|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 1:44:08   
lelaval
Pred časom sem brala, da sprašujete po dobrem splošnem zdravniku v MB, pa ne najdem te teme.
Sem pa nad svojo zdravnico čedalje bolj razočarana, zato vas prosim, če mi kdo priporoča kakšno dobro zdravnico (ali pa zdravnika).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 8:10:43   
mojcaziga
Pozdravljena!

Sama hodim k dr. Kert-ovi, ki dela v amb. Ob Parku. Ne vem sicer ali še sprejema, mene je nekaj let vzela brez VIP-a, samo malo em poprosila. Zdaj pa ima eno sploh prijazno sestro tak da je še boljše. Je pa odvisno kaj bi imela od zdravnika. Ta nikoli na slepo ne predpiše antibiotika, vedno dela bris žrela ali pregleda kri. Vedno lepo razloži, tudi po telefonu si vzame čas. Ko sem bila pred operacijo mi je lepo po skici kazala kaj in kako. Res sem izredno zadovoljna.

lp, mojca

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 10:33:50   
Anonimen
Tudi jaz še vedno iščem.user posted image

Je pa bila tista tema, ki jo iščeš, moja, in vrjetno so jo že izbrisali, kr je bila na čvekanju.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 12:38:29   
zvesta
Tudi jaz še iščem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 12:42:25   
Pi-kica 1
Po mojih izkušnjah je splošnega zdravnika v Mariboru izjemno težko najti. Nihče te ne vzame, ker so vsi polni, da pa bi lahko izbiraluser posted image Vem edino za dr. Paulovo, ki dela v onkološki ambulanti, da je še jemala in ona je res odlična. Ne vem pa, če še jemlje sploh. Je pa to drugače splošna ambulanta in sicer pri sodišču.
Verjetno boš imela več sreče kje v okolici. Moja zdravnica še jemlje ampak ti je Polskava verjetno predalečuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 14:13:42   
mojcaziga
Je pa tu tudi seznam prostih zdravnikov.
http://www.zd-mb.si/index.php?id=36
Kert-ove na žalost ni med njimi, lahko pa vseeno pokličeš, če se boš zanjo odločila.

lp, MOjca

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 16:01:41   
Moyca_
jaz imam dr. Kovačeviča pa je super, dela na Jezdarski

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 16:07:00   
zvesta
Mojca, hvala, že gledam in brskam.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 17:40:39   
al1*
Moja je na seznamu zdravnikov, ki še jemljejo nove pacijente, naroča pa za en teden naprej, pa še takrat čakaš in čakaš.
No ja, vsaj brezplačen park plac je pred ZD-jem vedno na razpolago.


_____________________________

lp


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 20:38:41   
malecka_mateja
jaz priporočam dr. Ivetič v dupleku je res fajn zdravnik in pri njem nisi le številka amapk si vsakega zapomni vedno ko prideš ti da roko in nasplohje super!brez problema ti da krvene preiskave....meni je zelo super in mi smo cela familija pri njem!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.6.2008 22:52:32   
lelaval
Zdaj pa grem brskat za zdravniki  - bi raje iskala po slikah in simpatičnosti user posted image . Mojca-ziga - hvala za seznam.
Vidim, da vas še par išče zdravnika v Mb - po tem lahko sklepam, da je tistih vredu res malo.
Pik-ica - saj nisem iz MB (Miklavž - 15 km iz MB); tako, da mi je vseeno v katero smer se peljem - samo, da vem, da je vredu.
Vsem ostalim tudi hvala za informacije.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
27.6.2008 9:27:20   
PIAF
Da se še jaz oglasim in pohvalim tudi dr.Kertovo, ki jo imam tudi jaz še iz srednje šole. nikoli ne čakam, mogoče kakšnih 5 minut največ, ker vedno naroči na uro in je res super zdravnica in sestra tudi!!

Moj mož pa je šel zdaj k eni na Pobrežje in je tudi ful zadovoljen, ima pa taki čudni priimek, ker je menda turškega porekla, ampak zelo zelo vredu!

