|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pikica Alina
25.3.2008 21:16:12   
bibyzan
Kako lepe slikce!!
Alina je pa res že velika. Koliko je pa sploh težka?Pa pravi dobrovoljček je, kljub temu, da je tolk hudega dala skoz. Pa se mi zdi, da se potem ti naši mali borci ful radi smejijo. naša tud vsakemu podari nasmeh.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 7:32:12   
anajmad
Jst sem tudi šla pogledat slikce.   Taka lepa punčka je.Joj,ko pomislim slabo leto nazaj,kako smo stiskale pesti,da bi bilo vse v redu z njouser posted image .
Še enkrat vse najboljše Alina,pa mamici in atiju tudi seveda.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 8:16:05   
tananejka
VSE NAJBOLJŠE ALINAuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pravi cukrček je tale vajina puncauser posted image user posted image user posted image . Vsem 3 želim, da bi bila zdravi in nasmejani!!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 10:26:10   
biba 78
Hvala mamice za komplimente. Res je že velika naša punca, pa izredno potrpežljiva. Glede na to, kaj vse je že prestala in kaj prestaja zdaj doma, je še kljub vsemu polna energije in dobre volje. Najbolj pa sem vesela, da pridno papa po žlički. To je pa za obe pravo olajšanje. Užitek jo je gledat, kako odpira usta in lepo pogoltne hrano. Da ne govorim o tem, kakšno veselje je, ko vidi, da ji prinesem stekleničko s sokom. Takrat pa je kot mali ptiček, ki z odprtim kljunčkom čaka, da mu mamica prinese hrano. V glavnem, kljub vsemu naporu zdaj doma, so pa takšni trenutki res nekaj posebnega in nepozabnega. Odtehtajo vse tiste slabe in težke trenutke.

Jaz si res želim, da se čimprej znebima CPAP-a in da se bomo zopet lahko šli malo potepat, malo ven na sončka in da ji pokažemo še tisto lepšo stran življenja, brez vseh cevk in aparatov. Zdaj bi že pa bil čas.

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 13:54:29   
Felicity
Čeprav z zamudo, ampak od srca ... vse najboljše Alina ....
... polno zdravja, sreče, smeha, veselja ...

user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 14:57:46   
nina166
user posted image

Malo z zamudo, pa vseeno...Alina želim ti veliko veliko zdravja in razigranih otroških dni. Čudovita punčka si.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 23:00:00   
sandra85
malo z zamudo, ampak iz srcauser posted image
vse najboljše za 1 svečko!!!!!
user posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Pikica Alina
26.3.2008 23:05:55   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

Hvala mamice za komplimente. Res je že velika naša punca, pa izredno potrpežljiva. Glede na to, kaj vse je že prestala in kaj prestaja zdaj doma, je še kljub vsemu polna energije in dobre volje. Najbolj pa sem vesela, da pridno papa po žlički. To je pa za obe pravo olajšanje. Užitek jo je gledat, kako odpira usta in lepo pogoltne hrano. Da ne govorim o tem, kakšno veselje je, ko vidi, da ji prinesem stekleničko s sokom. Takrat pa je kot mali ptiček, ki z odprtim kljunčkom čaka, da mu mamica prinese hrano. V glavnem, kljub vsemu naporu zdaj doma, so pa takšni trenutki res nekaj posebnega in nepozabnega. Odtehtajo vse tiste slabe in težke trenutke.

Jaz si res želim, da se čimprej znebima CPAP-a
in da se bomo zopet lahko šli malo potepat, malo ven na sončka in da ji pokažemo še tisto lepšo stran življenja, brez vseh cevk in aparatov. Zdaj bi že pa bil čas.

Lp


iz srca vam želim, da bo to čimprej in da boste začeli lepo uživat! srečno!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Pikica Alina
2.4.2008 15:55:34   
yellowcrystalstar
pridružujem se vsem čestitkam in tudi jaz Alini najbolj želim, da bo res lahko sama dihala, pa čimveč sprehodov, dobre hrane, sončka, ljubezni in zdravja, sreče in veselja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Pikica Alina
16.4.2008 13:37:03   
Matejčika
Sem prebrala (skoraj) vse. Upam, da bo čimprej vse tak kot si želiš, biba 78! 

