|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
26.6.2008 18:35:20   
BibaMaJa
Pa na dvojne kratke rokave ne pozabit, punce!
Sem pa videla prejšni teden pri 30 stopinjah malo sončico cca. 3 mesece staro v lepem plišastem kompletku z dolgimi rokavi in s podpladki. Pa jokala je in je mamica, ki je pa imela majčko na naramnice, ni mogla potolažit. user posted image

Odgovor na vparašaje pa: dekica, ki je podobna rjuhiuser posted image , skratka čisti bombaž (gladki)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
26.6.2008 21:00:41   
mehurčica
Ponavadi brisačko, včasih pri vzglavju samo tetra pleničko ali pa nič. Ampak ne švica kaj dosti v vozičku. Bolj v lupinici v avtu.


Ovca: meni tudi ni bilo nikoli jasno, ampak to pa morem povedat. Moj dedek je imel starega golfa enkico, ki jo ima sedaj moja mama. In ko sem se dve leti nazaj vozila v največji hici sredi poletja s tem avtom, z ovco na sedežu, nisem nič švicala in se mi nič ni limalo nikjer, ko pa sem se vsedla v našo Astro, kjer nismo imeli ovce, pa sem skor znorela.user posted image Pa ko sta imela ovco na tleh na vikendu polek postelje, je bilo tak fajn gor sedet, ker je bila tak hladna.
Nisem pa osebno še nobenega otročka poleti videla z ovčko v vozičku.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
26.6.2008 21:21:25   
atea
ovčja volna- to seveda deluje, ker vpija vlago
toda čez se pa da še tetra plenica ali krep prevleka
lp


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
27.6.2008 7:03:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica


Ovca: meni tudi ni bilo nikoli jasno, ampak to pa morem povedat. Moj dedek je imel starega golfa enkico, ki jo ima sedaj moja mama. In ko sem se dve leti nazaj vozila v največji hici sredi poletja s tem avtom, z ovco na sedežu, nisem nič švicala in se mi nič ni limalo nikjer, ko pa sem se vsedla v našo Astro, kjer nismo imeli ovce, pa sem skor znorela.user posted image Pa ko sta imela ovco na tleh na vikendu polek postelje, je bilo tak fajn gor sedet, ker je bila tak hladna.
Nisem pa osebno še nobenega otročka poleti videla z ovčko v vozičku.



No, vidiš, prav o tem govorim. O termoizolatorju v vsakem primeru. Ovce pa itak pobijajo, pa če uporabijo potem še kožo, ni nič hudega.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
27.6.2008 7:37:02   
mala pikica
Midva imava odejo v spalnici iz ovčje kože, seveda še preoblečeno v posteljnino, pa se vsak večer do vratu pokrijem. Pa mi res ni vroče. Pa tudi pozimi ne rabiva nič drugega za pokrit.
Ovčka in voziček pa meni tudi ne gresta skupaj, seveda poleti.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
27.6.2008 14:45:02   
marelicaa
brisačo

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
28.6.2008 18:35:19   
bina30
Včeraj smo prišli z dopusta (smo bli v vroči Italiji) in punce...ne morte verjet koliko vozičkov z ovčkami sem vidla. neverjetno. Sama sem tudi razmišljala o tem, da bi ovčko vzela zraven. če "kao" res deluje, da malčki ne švicajo, pa je nisem, ker se mi je zdelo, da me bodo vsi bedasto gledali in blablabla... Zdaj mi je žal, ker je mali res full švical. Drugače pa imam pri vzglavju brisačo.

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Na čem ležijo v vozičku?
29.6.2008 14:14:44   
perp
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

tetra pleničko in nič drugega


Jaz isto



enako

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?