|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobr film
13.6.2008 13:40:06   
Lepotica
Rabim predlog- kakšna dobra grozljivka??

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobr film
13.6.2008 13:43:19   
puncica
ne gledam, mogoče una ko en psiho maturante pobija, ne poznam sam zasledila sem user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobr film
13.6.2008 13:45:41   
Lepotica
V bistvu me zanima, če katera ve kako je naslov grozljivki v kateri so eni mladi nastanjeni v eni hiši kao resničnostni šov, notr pa živi en morilec za katerega ne ve noben. In potem to, da jih zasleduje ta psiho vidjo tisti ljudje k ta šov spremljajo preko neta in potem tem v hiši po smsih sporočajo v katerih sobah je morilec.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobr film
13.6.2008 13:52:18   
gojska
ne vem naslova, sam tega filma se ne da gledat..................madona pa nimam nič proti dobri grozljivki sam ta film je pa kot da bo live tv gledu. Jaz nisem prenesla.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobr film
13.6.2008 13:53:34   
Lepotica
A si ga gledala?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobr film
13.6.2008 13:54:09   
gojska
mhm........ 10minut

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:02:08   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

V bistvu me zanima, če katera ve kako je naslov grozljivki v kateri so eni mladi nastanjeni v eni hiši kao resničnostni šov, notr pa živi en morilec za katerega ne ve noben. In potem to, da jih zasleduje ta psiho vidjo tisti ljudje k ta šov spremljajo preko neta in potem tem v hiši po smsih sporočajo v katerih sobah je morilec.


mislim kak scenari, kater butl se je to spomnil user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:06:21   
gojska
tist film, ki sem ga jaz gledala je bil en drug,
so šli taborit in se jim je začel neki ful čudnega dogajat. V glavnem v gozdu je blo in naj bi se to v Ameriki res zgodilo. Premera filma v Slo. je bila pa na eni Jasi v trnovskem gozdu.......brrrrrrrrr. Jaz sem ga ujela na tv. Tko, da to ni ta film o katerem ti sprašuješ ............sori

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:08:42   
Katey
A je bil ta film mogoče 'Blair witch project', ker če je bil ta, gredo men še dons kocine pokonc ker je res čist psiho film.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:11:17   
aljuška
Ladja groze ali duhov ( Ghost ship ),neki podobnega..vsaj se mi zdi da je tak naslov..user posted image  ali pa Dragonfly, samo je bolj drama-srhlivkauser posted image

_____________________________





(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:12:12   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

A je bil ta film mogoče 'Blair witch project', ker če je bil ta, gredo men še dons kocine pokonc ker je res čist psiho film.


ja ja jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:12:44   
aljuška
pa Hostel je tudi ena fajn huda grozljivka

_____________________________





(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:15:45   
Anonimen
sawuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:16:58   
Katey
Ojoj res sam da se spomnim na ta film me mine it v gozd sploh sama, se rajš izognem vsakemu gozdičkuuser posted image .


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:18:41   
Katey
Drugač sem pa par dni nazaj doma gledala film 'Turistas' in ti da tud kr mal mislt.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:29:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Drugač sem pa par dni nazaj doma gledala film 'Turistas' in ti da tud kr mal mislt.


ja , jst sem ga tud gledala...najbolj grozno je, da se to res dogajauser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:31:30   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Drugač sem pa par dni nazaj doma gledala film 'Turistas' in ti da tud kr mal mislt.


ja , jst sem ga tud gledala...najbolj grozno je, da se to res dogajauser posted image



O čem pa gre ta film?

Drugače pa tale film Blair witch je meni strah pognal v žile, še zdaj ne upam sama v gozd, če sem pa s kom tam, pa si domišljam traparije user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:34:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Drugač sem pa par dni nazaj doma gledala film 'Turistas' in ti da tud kr mal mislt.


ja , jst sem ga tud gledala...najbolj grozno je, da se to res dogajauser posted image



O čem pa gre ta film?

Drugače pa tale film Blair witch je meni strah pognal v žile, še zdaj ne upam sama v gozd, če sem pa s kom tam, pa si domišljam traparije user posted image user posted image



trgovanje s človeškimi organiuser posted image ..skupini turistov se pokvari avtubus, dogajanje je v Brazliji...in tam se pojavi en modelček, ki jim obljublja, da jih bo pripeljal na cilj v bistvu jih pa vodi do njegovega sorodnika, ki jim bo vzel organe in jih dal revnim, bolnim brazilskim otrokom...grozno

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:36:04   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

Ladja groze ali duhov ( Ghost ship ),neki podobnega..vsaj se mi zdi da je tak naslov..user posted image  ali pa Dragonfly, samo je bolj drama-srhlivkauser posted image



ena ladja izgubljena  pljuje po oceanu in je tud radar ne zazna. Nanjo naleti ekipa enih maherjev, ki glih take ladje išče in se vkrcajo nanjo, da bi jo oropali. Potem pa izpade, da so vse duše potnikov, ki so pomrli na tej ladji ujete še v njej in delajo vedno hujšo štalo. Malo kaže za nazaj malo za zdaj, dokler se ti duhovi ne začnejo tako blesav spreminjat, da je že prav smešno....... V ekipi teh roparjev je eden od njih tudi duh, drugi so pa dobri. Na koncu  dobrim uspe usvobodit ujete duše, ki veselo poletijo v nebo... Nekako tako.
Tečna grozljivka

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:40:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

Ladja groze ali duhov ( Ghost ship ),neki podobnega..vsaj se mi zdi da je tak naslov..user posted image  ali pa Dragonfly, samo je bolj drama-srhlivkauser posted image



ena ladja izgubljena  pljuje po oceanu in je tud radar ne zazna. Nanjo naleti ekipa enih maherjev, ki glih take ladje išče in se vkrcajo nanjo, da bi jo oropali. Potem pa izpade, da so vse duše potnikov, ki so pomrli na tej ladji ujete še v njej in delajo vedno hujšo štalo. Malo kaže za nazaj malo za zdaj, dokler se ti duhovi ne začnejo tako blesav spreminjat, da je že prav smešno....... V ekipi teh roparjev je eden od njih tudi duh, drugi so pa dobri. Na koncu  dobrim uspe usvobodit ujete duše, ki veselo poletijo v nebo... Nekako tako.
Tečna grozljivka



Sem gledala, meni ni bilo všeč.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 14:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:47:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Blondinka s Harvarda user posted image  .


je pa res grozljivkauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:48:39   
snake
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Drugač sem pa par dni nazaj doma gledala film 'Turistas' in ti da tud kr mal mislt.


tudi jaz sem gledala ta filem, dober je ni pa nič posebnega


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 14:50:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dobr film
13.6.2008 14:51:26   
gojska
na ladji je najboljši un avstralski z Nicole Kidman in unim iz jurasik parka, ko gresta z jadrnico na honey moon in vzameta na krov brodolomca................
ta je pa dober

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?