|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozilo na akumulator
16.6.2008 13:19:30   
muha1
Ker imamo okrog hiše samo zelenico in se tamala ne more voziti s kolesom, sem razmišljala o avtu na akumulator, ali nekaj s čim bi se lahko vozila po travi. Zanima me vaše mnenje in izkušnje, tisti, ki ga imate. A bi bil 12V zadosti močen user posted image Mah, saj ne vem, kaj bi user posted image , pa bliža se njen tretji rojstni dan user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozilo na akumulator
16.6.2008 13:31:49   
Mišni
Ma ta vozila so tudi bolj za po asfaltu mišljena, saj ponavadi imajo še celo plastična kolesa.
So pa zagotovo sanje skoraj vsakega otroka, zato če imate možnost, ji ga kar kupi. Jaz bi ga, če bi jo imeli.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozilo na akumulator
16.6.2008 14:29:58   
kofetek2010
naša tamala ima tega od PegPerego (no, v drugih barvah ga ima)

user posted image

ampak ni glih za po travi, ker ima samo eno pogonsko kolo in če se pelje po neravnem asfaltu so problemi, ker če je pogonsko kolo v luftu motor kar melje in melje user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 16.6.2008 14:31:44 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozilo na akumulator
16.6.2008 14:36:52   
diva 4
No, naša dva imata enega džipa in motor. Oba imata plastična kolesa in nista najbolj primerna za vožnjo po travi.Ko sta ful napolnjena še vozita po travi, drugače se pa komaj premikata.Ko pa sta akomulatorja bolj prazna pa po travi sploh ne vozita.Tako , da mislim , da bi pri vas morali polniti akomulator vsak dan.Mi ga sicer enkrat tedensko (se vozita po tlakovcih). Mogoče bi bilo bolje za vas , da pogledate ,če imajo kakšne močnejše za lažjo vožnjo po travnatih površinah.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozilo na akumulator
16.6.2008 15:06:58   
NEVA-1
Naša dva imata Gaucho grande od PP in gre tudi po travi, ker smo kolesa oblekli v gume, je pa dvosed in se vozita po vsakem terenu, imamo pa še dva avtka, ki pa sta bolj švoh in sta res samo za na asfalt...

Drugače se pa naš fant trudi po travi s kolesom vozi

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozilo na akumulator
16.6.2008 23:49:51   
pety78
Naš gre po travi, samo če je malo klanca, ga je treba porint, pa včasih malo zagozdi, sploh, če je vlažno. Drugače pa super. Kupili smo ga pa v Turbu Limaču.

_____________________________



(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozilo na akumulator
17.6.2008 9:01:40   
jagoda80
Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozilo na akumulator
17.6.2008 13:17:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda80

Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.


Jagoda, fora je v tem, da je otrok vesel. Preprosto,a  ne. Saj s kolesom ali poganjalcem se tudi vozi.

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozilo na akumulator
19.6.2008 20:36:35   
NEVA-1
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda80

Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.


Kdo bi zameril tvoji neumnosti, zakaj sploh kupovati igrače, saj znajo tekat po travi....pa en piskr mu daš v roke pa je, simpl

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozilo na akumulator
19.6.2008 21:33:07   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda80

Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.


Kdo bi zameril tvoji neumnosti, zakaj sploh kupovati igrače, saj znajo tekat po travi....pa en piskr mu daš v roke pa je, simpl


Sja mi tudi kupujemo igrače in vse to, pa se še vedno največ igra s tistim, kar ni igrača (lonci, kuhalnice,...)user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozilo na akumulator
20.6.2008 22:56:43   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda80

Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jagoda80  ti tvojemu le daj tisto, kar misliš, da je prav... In zakaj naj bi bil invalid, če ima avto na akumulator? A si ti invalidka, ker voziš avto?



Odgovor: Mi imamo Johna deera od PP (traktor) - 12 V in gre fantastično tudi po travi.

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozilo na akumulator
24.6.2008 13:52:39   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda80

Ne mi zamerit, ampak ne vidim v čem je fora, da kupite otroku takšen avtomobilček, ker res ne vem, kaj otrok pridobi z njim. Naj raje teka po travniku, se žoga  ...  pa seveda vozi z navadnim kolesom ali poganjalcem. Saj niso invalidi - če so, se pa opravičujem.


Mal mi smrdi na SLO favšijo... Upam, da otroku ne daješ čokolad in sadnih sokov, ker škodujejo zdravju, ko pa lahko pije vodo in je solato...user posted image
Sploh pa ima naš tudi kolo in traktor na pedala, pa bazen, da bo plaval, pa šajtrgo vozi po travi, pa žogo brca, ...

_____________________________



(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozilo na akumulator
24.6.2008 14:11:42   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


Upam, da otroku ne daješ čokolad in sadnih sokov, ker škodujejo zdravju, ko pa lahko pije vodo in je solato...user posted image


user posted image user posted image user posted image

Naš mali se je v soboto vozil s sestričninim bigfootom na akumulator, pa mislim, da ga sploh ne bi dol spravili, če ne bi baterija crknila user posted image user posted image , tako da bom resno premislila pred nakupom česa podobnega. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?