|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umazanija na likalniku
18.6.2008 15:53:49   
Anonimen
Uhhh sem jezna....si je dragi nazadnje neko majčko zlikal ko me ni blo, ker jo je pač mel željo oblečt....in je zdaj cel likalnik zafuraluser posted image user posted image .

Na plošči spodaj se je nek vrag sprijel goruser posted image , pa ga nikakor ne morem spravit doluser posted image .

Kak ve očistite to?! Seveda, če ste ble v taki situaciji kot jazuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 15:57:36   
gojska
mene je to zelo dolgo zanimal..........................

pol sem pa vzela gobico in arf in narahlo milimeter po milimeter zribala svinjarijo dol. Zdaj pa nimam več izgovorov, moram  spet likat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 15:59:45   
Anonimen
Pa nisi poškodovala z gobico, ko si čohala te zaščitne plasti?

Ker jaz sem sam malo poskusla, pa sem že poškodovala to čudouser posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 16:04:59   
gojska
ne, ker moj likalnik nima nobenih plastiuser posted image user posted image user posted image user posted image

dej naj ti ena pove, ko se na to spozna. Meni je likalnik in likanje španska vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 16:10:26   
Anonimen
Bom poskusla bolj pazljivo čohat to doluser posted image

Ma ravno tista plast proti sprijemanju bi naj bla to...pa tolko o temuser posted image

Kljub temu hvala za nasvet gojska!

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 16:33:36   
*alja*
Neka kreda se dobi za pucat tako umazanijo. Kje se kupi nevem, ker mi jo je dala ena ki dela v tekstilni industriji, sam mi je že zmajnkalo, bi spet rabla.user posted image

Upam da se kera javi in pove kje lahk to kupim.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 16:35:38   
sunny24
Vklopi likalnik na full, vzemi časopisni papir, daj ga čez rob likalne mize in pol z likalnikom drgi čez papir po robu...Tko bi moglo it vse dol.
Pa poročaj, če ti je uspelo!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 17:04:20   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Neka kreda se dobi za pucat tako umazanijo. Kje se kupi nevem, ker mi jo je dala ena ki dela v tekstilni industriji, sam mi je že zmajnkalo, bi spet rabla.user posted image

Upam da se kera javi in pove kje lahk to kupim.



Ja, res se dobi neka "kreda" zgleda pa v resnici tako kot kakšna šminka, ki sicer v trdem stanju. Likalnik mora bit nekoliko segret, s tem pomažeš, začne se topit in gre dol vse. Če prav se kr precej kadi in tud vonj ni prav prijeten. Dobi se v trgovinah z blagom, gumbi, volno,...in ostalimi pripomočki za šivanje. Pravzaprav se ne spomnim, če imajo te trgovine kakšno posebno imeuser posted image ....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 18:44:08   
urška
ja , to 'kredo' kupiš v muellerju. potem likalnik malo segreješ s tistim porgneš in obrišeš s čisto cunjo. se da s tem čist lepo likalnik spucat.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 21:08:09   
kawasakica
V Mullerju se tud dobijo take krpice za čiščenje likalnika. Malo jo zmočiš in počistiš z njo. Pri meni je delalo

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 21:54:52   
Lunca1
če se prav spomnim sem jaz to šminko kupila pri "sosedu"

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: umazanija na likalniku
18.6.2008 22:24:51   
Tempera
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

če se prav spomnim sem jaz to šminko kupila pri "sosedu"


Tudi jaz jo tam kupujem....user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: umazanija na likalniku
19.6.2008 22:16:59   
Anonimen
No poročilo:
sem probala drgnit z arfom in gobico...user posted image
sem probala s časopisom...user posted image

Tako, da se moram res odpravit po tole šminko, ki ste jo omenile  in še to sprobat...upam, da bo to bolj uspešnouser posted image

(odgovor članu Tempera)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?