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Pikica Alina
16.4.2008 19:44:20   
Matejčika
Sem slikice pogledala in sta mi oba zelo znana, pa nevem kam naj vaju dam. No, jaz sem prav tako iz poljčan. Veliko ste dali skozi. Res težko! Upam, da za naju tudi kmalu sonce posije. Nama se je 11.3. rodil čudovit sinek Gašper, ki pa je odšel v nebesa. Rodil se je samo 5 tednov prehitro.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Pikica Alina
16.4.2008 21:45:40   
siskamiska
malo z zamudo ampak vseeno Alina
user posted image
želim ti veliko nesmejanih uric, iskrenih prijateljev, kobacanja in tekanja po zeleni trati, čofotanja poleti v bazenčku......pa seveda čestitke mamici in očku za ves pogum in trud!

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Pikica Alina
25.4.2008 12:55:14   
neisha80
Kako je pa kaj pikica Alina?Da nista kje zopet v bolnišnici?

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Pikica Alina
26.4.2008 13:36:05   
biba 78
Pozdravček, ja sva bili spet 8 dni v bolnici, vzrok infekt, hvala bogu ni bilo nič hujšega, večja težava je njeno pridobivanje na teži. Namreč moja pupa noče jest toliko, kot bi morala, da bi se redila in se s tem tako okrepila, da bi imela več kondicije in energije. Zanimivo pa je to, da se je v bolnici v 8 dneh zredila 270g, doma pa en mesec nič. V bolnici je kot uška, doma ne odpre ust. Jaz sem z živci že popolnoma na koncu, ne vem kaj doma ne delam prav, da mi otrok noče jest.



_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Pikica Alina
26.4.2008 19:44:24   
* Mateja *
JOj biba, vedve boste tud diplomiorali na temo hranjenje. je šit, ker je še majhna, sam ravno zdej jo lahko še mal posiliš, ji držiš dudo v ustih in bo pila. Vsaj moj je. Pol ko je mal zrasel je usta zapru in je bilo konec s hrano. Ne bom papal in je bilo fraj!! Zdej se pa itka punta in če reče ne je ne!!
A ti čem neki zaupat. majhni otroci majhne težave, veliki otroci velike težave!!!
Zdej se sekiraš zaradi hranjenja, čez eno leto se boš pa zaradi nečesa drugega!!

Uživajte!
In kako da ste bile zopet v bolnici, kaj je staknila? In kam jo pa lahko sploh vozite, a greste ven v množico med ljudi al jo ful pazite?

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Pikica Alina
26.4.2008 22:01:47   
biba 78
Ja Mateja, to drži, majhi otroci, majhne težave, veliki..... Imela je malo vneto grlo, pa malo povišano temperaturo, ampak midve greva raje s preventive v bolnico, sma na opazovanju, če bi se kaj scimlo in da ji pravi čas pomagajo. Potepamo se pa nič kaj, mogoče gremo na sprehod, ko je res zelo lepo vreme, pa malo k staršem ali pa prijateljici na obisk, to je pa tudi vse. Jo full pazimo, pa še kljub temu kaj stakne. Sicer pravijo, bolj paziš, slabše je.... 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Pikica Alina
29.4.2008 15:23:55   
Svet
vse naj, naj!!!!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Pikica Alina
30.4.2008 11:20:58   
januskica
vse naj naj! čim več sončka, svežega zraku in ljubezni mamice in atija. user posted image

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 12:05:25   
biba 78
Pozdravček.....

Naša princeska Alina je danes, pri svoji korigirani starosti 12 mesecev, DOBILA PRVI ZOBEK!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......

Jaz pa sem tako vesela......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 12:18:55   
neisha80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 13:01:32   
Pi-kica 1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 14:00:00   
Davana
Čestitke za prvi zobek in za 'rojstni dan'.
:)



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 16:15:14   
Noseckica
user posted image  Čestitam! user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 19:42:08   
bibyzan
Čestitke!!
Mi jih pa še čakamo!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Pikica Alina
2.7.2008 22:00:58   
Janeja
user posted image Čestitke za prvi zobek. user posted image

Zdaj bo pa lahko začela jest kot "taveliki" user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?