|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 19:08:09   
martinca
zadnjič enkrat si pisala da sta se malo skregala ker je doma prespal.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 19:43:29   
ursalara
Ja no to je bilo že dolgo nazaj a misliš da sva lahko tako dolgo skregana-ne gre veš!user posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 19:53:28   
nana35
Sem se odločila,Bumbota ne bomo imeli,mi je moj rekel,da je 50€res veliko za tako malo časa.

katarinas,saj kartico od Leclerca si lahko mama naredi še tisti dan,se pravi jutri na šalterju.Gor piše anneau de bain(kar mislim da pomeni nekaj kot sedež za kad),na veliko pa Splash in je v večji temno modri škatli,ta reč pa je naslikana gor in je pretežno rumene barve.So pa zloženi poleg Fliperjev,ker je to eno in isto.Ne reče se Beni,me je martinca narobe razumela,malo sem se hecala...kašic pa jaz nisem dobila od Varne prihodnosti.

katrin,user posted image za zobke!

piškamiška pozdravljena!Racmanke pa mi je pohvalila moja prijateljica,je tudi zelo zadovoljna z njimi.Jaz sem imela doma take podobne iz blaga ampak od Štorklje (iz MB),pa sem jih posodila,uporabljala pa jih nisem.


< Sporočilo je popravil nana35 -- 16.6.2008 19:54:04 >


_____________________________

:))


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:03:45   
nana35
katarinas,takole izgleda,da ti mama res kaj druga ne prinese.
user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nana35 -- 16.6.2008 20:05:42 >


_____________________________

:))


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:05:56   
łiłi
katrin cestitke za zobek user posted image



_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:14:22   
martinca
nana, to pa super, da si sedaj dala še slike gor, da vidim po kako stvar moram it juter v leclerca.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:24:39   
nana35
Sem se 1x jaz potrudila,ker se nekatere vedno potrudite.

_____________________________

:))


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:35:50   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

ker je v vseh mleko, tistih s sojinim mlekom pa še nisem kupila - mala pikica, a sploh obstajajo?


Samo opozarjam, da ne bo spet kaj narobe...Previdno s sojo in izdelki iz soje, torej tudi mlekom. Soja je zelo agresivna za črevesje in z prepogostim uživanjem lahko pride do drugih alergij. Moj sin je iz intolerance laktoze prešel še na alergijo na sojo in jajca, ker naj bi soja naredila toliko škode.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:42:20   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK


Samo je imel pa v blatu neke črne delce. A to zdaj pride, ko bom začela z GH, kakeci vseh barv in oblik?


Ja, po banani so v blatu lahko vidne črni trakci. Čakaj da začne "pravo" hrano jest, potem pa tud smrdi tako da je joj

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:43:48   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: martinca
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Bolj me mori to koliko mleka vržemo stran.

dobro da jejo Milumil, ki je zelo poceni proti drugim mlekom

Ja za vas je super, ker je Milumil skoz nekaj v akciji v Muellerju. Mi jemo Aptamil AR, ker nobeden drug, razen Novalac tega mleka nima in je 11€, pa nikoli nobene akcije.user posted image  Nam vsaj Novalac ni treba jest, ker je pa svinjsko drag.

IZVIRNO SPOROČILO: martinca
mml, sem se odločila, da bom prej imela dekliščino (5 tednov pred poroko), da si pridem do poroke k sebi. ker tako nedolžno to tudi ne bo izpadlo. upam da ne bom rabila preveč pit, ker te bom pa res  dolgo rabila, da pridem k sebi.user posted image

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR
Danes sem odkrila, da ima Anže spodnji dve enki zunaj user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  pa fajn se imejte na dopustu. Veliko sončka.

piškamiška sem te pa že zelo pogrešala in sem hotla že sani vprašat kje hodiš, da se čisto nič ne oglasiš. Me veseli, da je Nejc priden (kot vsi januarčki user posted image ) in da uživate. Za Racmanke sem slišala in sem se tudi nekaj odločala, če bi, pa sem na koncu kar pristala na "Pamperskah". Sem pa slišala, da se večinoma zdaj teh pralnih plenic poslužujejo mamice fantkov. Pa res še kaj pridi...kmalu.

vaney v zadnji Mami je bila reklama, da ima menda tudi Aptamil zdaj mleko za dojenčke, ki imajo alergijo na beljakovine kravjega mleka in malabsorpcijo (nimam pojma kaj to pomeni). Imenuje se Aptamil Allergy Digestive Care. Nimam pojma kje se ga kupi...po moje v lekarni? Imajo pa modro številko kjer lahko dobiš informacije (080-15-36) pa pokliči, če te kaj zanima.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:49:15   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK
Samo je imel pa v blatu neke črne delce. A to zdaj pride, ko bom začela z GH, kakeci vseh barv in oblik?

