|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počitnice v tujini
22.6.2008 18:40:34   
Muca Copatarica
Midva imava dopust v najdražjem terminu konec julija, začetek avgusta. Rada bi šla nekam v tujino pa me zanima kam priporočate. Bi pa kljub vsemu poskusila najti nekaj cenovno ugodnega, a vseeno kvalitetnega.

Vesela bom vsake informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počitnice v tujini
22.6.2008 19:35:08   
lyra*
Kakšna Grčijauser posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoče tudi Španija user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počitnice v tujini
22.6.2008 19:39:33   
Felicita
Grčija, kakšen Kos ali Lesbos... V Tuniziji je po moje prevroče v tem času... Španija mogoče, samo poglejta pri tujih agencijah ali organizirajta sama, ker slovenske imajo ali potovanja (avtobus pa po celi španiji) al pa kšno costo bravo, kjer rata dolgčas precej hitro (hotel, disko, plaža, disko, plaža, plaža, hotel... nekak zgleda tam). Pomoje se vama splača v andaluzijo če že. Kalabrija v italiji (precej podobna grčiji, ne vem pa če je še vedno tako ugodno kot je blo 3 leta nazaj). Lepo je tudi na Malti in Korziki, ampak tisto zna pa precej drago pridt (drago življenje tam).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počitnice v tujini
23.6.2008 7:47:58   
nuala
Jaz bi pogledala kakšnega Tui -a ali Neckermana, iz Avstrije. Zdaj bodo skozi LM ponudbe, pa greš tja, kamor boš prišla relativno ugodno. Slovenci se mi zdijo kljub vsemu relativno dragi ( z izjemami ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počitnice v tujini
23.6.2008 14:24:24   
Anonimen
Bi pa kljub vsemu poskusila najti nekaj cenovno ugodnega, a vseeno kvalitetnega.


Najboljse razmerje od morskih destinacij ima po moje Turcija, vendar je v tem terminu zelo zelo vroce.

Drugje je pa vecinoma tako, kolikor denarja, toliko muzike, razen ce nimas pretirane srece.

Relativno poceni je poleti Svica, kvalitetna je itak vedno (nic ne pises, da mora biti morje). Tudi kaksna Skandinavija zna biti fajn, ko se jih vecina preseli na jug.

(odgovor članu Muca Copatarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?