, kam naj dam v varstvo pa dva otroka, če bom kot brezposelna še vedno imela manj točk pred ostalimi starši? Poleg tega se morem najprej zredit nazaj, uštimat svoje zdravje, da bo lahko še kak otrok v planu. Trenutno niti nevem ali bi zmogla dva na 1x, že Oskarja in kaj zraven komaj uredim, ker si res rada vzamem čas zanj. Če pa računam še na dodatne minuse v kg zaradi slabosti, pa utrujenost... Trenutno raje ne. Čez kakšno leto ali dve, razen, če... pride kaj vmes.

Vsem hvala za lepe želje za operacijo. Avgusta jih morem poklicat, da se zmenimo za dokončen datum v  septembru. Notri bom 2-5 dni. Pet dni je menda običajno (tako je rekla sestra pri naročanju), ampak zaradi Oskarja bom mogoče že po dveh dneh lahko šla nazaj k njemu (tako pa je rekel G). Samo dojit se morema nehat do takrat, drugače bi že prej prišla na vrsto. Mi je že kar zdaj hudo zaradi tega. 14 dni pa se običajno okreva.

ninka80, veliko sreče s kamni. Naj te dobro porihtajo. Saj bosta z očijem gotovo prišla kaj na obisk k mamici, a ne?

Oskarjev jedilnik še vedno ni nobena inspiracija za vaše malčke. Mleko in riž sta še vedno osamljena na jedilnem listu.

ditta, čestitke! user posted image

lane31, hitro se pozdravite. user posted image

janja, a imaš ekcem po rokah od pralnega detergenta? Moja mami ga je imela od raznih detergentov, jih je kar precej menjala, preden je pravega našla, da ji zdaj končno odgovarja.

VANILI, tvoj mali tudi že koraka naokrog? Čestitke Teo! user posted image

drobižek, čistimo zobke z naprstno zobno šteko, zdaj sem mu pa kupila še pravo, da si bo z eno stranjo lahko masiral dleni, namesto z žlico, pa da me ne bo prst bolel, ko mi stisne prst med dlesni.user posted image



Ah, kakšne dobrote, pa še jagode si delite. Jaz jih pa zaradi Oskarja ne smem.user posted image Mi bodo očitno zgnile na vrtu, pa še takšno vreme, da je vse blatno, da jih še pobrat ne morem.

Morem pa še malo Oskarja pohvalit, ker se je včeraj prvič, ko se je iz sedečega položaja prevalil s strani na trebuh in je pri tem ena roka ostala pod njim, brez joka, roko čisto sam spravil naprej in zgrabil igračo. user posted image

Ker ima sedaj še en zob zgoraj, je začel škrtat in stiskat zobe skupaj. Ima katera kak nasvet kako to preprečit, ker dude noče vedno vzet, ga očitno še tako matra isti ali pa 4. zob, ki bo kmalu tudi ven pokukal?

Uf, sem že popisala, bom kar oddala, pa spat bo treba, pa toliko strani je še pred mano!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:21:20   
Pandica
Oooo Janja   si "že" nazaj? Boš kaj spila? Ker jedla tak vem, da neboš user posted image  

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:22:55   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: janja


Pandica - tebe pa občudujem, ko tako pozno ješ, pa si še vedno suha.





Kdo pa pravi, da sem suha? user posted image Saj pa nisem...

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:23:14   
Margareta
Pandica, ti pa res skoz nekaj ješ.user posted image Jaz, pa ne smem. Pa ravno danes smo imeli ta velko fasngo. To, je tisto, ko kupiš hrano za cel mesec, ostale stvari pa samo dokupuješ. In je spet vsega, od sladoledov, čokolad, tovstov. Ni, da ni.
Koliko kg, pa imaš?


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:28:05   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

Pandica, ti pa res skoz nekaj ješ.user posted image Jaz, pa ne smem. Pa ravno danes smo imeli ta velko fasngo. To, je tisto, ko kupiš hrano za cel mesec, ostale stvari pa samo dokupuješ. In je spet vsega, od sladoledov, čokolad, tovstov. Ni, da ni.
Koliko kg, pa imaš?





Ne povem, ker me je user posted image   , ker jih imam preveč user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:29:26   
Margareta
No, povej no. Saj nobeden ne sliši.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:34:39   
Pandica
 user posted image


Mogoče, ko jih nekaj izgubim user posted image Ker sem se zdaj že tak 1 kg zredila nazaj user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:37:01   
janja
Jaz bi pa zdaj nekaj osvežilnega. Kak coctail

user posted image


ali pa sorbet

user posted image




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:39:36   
Pandica
pot   bravo za tretji zobek user posted image
Upam, da najdeš vredu G user posted image
Ko boš pa šla na operacijo pa bomo itak vse držale pesti, še najbolj pa tvoj Oskar user posted image
Zakaj pa jagod ne smeš? Jaz tut dojim in jih jem, pač v mejah normale. Saj paziš kako jih začneš jesti, pa pol gledaš user posted image , če bi se mu kje kaki izpuščaji izpustili.




(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:47:50   
janja
No, da napišem še eno prigodo našega Andraža.
V torek ga peljem zjutraj v vrtec. Seveda so bili njegovi prijateljčki spet veseli, da ga vidijo. Ko se je preobuval pa pride k njemu Pia (za tiste, ki še ne veste - to je njegova bodoča žena). Ga pohvali kako lepo frizuro ima. Mu je kr mal nerodn. Pol pa gre proti sobi, jaz pa tudi, da pogledam če na oglasni deski piše kaj novega. Pa spet pride Pia za njim in ga nekaj objema.  Pol mu pa reče, da jutri sta pa onadva dežurna in da bosta spala skupaj (ležalnika imata postavljena skupaj). Ma so hecni ti otroci.

vanili - še to sem pozabila. Za tisto neprijaznost v BC. Če bi si Živa kaj naredila, bi jih lahko tožila, ker niso ustrezno poskrbeli za varnost.  Pa tudi kakega napisa - pazi drsi - ni bilo.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Desetke007 part 3
13.6.2008 0:51:35   
janja
Pandica, kje si zdaj? Jaz sem že malo zaspana, pa bom šla kar v mižule.

LAHKO NOČ


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?