Pri nas so bile tudi črne pikice v blatu po banani.

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Ja, po banani so v blatu lahko vidne črni trakci. Čakaj da začne "pravo" hrano jest, potem pa tud smrdi tako da je joj

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 20:52:45   
Alfabeta
Vaney, user posted image user posted image  za zvezdice. Si res čvekauser posted image

Triš, bravo za sinka

Katrin imej se super na morju

Bumbo, meni ni všeč in ga ne bomo imeli. Mi je precej bolj interesantno da sedi v zgornjem delu stolčka za hranjenje. Imamo namreč lesenega, Novolesovega, se zgornji del sname in je ravno tako potem na zelo nizkem ko ga ne hraniš, spodnji del pa lahko porabiš za mizico ko je otrok večji.

Piškamiška  lepo da si se oglasila. Tvoj dečko je pa tako kot vsi januarčki pravi cuker.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:16:55   
vaney
alfabeta, kaj mi potem priporočaš, da mu kupim za mešat v mleko? Ali sploh nobenih mlečnih kašic?  Sploh ne vem, kaj mu kupit razen sadnih in zelenjavnih kašic?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:17:13   
mala pikica
Danes popoldan pa ste bile pridne, mislim, da imam kar dve strani za obdelat...

sani
zdaj sem se pa res nasmejala  Jaz bi pa z veseljem rekla, da ne morem odpreti, ko pride tašča (sicer samo 3x na leto). Pa imamo teraso iz jedilnice, pa ne gre.

vaney pa tako sem že bila vesela, ko si rekla, da gre Anžetu na boljše. Samo za vaju Kaj se praska tudi kaj? Sta dobila Fenistil? Za kašice s sojinim mlekom pa res ne vem, če obstajajo Če ne boš nič našla, mu sadje kar sama zmešaj v Pregomin. Drugače pa povprašaj malo punce na alergijah. Pa mogoče res počakaj do testiranja, bodo sigurno testirali tudi na sojo. Pa mislim, da ni alergičen na sojo,  če je na KM. Lahko pa poskusiš z riževim mlekom. Moje koleno pa nič boljše

meni je do sedaj tudi bil stolček bumbo všeč, zdaj pa sem videla različne 'bumbo escape-e', pa mi ni nič več všeč Že vidim Gašperja, kako se zvija nazaj in hkrati tudi 'prekucne' ven in je spet en great escape

triš čestitke tvojemu sinku

kašice... zelenjavne kašice poje Gašper vsak dan za kosilo približno 120 ml, skoraj 3/4 aventovega lončka za shranjevanje. Kosmiče pa skoraj pri vsakem obroku skupaj z mlekom. Zjutraj in zvečer samo riževe, čez dan pa kakšne sadne. Pa pri dopoldanski malici dobi bananino mleko. Kakšno jabolko pa skupaj z zelenjavo, ker je kar tako nima preveč rad.

mml kolena niso nič boljša. Ker nič ne počepam, se mi zdi, da mišice kar izgubljajo moč, če me razumeš. Vse izvide po novem pošljejo kar zdravniku, ki je dal napotnico. Tako ne bom nič vedela pred kontrolo. To pa še ne vem, kdaj jo imam. So mi rekli naj jih zadnji teden v juniju pokličem. Vprašanje, če bo kaj pred našim dopustom Grem ravno vzet spet tablete proti bolečinam, spet komaj hodim. Kaj misliš, da je lahko še to kaj od poroda? Se mi zdi, da je še ogromno vode po celih nogah. Sem tudi drugje po telesu shujšala, noge pa ne grejo nikamor

ursalara tvoji smeškoti res vedno poživijo naše strani

intruder Gašper dobi večerjo ob pol osmih. Sem pa ravno danes razmišljala, če bi mu dala flaško preden grem jaz spat, v spanju seveda kar, da se ne bi rabila ponoči zbujat. Pa ne vem, če bi ali ne bi

limma upam, da bo kmalu Nežika začela papati. Probaj ji dati riževo kašico po flaški, če noče po žlički. Za dojenje pa se ne preveč sekirat, saj sta se dolgo dojili. Sicer pa bi kmalu postalo samo dojenje premalo. Ti pa se pazi, da ne bi res dobila mastitisa. Mogoče pa jo zobki jezijo, pa zato noče jesti. Ne vem kako ti naj svetujem, bi pa te rada potolažila

katrin za zobke, pa uživajte na morju in ne nas čisto pozabit

piškamiška
sem zelo vesela, da si se oglasila. Je pa res, da ni lepšega kot tisti zlati nasmešek, ko pride mami do posteljice Lepo se crkljajta, ti pa se le večkrat oglasi