LP P.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
1.8.2008 9:34:36   
lelaval
Še vedno ne vem, za katerega se naj odločim. Saj mi ni problem se malo dalje zapeljat - samo, da je vredu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
1.8.2008 12:01:20   
Blink1
Neja ima dr. Radollija v Hočah. Zelo prijazen, vedno naredi vse preglede in tudi pošlje na preiskave, če to želim. Neja zelo rada gre. Nikoli ne čakava... Je pa tudi šolski zdravnik.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
1.8.2008 15:24:29   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Neja ima dr. Radollija v Hočah. Zelo prijazen, vedno naredi vse preglede in tudi pošlje na preiskave, če to želim. Neja zelo rada gre. Nikoli ne čakava... Je pa tudi šolski zdravnik.


kaj kar oboje je?

pa to ni en stari senilni ded, ki ti napiše glih karkoli hočeš, pa je tik pred penzijo?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
1.8.2008 16:50:49   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Neja ima dr. Radollija v Hočah. Zelo prijazen, vedno naredi vse preglede in tudi pošlje na preiskave, če to želim. Neja zelo rada gre. Nikoli ne čakava... Je pa tudi šolski zdravnik.


kaj kar oboje je?

pa to ni en stari senilni ded, ki ti napiše glih karkoli hočeš, pa je tik pred penzijo?

user posted image Mislim, da se pogovarjate o jabolkih in hruškah. Lelaval išče zdravnika zase, N&N, ti pa si ji predlagala pediatrauser posted image . Freycha, ti verjetno misliš dr. Kosija. Ga najdem v tvojem opisuuser posted image Dr. Radolli pa je res tak, kot pravi N&N.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
2.8.2008 21:47:47   
mehurčica
Vem, koga NE priporočam: Boruta Hajnriha.user posted image Zdaj imam pa Dr. Skokovo, ampak sem bila le 2x pri njej, tako da nimam nekega mnenja. Baje, da je dobra. Sem po vezah prišla k njej.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
4.8.2008 10:37:29   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Neja ima dr. Radollija v Hočah. Zelo prijazen, vedno naredi vse preglede in tudi pošlje na preiskave, če to želim. Neja zelo rada gre. Nikoli ne čakava... Je pa tudi šolski zdravnik.


kaj kar oboje je?

pa to ni en stari senilni ded, ki ti napiše glih karkoli hočeš, pa je tik pred penzijo?

user posted image Mislim, da se pogovarjate o jabolkih in hruškah. Lelaval išče zdravnika zase, N&N, ti pa si ji predlagala pediatrauser posted image . Freycha, ti verjetno misliš dr. Kosija. Ga najdem v tvojem opisuuser posted image Dr. Radolli pa je res tak, kot pravi N&N.



Ojej... pa res... madoniš... na otroškem forumu sem kar predvidevala, da se išče pediateruser posted image user posted image Sorči...

Freycha... Radolli je DALEČ od starega, senilnega deda... zato pa gre VEDNO mami z Nejo k zdravniku user posted image user posted image

Je pa šolski zdravnik za Hoče in Slivnico (verjetno še kak kraj zraven) in ga bo Dita itak srečala v šoli. Sprejme pa tudi predšolske otroke. In po sliki na mizi sklepam, da ima tudi sam ene 3 pamže doma. Meni ga je priporočal Završnik in sem zelo zadovoljna.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
5.8.2008 23:02:00   
Donja
Še ena ko hodi redno zraven k Radolijuuser posted image . Za otroke je res the best. Karkoli ga vprašaš ti razloži na dolgo in široko brez da bi gledal na uro in otroci ga imajo radi. Dr. Kovačevičeva ki je v abulanti v Borovi vasi je tudi dobra.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
7.8.2008 10:09:51   
Blink1
Dr. Kovačevičeva je tudi moja zdravnica. Pred pol leta sem prišla k njej, ampak je še nisem videlauser posted image No.. hvala boguuser posted image
je pa od mojega zdravnica in od tašče in od tasta in so vsi ful zadovoljni z njo. In kolk vem še sprejema paciente. Pa še mlada je.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Donja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
24.8.2008 21:58:14   
lelaval
N&N - dr. Radollija poznam - hodita moja šolarja k njemu in sta ful zadovoljna, midva z mojim pa tudi, ker je tak super zdravnik (je blizu doma, pa še s parkingom ni težav). Pa še v bolnici na pulmološkem (kamor hodita zaradi astme) je njun zdravnik istega kova, kot ta.

Iščem pa osebnega zdravnika zase, ker moja zdajšnja zdravnica se raje pogovarja o modi in takih stvareh, kot pa o težavah pacientov (pa je "stara koklja" user posted image - bi mi bila lahko mama). Tako, da če že grem do nje, ne grem s tem namenom (za  to imam prijateljice svoje starosti, revije, internet,...). Sem že od nekaj poznanih, ki tudi hodijo k njej slišala isto.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Splošni zdravnik v MB - ponovno
26.8.2008 14:54:25   
vampirka
Jaz imam dr. Tamaro Kovačevič in priznam, da nimam nikakeršnega mnenja o njej, saj sem jo do sedaj potrebovala samo za pisanje napotnic...
Mož pa ima dr. Siliča (tudi na listi prostih zdravnikov) in je zelo zadovoljen z njim (do sedaj ga je resnično potreboval samo 2 ali 3×, ampak se je vselej izkazal) - si človek vzame čas.



_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?