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:21:57   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

katarinas,takole izgleda,da ti mama res kaj druga ne prinese.
user posted image user posted image


Super! Hvala nana, res si zlata...bom mami 3x pokazala slikico, upam da jo bo dala v memoryuser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:24:02   
mala pikica
Sem bila dolga... In na kocu seveda We are sorry... user posted image user posted image user posted image Na srečo sem pred tem stisnila CTRL+C user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:27:36   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

alfabeta, kaj mi potem priporočaš, da mu kupim za mešat v mleko? Ali sploh nobenih mlečnih kašic?  Sploh ne vem, kaj mu kupit razen sadnih in zelenjavnih kašic?


Joj, Vaney, to pa ne vem. Moj je dobil intoleranco pri 10 mesecih, ko sva bila že izven tega obdobja. Drugače se pa dobijo kašice brez KML, te od Kolinske.. Riž, Koruza, samo ne vem če niso po dopolnjenem 6.mesecu. Zagotovo pa boš v kakem Mullerju ali pa Dm na policah z zdravo prehrano kaj našla. Nisem pa ziher. Kaj več ti ne morem pomagati, žal user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:31:54   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
.... malabsorpcijo (nimam pojma kaj to pomeni). Imenuje se Aptamil Allergy Digestive Care.

to je slabše vsrkavanje hranil, vitaminov skozi sluznico tankega črevesa - npr. pri tistih ki so alergični na gluten (celiakija)...no sam to bi vedla, ma sem pametnauser posted image
user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:34:44   
katarinas
Lara je šla danes spat ob 5 pop., se zbudila šele nekaj čez 8, smo se previle, pojedla je 240 ml, malo se še igrala v posteljici, zdaj pa spet spi kot top...me zanima kdaj se bo zbudila zjutraj - prej al kasnej kot ponavadi..?

Veste kaj me zanima, kdaj se pri user posted image  pokaže ali bo levičar ali desničar? Najbrž mal hecno vprašanje ker so naši user posted image  še res majhni, po mojem zdaj še ne moreš rečt, a je to tam pri enem letu?

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:37:52   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Veste kaj me zanima, kdaj se pri user posted image  pokaže ali bo levičar ali desničar? Najbrž mal hecno vprašanje ker so naši user posted image  še res majhni, po mojem zdaj še ne moreš rečt, a je to tam pri enem letu?

Pri mojem se je pokazalo ko je začel jesti in seveda risati.... Pa hranjenje niti ni tako močen pokazatelj.... Moj mož namreč je z desno, piše pa samo z levo.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:41:16   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
.... malabsorpcijo (nimam pojma kaj to pomeni). Imenuje se Aptamil Allergy Digestive Care.

to je slabše vsrkavanje hranil, vitaminov skozi sluznico tankega črevesa - npr. pri tistih ki so alergični na gluten (celiakija)...no sam to bi vedla, ma sem pametnauser posted image
user posted image  

Hvala za pojasnilo. Saj si ne bom zapomnila pa vseeno.

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
Veste kaj me zanima, kdaj se pri user posted image  pokaže ali bo levičar ali desničar? Najbrž mal hecno vprašanje ker so naši user posted image  še res majhni, po mojem zdaj še ne moreš rečt, a je to tam pri enem letu?

Nimam pojma. Kje pa najdeš ta vprašanja?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neja tudi že spi, čeprav se zadnje čase nekaj zbuja, ker je žejna, pa cel dan ful žleva čaja.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:42:03   
Lusa
...danes smo imeli sestanek v vrtcu skoraj tri ure ,pred tem sem bila z lušo pri zdravniku ,ker se ji vročina vleče od srede ,in je HB samo viroza ,tako ,d abo tud vročina izzvenela...Daša zdaj spi ,HB vse rada papca ,in upam ,da bodo vaši otroci ,kateri imate težave tud začeli lepo jest...joj nekaj nakladam...


mala pikica-da ne bo kje prišlo do zamenjave pri Gašperju-LUša-Daša ,zdaj je že tud moderno ,da so fantje mlajši od puncuser posted image

triš,alfabeta-ja lepi so ti naši buhteljčki in kakšni nevzhajani  kiflčkiuser posted image ah model naša Daša sigurno ne bo ,je pa res ,da se tako rada fotografira ,prav uživa sem naredila 20slikic na 1x na medvedku ob medvedku,..

vaney-jaz sem pa do zdaj vedno imela pri Luši svečke ,ker nam nikoli noben sirup ni pomagal ,no zdaj pa smo že od srede na daleron sirupu dve žlički in kooončno ji pomagajo sirupi ,tako ,da svečke čao ,čao

mml-mnjam kakšna torta ,jaz pa sem se odrekla večerji ,ker me je ena znanka danes vprašala če sem nosečauser posted image in sem se zamislila user posted image ,tako ,da danes sem začela s shujševalno ,le kako dolgo

nana-ja hvala ,dovolj je bilo ,pridejo 5,90eura ,sem račun pozabila vzet.Za lušo nimam komentarja ,ker jo ne smem hvalit.

triš-spetuser posted image ob tej zgodbi ,sem jo že pred nekaj časa mislim ,da še je Ajša živela to dobila in si mislila ,joj kako bom jaz pokazala naši lepotički kaj je življenje ,ji nudila vso ljubezen vsega sveta in se z njo odpravila nekega dne ,ko bo operacija za nami v vrtes in pokazala in poučila otročke ,kaj je drugačnost ,kaj pomeni ta beseda,...žal se ni izšlo...vedno se ob tem postu spomnim nanjo...

..pošljem ,da me ne zbriše...če imam kaj napak me spreglejte ,ni časa preverjat...




(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:45:03   
Intruder24
mi že spimo od pol 8...ni nič spal popoldan po 3 uri in je bil tako utrujen, da je spet med hranjenjem tkao jokal...se kateri tudi dogaja, da tako joče med hranjenjem oz. na začetku?

mala pikica tudi jaz sem o tem razmišljala, pa sem si premislila, bo že ukinil ta nočni obrok...

nana super nakup, je pa res poceni, ker za nek veliki dnar pa res nima smisla.

vidim, da januračkom lepo zobeki rastejo...no mi se še samo slinimo...od tiste zobne ciste, ki je bila zelo podobna zobku ni nič kaj na vidiku, čeprav je P rekla da bo...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

ker je v vseh mleko, tistih s sojinim mlekom pa še nisem kupila - mala pikica, a sploh obstajajo?


Samo opozarjam, da ne bo spet kaj narobe...Previdno s sojo in izdelki iz soje, torej tudi mlekom. Soja je zelo agresivna za črevesje in z prepogostim uživanjem lahko pride do drugih alergij. Moj sin je iz intolerance laktoze prešel še na alergijo na sojo in jajca, ker naj bi soja naredila toliko škode.


kaj pa bi naj bilo narobe?
Jaz nimam pojma o teh živilih niti se zdaj ne zanimam je pa najbolje to pogledat na teh forumih in kakšno strokovno knjigo prebrat, pa P vprašat oz te ki imajo alergije preko...


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:45:23   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
Veste kaj me zanima, kdaj se pri user posted image  pokaže ali bo levičar ali desničar? Najbrž mal hecno vprašanje ker so naši user posted image  še res majhni, po mojem zdaj še ne moreš rečt, a je to tam pri enem letu?

Nimam pojma. Kje pa najdeš ta vprašanja?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma sej to je glih to, sploh jih ne najdem jaz ampak drugiuser posted image ... moja mami ima ideje, da Lara vse igračke prijemlje z levo rokouser posted image , pa jih je komaj začela dobro prijemati, kakšne večje pa itak sploh še ne zagrabiuser posted image user posted image ...no risat pa še ne znauser posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Sončki januarčic 2oo8 2. del
16.6.2008 21:47:57   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24

mi že spimo od pol 8...ni nič spal popoldan po 3 uri in je bil tako utrujen, da je spet med hranjenjem tkao jokal...se kateri tudi dogaja, da tako joče med hranjenjem oz. na začetku?



Ja meni se je nekajkrat tako razdrla, da tud probat ni hotla mleka - ko sem ji cucelj porinila v usta se je še bolj drla - in to je bilo ponavadi takrat ko je bila tako zaspana, da je bila sama sebi tečnauser posted image



(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?